Baltikums Apdrošināšana

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Baltikums Apdrošināšana - Sūdzības un atsauksmes

Baltikums Apdrošināšana - OCTA

OCTA Как страховые компании разводят клиентов. Если в страховой компании зарегистрирована фирма с автопарком, то страховая компания будет отстаивать ее интересы, а не Ваши. После аварии если даже вы не виноваты и (это подтвердел ДПС) это еще ни о чем не говорит. Вам нужно явиться в страховую компанию, где застрахована машина виновного в аварии. Там вас попросят предоставить оригинал составленого документа и дадут заполнить документы. Все будет сделано вежливо. Могут случайно забыть вам вернуть...

Baltikums Apdrošināšana - KASKO

KASKO Neiesaku pirkt kasko apdrošināšanu AAS "Baltikums", 1) kantoris neizmaksā no aprēķinātās atlīdzības summu PVN apmērā 2) kantoris atsaka izmaksāt daļu apdrošināšanas atlīdzības, to pamatojot ar savu pseido "ekspertu" vērtējumu, ka vienāda veida bojājumi uz kapota, jumta un bagažnieka vāka, ir radušies dažādos apstākļos. Acīm redzot sakarā ar krīzi cenšās izmaksāt pēc iespējas mazāk. Lai dievs stāv klāt tam nelaimīgajam, kuršs trāpīsies man ceļā (es domāju nelaimes gadījumu), jo octa man arī ir pirkta AAS "Baltikums".

Baltikums Apdrošināšana - attieksme pret klientu

attieksme pret klientu Tauta!!! Nesaistieties ar AAS Baltikums! Lielākus kapeiku pisejus mūžā neesmu redzējis! Noteikti pati sliktākā apdrošinšanas kompānija! Sīku auto avārijas izmaksu velk jau 2 mēnešus. Strīdas pat par 1 latu. Rezerves daļas piedāvā meklēt Lietuvā, bet darba izmaksas novērtē zemāk nekā pie beidzamā kaktu meistara. GARANTĒJU! JA APDROŠINĀSIETIES PIE VIŅIEM, IZMAKSAS NAUDU NEREDZĒSIET KĀ SAVAS AUSIS!

Baltikums Apdrošināšana - Neizmaksā atlīdzību

Neizmaksā atlīdzību Baltikums ne tikai neizmaksā atlīdzību par nozagtu auto, bet pēc pusgada atsūta brīdinājumu par nesamaksātu 2.kasko maksājumu ar draudiem parādu nodot Creditreform. Baltikuma politika - LABĀK SAMAKĀT LABIEM JURISTIEM, NEKĀ ATLĪDZĪBU SAVIEM KLIENTIEM. NEAPDROŠINIET AUTO BALTIKUMĀ - BLĒŽU KANTORIS!!!

Baltikums Apdrošināšana - Kasko

Kasko Nikogda nepokupajte kasko strahovku v baltikumse!!! Tam rabotajut obsoljutno bestalkovije ljudi, kotorije dazhe govoritj ne mogut!!! Zaplatila nenormaljnuju summu za kasko i v itoge samuju glavnuju nepoladku serviss tak i ne sdelal!!! Tam rabotajut samije nastojashije mosheniki, kotorije obmanivajut ljudej!!!

Baltikums Apdrošināšana - Premijas neizmaksana

Premijas neizmaksana Darba vieta darbiniekiem nopirka Baltikums Lux polisi, kas IT KA ir vislababaka polise. Veicot kajas operaciju, par kuru maksaju es pats, velak iesniedzu cekus Baltkumam, lai DALEJI kompense man operacijas izdevumus, jo saskana ar liguma nosacijumiem visa operacija netiek segta. Tapat iesniedzu cekus par vienas gultas dienas izmaksam slimnica (4vietiga istabina, bez nekadiem lux, parasta slimnica). Tapat iesniedzu ceku par 1 sporta arsta apmeklejumu, kura bija noradits, ka ta ir arstnieciska...

Baltikums Apdrošināšana - Octa

Octa Nedrošiniet savu auto baltikums mājas lapā es to izdariju naudu paņēma bet auto apdrošināts netika rakstiju uz baltikuma e pastu un aizsutiju maksajuma uzdevumu, viņi izlasija bet atbildi tā arī nesaņēmu, uzmanieties baltikums ir krāpnieki.

Baltikums Apdrošināšana - Sudziba

Sudziba Pagajusa gada nogale izlemu sev Ziemassvetkos uzdavinat KASKO apdrosinasanu auto. Devos pie Eiropas Finansu Brokerien un izvelejos Baltikuma apdorsinasanu, gan KASKO gan OCTA. Laimiga un lepna ka esmu apdrosinajusi auto un varu but drosa uz ielam, braucu lidz pat junijam. Sanemu no baltikuma vestuli ka neesmu maksajusi par kasko... soks... ka neesmu... brokerien samaksaju skaidra nauda. Izradas ka brokeri neko talak par kasko nav nodevusi, bet OCTA nomaksata. Brokerien pieteikta maksat nespeja...

Baltikums Apdrošināšana - veselības apdrošināšanas polise

veselības apdrošināšanas polise Neiesaku uzņēmējiem iegādāties darbiniekiem Baltikums veselības apdrošināšanas polises. Diemžēl pats pieļāvu šo kļūdu un redzu, ka ne man, ne maniem darbiniekiem no dārgajām Luksus polisēm nav nekāda labuma, būtu labāk tās naudiņas iedevis "skaidrā", jo tieši šī kompānija, nesedz pilnīgi neko, vai arī slavenā ārste- eksperte - gaišredze - vienkārši to vien dara kā raksta visiem atteikumus. Tā vien izskatās, ka par katru atteikumu tiek saņemts kāds bonuss punkts.

Baltikums Apdrošināšana -

otstojnaja kontora- vsegda najdut pricinu ctobi ne zaplatitj ili srezatj pobolwe deneg. pri etom ewe tjanut kota za jajca, otveta po delu dozidalsa 1,5 mesjaca. pri summe viplati ne bolwe 100 ls nawli mnozestvo pricin ctobi ne platitj . bananovaja kontora s soplezujskim menedzmentom.

Baltikums Apdrošināšana -

Nekad neuzticiet apdroshinaashanas formeeshanu Baltikuma apdroshinaashanas agjentei Aijai Aleksikovai. Esam jau vairaakus gadus vinjas klienti un nebija neviena polise kuraa nebuutu labojumi... tas veel nebuutu nekas, bet kad tika ierakstiits polisee mans vaards un uzvaards un cita cilveeka pers. kods, un Baltikums atteicaas labot sho polisi bez piemaksas, tad meers bija pilns. BALTIKUMS - BANAANU KANTORIS, galvenais iekaseet naudinju, paareejais maigi sakot - pofig!

Baltikums Apdrošināšana -

O4ENJ RAZA4EROVANA ETOJ STRAHOVOJ FIRMOJ. ETA FIRMA DOLZNA BILA MNE VIPLATIT KOMPENSACIJU ZA NES4ASTNIJ SLU4AJ. PRI6LOS HODITJ NOSOM TIKATJ I DOKAZIVATJ SVOJI PRAVA. ETI """ZAME4ATELNIJE"""ŠPECIALISTI NI4EGO NE VALAKUT DAZE RAZNICU PO BOLNI4NOMU RAS4ITAT PRAVILNO NE MOGUT. TAK 4TO PRAVERAJTE!!!!!

A A 20.08.2007
Komentāri 1 Apdrošināšana

Baltikums Apdrošināšana -

firma baltikums prosta g....... potomusta popal ja v avariju a strahovka nehotjat uplacivati kompisaciju userba hozu za nimi uze 3 mesjac i nekokih rezultatov pridjotsja postupati drugimi sposabam

Baltikums Apdrošināšana -

Prosto nikogda ne straxujte svoju mawinu v Baltikumse,xot' tam i dewevle..na etom oni i igrajut,potom s vas v slu4aje avarii v 3 raza bolwe vozmut,oni tam na etom i zhivut, 4to rasmatrivajut dela posle avarii i pitajusja s vas vzjat' deneg i zamechu ne malenkije! udachi vsem na doroge!

Baltikums Apdrošināšana -

Pieteikumu par auto avārijā man veiktajiem bojājumiem veicu 30.01.2006., šodien ir 21.04.2006., bet nesaprotamu iemeslu pēc aizvien vēl braukāju ar sasistu auto. Divu nedēļu vietā, skādi aprēķināja veselas četras nedēļas, kā arī manis izvēlētā servisa iesniegtā tāme nesaprotamu iemeslu pēc ,kaut kā, neaizfaksējās veselas trīs reizes! Desmit darba dienu vietā , gaidu nu jau kā mēnesi! Starp citu, Baltikuma skādes aprēķins ir precīzi divas reizes mazāks nekā jebkura normāla servisa tāme. Turpinājums sekos.

Baltikums Apdrošināšana -

Veelos pateikt tikai vienu,ja Juus gribat apdroshinaat savu auto,tad nedariet to "BALTIKUMA".Lai es dabuutu nieka 600 Ls atliidziibu par auto negadiijumu,man chakaree praatu jau 1,5 meenesi!No 3 atliidziibu ekspertiem neviens neko nezin,futbolee mani pie kaada cita,pats shefs atsakaas vispaar kautko dariit! Miillie cilveeki,esiet praatiigi ar "BALTIKUMU",vinni jums dziivi labaaku nepataisiis! Ar ciennu,KAASIS