Baltikums Apdrošināšana - kasko atlīdzība

man uz šosejas Daugavpils - Rīga notika nelaimes gadījums, kad braucošai mašīnai atvērās priekšējais vāks un pilnībā aizsedza ceļu, kā arī izsita stiklu.Tikai laimīgā kārtā nobraucām no ceļa uz apmales un ne ar šoferi ne arī pasažieriem nekas nenotika.Pieteicu negadījumu policijā, iesniedzu dokumentus apdrošinātājiem un man atsaka remontu. Tas esot manas vainas dēļ.
Pirmkārt, es tad nesaprotu vispār KASKO JĒGU UN otrkārt, es nobraukusi tajā dienā biju vairāk par 500km un tikai tad atrāvās tas vāks, ja es nebūtu to aizvērusi, tad tas būtu attaisījies jau no rīta, ceļā uz Rīgu. un treškārt, man pat pats eksperts šājā kompānijā saka, ka atlīdzība pat tiek izmaksāta ja pats vadītājs savas vainas dēļ iebrauc sienā, bet te varēja būt letāls iznākums 3 pieaugušajiem un 2 bērniem...

S smalkaisstils 07.06.2011

Ja tu iebrauc sienā tas ir ceļu satiksmes negadījums, kura definīcijā ietilpst arī ietriekšanās šķērslī, un tāds risks polisē ir. Riska "atvēries priekšējais vāks" polisē nav. KASKO ir uzr;ad;iti noteikti riski pēc kuru iestāšanās izmaksā atlīdzību, 'ta nav tā saucāma visu risku polise. Lasi noteikumus pirms pērc polisi.

G GG 08.06.2011

Neviens apdrošinātājs par to nemaksā. Tieši otrādi, noteikumos ir atrunāts, ka netiek segti mašīnas tehniski bojājumi. Pa lielam, tas ir mašīnas brāķis. Normālos gadījumos vāki tā vienkārši neatveras. Pārējo jau pareizi pirmais komentētājs pateica. Polisē ir uzskaitīti riski, kas ir uzskatāmi par apdrošināšanas gadījumu - avārija, uguns, krītoši priekšmeti, zādzība/laupīšana utt. Apdrošinātājam nav jāmaksā par to, par ko viņiem pēc līguma nav jāmaksā.
Nemaz nerunājot par to, ka atradi jau "īsto" kantori, kur KASKO formēt. :) Bet tas jau cits stāsts.