Baltikums Apdrošināšana

Veelos pateikt tikai vienu,ja Juus gribat apdroshinaat savu auto,tad nedariet to "BALTIKUMA".Lai es dabuutu nieka 600 Ls atliidziibu par auto negadiijumu,man chakaree praatu jau 1,5 meenesi!No 3 atliidziibu ekspertiem neviens neko nezin,futbolee mani pie kaada cita,pats shefs atsakaas vispaar kautko dariit! Miillie cilveeki,esiet praatiigi ar "BALTIKUMU",vinni jums dziivi labaaku nepataisiis! Ar ciennu,KAASIS

D Didi 16.05.2004

Pilniigi piekriitu par Baltikumu. Mana atliidziiba sastaadiija tikai 130 Ls un taa pat giadiiju aptuveni 1.5 meenesi. Peedeejo punktu pielika tas, ka, lai uzliktu peedeejo parakstu, kas prasa tik vien kaa no 3. staava ar liftu uzbraukt uz 11-to, ir nepiecieshama nedelja. Kaadu laiku biju praksee pie vinjiem Kurzemes prosp. Man secinaajums - chakareeshanaas ir jau pashaa augshaa. tad ko vispaar var gaidiit no zemaaka liimenja straadniekiem.

H Ha 05.07.2004

Reiz piezvanīju uz Baltikumu, lai uzzinātu par apdrošināšanu un nepaspēju uzreiz noformulēt jautājumu-operatore pateica, ka ievietos mani melnajā sarakstā un nolika klausuli ... Lai es kādreiz vēl iedomātos viņus traucēt ...

S SiR 13.07.2004

Baltikums - FRAUD odnoznachno

č čalīts 28.01.2009

Cilvēki tādos gadijumos ir jāzvana uz Latvijas transportlīdzekļu apdrošināšanas biroju, tā ir organizācija no kuras jebkura apdrošināšanas firma baidās, jo ATAB IZdot viņiem licences!!! Un ja par viņiem ir ļoti daudz sūdzību viņi var zaudēt to licenci!!!
Es pazvaniju un jau 15- 20 minūtēs man uzzvanija un apstiprināja!!! Iesaku jums arī griesties tur!!! AR CIEŅU E.G.

L Liene 06.03.2009

Piedraudiet ar patērētāja sūdzību, vai vislabāk ierodotaties ar to uz vietas, tā vismaz kaut kas sāk kustēties. Savādāk zvanot uz jau kādu 5. telefonu, otrā galā darbinieks vienkārši pasaka, nevaru Jums palīdzēt, un noliek klausuli. Nekad nevienam nenovēlu sastapties ar šo organizāciju. Šausmas!

J juris 16.05.2009

man gan labas atsauksmes par Baltikumu, ziemā manaa 92.gada autiņā ieslīdēja bembis(apdr. baltikumā), priekšā stūrī un lukturi izsita un bik bleķi palocīja, Baltikums pār pa 400 ls izmaksāja, ieliku tikai lampu, tā kā vizuāli jau auto nebij tik pievilcīgs, tad arī neko vairāk nedarīju un labi uzvārijos :)) paldies tev Baltikum!!!

Mamma 16.05.2009

Nu blefotaji un razvodilas, 4 menesus gaidiju ekspertizi lai beigas pateiktu mums nav 600 ls jusu masinas remontam. Neejiet uz to suuda kantori, apcakare ka mazos ezisus.

A Aivars 07.11.2009

Baltikumā var apdrošināties, ja gribi citiem čakarēt smadzenes, jo kā zināms visvairāk jau cieš tā persona, kas nav vainīga un griežas pie vainīgā apdrošinātāja.
ja es esmu vainīgs ceļu negadījumā un esmu apdrošināts baltikumā, lai tam otram dievs stāv klāt.

D Dmitrijs 01.02.2010

Man ari jaunogad bija celja negadijums.Sanesa un es iebraucu gravi.2 meneshus tas suda baltikums cakareja man smadzenes, tad atrakstija ka naudu neizmaksas.Un ta nauda nav tik liela.Jo vienaj riepaj ir vieta kur protektors neatbilst normativam. Kam domata kasko vispar?Es maksaju naudu cilvekiem pec savas veleshanas ta pat vien.Jo kad es nokljushu nelajme, lai tie man palidz.LUDZU NEKADA GADIJUMA NEIEIET UZ SUDU bALTIKUMU!!!

M Madara123 31.01.2013

Mīļie cilvēki!
Silti iesaku neapdrošināt savus auto Baltikumā!
Tieši pirms mēneša viņu klients man saskādēja auto, griežoties pie viņiem uzreiz jau varēja saprast, ka šajā kantorī nekas nenotiek ātri. Tieši tā arī viss izrādījās, ir pagājis mēnesis un serviss, kurā atrodas mans auto, vēl nav saņēmis apstiprinātu tāmi!!! Esmu šokā. Griezīšos patērētāju tiesību aizsardzības centrā un iesaku to darī arī citiem, šitā bezkaunība ir jāizbeidz!