Baltikums Apdrošināšana

Prosto nikogda ne straxujte svoju mawinu v Baltikumse,xot' tam i dewevle..na etom oni i igrajut,potom s vas v slu4aje avarii v 3 raza bolwe vozmut,oni tam na etom i zhivut, 4to rasmatrivajut dela posle avarii i pitajusja s vas vzjat' deneg i zamechu ne malenkije! udachi vsem na doroge!

A andra 19.05.2007

Pilnīgi piekrītu. Galvenais - ja avārijā esi vainīgs, viņi no tevis piedzīs apaļu summiņu (regresa prasības veidā), visur saskatot rupju neuzmanību, par ko viņi laikam uzskata pat brīdi, kad cilvēks iegādājies auto, tajā pašā laikā arī cietusī puse nenieka nedabūs (krutie aprēķini, eksperti, nolietojumi, katalogi ut.t.).

A andra 19.05.2007

Visrupjākā neuzmanība-apdrošināšana Baltikumā.

V Vitalij 30.08.2007

Bilo delo, zastrahoval Kasko v Baltikumse, super procentnaja stavka, popal v avariju, tak kak mne ne bilo 25 let vzjali dvojnuju stavku samoriska, itogo ot stoimosti mashini polu4il 60%...Kazli i nikto daze ne predupredil. Ubludki.

V Valentīna 26.09.2010

www.apartneri.lv - šie ir mani brokeri. Viņi man izstāsta visu ko maksā apdrošināšana un ko nemaksā un palīdz arī, kad gadās ķibele.

M Maija 26.09.2010

ja brokeri sāk spamot, tad tas neko labu par šo brokeru sabiedrību neliecina.