Baltikums Apdrošināšana - Sudziba

Pagajusa gada nogale izlemu sev Ziemassvetkos uzdavinat KASKO apdrosinasanu auto. Devos pie Eiropas Finansu Brokerien un izvelejos Baltikuma apdorsinasanu, gan KASKO gan OCTA. Laimiga un lepna ka esmu apdrosinajusi auto un varu but drosa uz ielam, braucu lidz pat junijam. Sanemu no baltikuma vestuli ka neesmu maksajusi par kasko... soks... ka neesmu... brokerien samaksaju skaidra nauda. Izradas ka brokeri neko talak par kasko nav nodevusi, bet OCTA nomaksata. Brokerien pieteikta maksat nespeja un baltikums sarosijies... liek mani "melnaja" saraksta... ja nesamaksasu par kasko dazu dienu laika... "ziepes lielas"... kad jautaju kapec viniem vajadzeja 8 menesus lai mani bridinatu... atbilde bija... jamaksa par kasko nav uzreiz un likuma nav teikts pec cik ilga laika mani jabridina ka neesmu samaksajusi... ta luk... esmu uztaisita par pilnigu mulki ... pateretajam tikai un vienigi jamaksa... tapec laudis... parbaudiet, varbut jusu kasko ari nemaz nav nomaksats...

I Igors 23.09.2010

taisnība jau ir. Neieteiktu sadarboties ar mazajām brokeru sabiedrībām, jo šajos laikos viņām tiešām grūti iet. Bet lai nu kā būtu, ja Tev ir maksājuma apliecinošs dokuments par kasko, ko maksāji brokeriem, baltikumam Tev vairāk nekas nav jāmaksā, un baltikums to ļoti labi zin, tik ķer uz muļki, tāpat kā viņi to dara, kad jāmaksā atlīdzība. Viņiem ir jāturpina pildīt savas saistības līdz līguma beigām un nesaņemtais maksājums jāpiedzen no pa burbuli aizgājušās brokeru sabiedrības, kas visticamāk viņiem neizdosies.

A anna 23.09.2010

Un man baltikums nemaz nav tas lētākais. Parasti Ergo vai IF. Izmantoju šo OCTA kalkulatoru: http://www.salidzini.lv/octa.php

M Maris 24.09.2010

vajdzeeja apdrosinaasanu nemt pa tieso firmas kantorii iespeejams pat buutu leetaak, nevis pie brokeriem, jo reaali ir taa vini savaac no visiem naudu un, tad pasaka, ka ir maksaatnespeejiigi, taa ir visiistaakaa kraapsanas sheema.
Ja apdrosinaataajs lauj savu apdrosinaasanu tirgot brokeriem, viniem vajdzeetu ariin uznemties saistiibas saadaas situaacijaas nevis klieentu piecakareet.

M Mazaisbrokeris 27.09.2010

Pirmkārt, kas tas par brokeri, kas KASKO baltikumā drošina? :D
Otrkārt, kā jau te rakstīja, ja tev ir maksājuma apliecinošs dokuments, Baltikums neko tev nevar izdarīt. Apdrošinātājam bija līgums ar brokeri, ka tie var iekasēt naudu. Ja brokeris to nav samaksājis, tā jau ir viņu pašu darīšana. Protams, pie nosacījuma, ka savu samaksāšanu vari dokumentāli pierādīt. Šajā gadījumā gan SILTI iesaku uzrakstīt iesniegumu Baltikumam, ka vēlies polisi pārtraukt, kamēr vēl kaut kas nav noticis, jo tad tu ilgi jāsies, lai kaut ko no viņiem dabūtu. Tikai atkal - pie nosacījuma, ka nav izmaksātas atlīdzības. Varēsi vēl kaut kādu naudu par atlikušajām dienām dabūt atpakaļ no viņiem. Un sameklē citu brokeri, gan jau kādam paziņam ir pazīstams un apdrošini normālā kompānijā.
Treškārt, Igor, var redzēt, ka esi no lielajiem brokeriem, kas vicina pirkstiņus, jo domā, ka ir liels. Bet 3A arī bija liels un tāpat aizgāja pa burbuli. Daudzi lielie brokeri tāpat neuzņemas atbildību un atšuj klientus, kad jāpalīdz kārtot atlīdzības, īpaši ja klienti ir privātpersonas vai mazi uzņēmumi. Tā ka, ne vienmēr lielie būs tie labākie.

S signe 30.09.2010

Pilna parlieciba ka esmu nomaksajusi un man tak ir LIGUMS izmetu so te mazo lapeli ara... nu luk... par lapeles izmessanu ara, jamaksa dubulta...

M MarikanoBaltikums 08.11.2010

Zelta likums apdrošināšanā-griezties pie apdrošināšanas kompānijas pa tiešo! lētāk un izdevīgāk un galvenais: noteikumi būs izskaidroti!
Šajā situācijā arī varēja būt cita apdrošināšanas kompānija, jo brokeri sadarbojas tikpat kā ar visām apdrošināšanas kompānijām, bet nu tā sanāca...protams ļoti nepatīkama situācija.
Es pati strādāju Baltikumā jau ceturto gadu, tā ka es domāju ka varu kādam palīdzēt, ja ir vajadzīga mana palīdzība, tas ir: jautājumi vai konsultācija, bet varbūt apdrošināšana, tad droši zvaniet, prieks būs palīdzēt, mans mob. 29162837, Marika.
Un vel labs saits www.polise24.lv un ievadot atlaides kodu OH5733
sanāk OCTA polise ar ievērojamu atlaidi.
Lai visiem veicas :)

A Andrejs Burger 13.08.2016

TE letaks kods YG9447

R Raivo 19.04.2011

baltikumā nekad neapdrošinieties, viņi tikai naudu rauš, bet klients ir vaidzīgs tikai pāris minūtes kamēr noslēdz līgumu, pēctam viņi gatavi sejā iespļaut, par atlīdzības izmaksu varat aizmirst.