www.sudzibas.lv Siguldas slimnīca Neprofesionāla attieksme

Siguldas slimnīca - Neprofesionāla attieksme

Pirms plānotā ķeizargrieziena anesteziologs neatrod laiku ar pacientu aprunāties un iepazīstināt ar operācijas gaitu, kaut gan pirms operācijas jāsniedz apliecinājums, ka šāda informācija ir sniegta. Operācijas laikā jutos emocionāli ļoti slikti. Anesteziologa un pārējā personāla attieksme ļoti neiejūtīga ar dažādām ironiskām piezīmēm, apšaubot manas kā pacienta sajūtas. Uzskatu, ka ar šādu attieksmi nevar strādāt ne slimnīcās, ne operācijās. Arī Dzemdību nodaļā attieksme ļoti virspusēja. Sarežģījumu gadījumā netiek sniegta atbilstoša ārstēšana.

23.09.2021

B

A Ammonarija 25.11.2021

Dīvaini. Man bija plānots ķeizars 22.09.2021. Personāla attieksme fantastiska, daktere visu izrunāja, izstāstīja kā viss notiksies. Operācijas laikā ļoti jauki visi ap mani čubinajas, sarunājās. Personāls sirsnīgs!

B Beatrise_ 15.11.2022

Sveiki! Tad jums paveicās un bija pozitīva pieredze. Es neko no jūsu rakstītā operācijas laikā nepieredzēju. Turklāt šis ķeizars nebija septembrī, bet mēnešus iepriekš. Ja ir kādi sarežģījumi, Sigulda netiek ar to galā.