Baltikums Apdrošināšana - attieksme pret klientu

Tauta!!! Nesaistieties ar AAS Baltikums! Lielākus kapeiku pisejus mūžā neesmu redzējis! Noteikti pati sliktākā apdrošinšanas kompānija! Sīku auto avārijas izmaksu velk jau 2 mēnešus. Strīdas pat par 1 latu. Rezerves daļas piedāvā meklēt Lietuvā, bet darba izmaksas novērtē zemāk nekā pie beidzamā kaktu meistara. GARANTĒJU! JA APDROŠINĀSIETIES PIE VIŅIEM, IZMAKSAS NAUDU NEREDZĒSIET KĀ SAVAS AUSIS!

S smalkaisstils 23.02.2011

Pats esi vainīgs, ka meklēji lētāko apdrošinātāju. Skopais maksā divreiz

G Gatis 25.02.2011

Balva ir vēl sūdīgāka. Baltikums - otrā vieta no beigām.

D Dabi 06.05.2011

Baltikums - krāpnieku kantoris. Gatavi baltu pataisīt par melnu un neņemt vērā nekādus likumus, nekādus LTAB vai Veselības inspekcijas lēmumus un atzinumus, lai tikai varētu neatmaksāt par operāciju un zālēm pēc smaga CSNg, kur pie BALTIKUMA apdrošinātie vainīgie nositās notikuma vietā!
BALTIKUMAM, redz, nav no kā tagad regresu piedzīt un viņi šantažē smagi cietušo, kam ir II grupas invaliditāte pēc avārijas!
Pretīgs kantorelis.

O Oto 27.05.2011

>Smalkaisstils

Dumjš vai izliecies? OCTA jau izmaksā vainīgā puse. Vari nopirkt OCTA kaut dārgāko, bet uznesīsies tev virsū kāds ar lētāko OCTU un tipināsi vien pie lētākās diedelēt savu atlīdzību.