Baltikums Apdrošināšana

Pieteikumu par auto avārijā man veiktajiem bojājumiem veicu 30.01.2006., šodien ir 21.04.2006., bet nesaprotamu iemeslu pēc aizvien vēl braukāju ar sasistu auto. Divu nedēļu vietā, skādi aprēķināja veselas četras nedēļas, kā arī manis izvēlētā servisa iesniegtā tāme nesaprotamu iemeslu pēc ,kaut kā, neaizfaksējās veselas trīs reizes! Desmit darba dienu vietā , gaidu nu jau kā mēnesi! Starp citu, Baltikuma skādes aprēķins ir precīzi divas reizes mazāks nekā jebkura normāla servisa tāme. Turpinājums sekos.

M martini 19.05.2006

man ar taa bija ar baltikumu, t.i. sasita man masinu kaut kaads pi...un vinam apdrosinats bija baltikumaa, liidz ar to visas formalitaates kaartoju baltikumaa, man bija tas pats , ziemaassveetkos sasita, a izmaksu dabuuju ap maiju, tiesa tas bija gadus triis atpakal....tagad man ir casco bta, tur viss notika nedeelas laikaa