www.sudzibas.lv Baltikums Apdrošināšana veselības apdrošināšanas polise

Baltikums Apdrošināšana - veselības apdrošināšanas polise

Neiesaku uzņēmējiem iegādāties darbiniekiem Baltikums veselības apdrošināšanas polises. Diemžēl pats pieļāvu šo kļūdu un redzu, ka ne man, ne maniem darbiniekiem no dārgajām Luksus polisēm nav nekāda labuma, būtu labāk tās naudiņas iedevis "skaidrā", jo tieši šī kompānija, nesedz pilnīgi neko, vai arī slavenā ārste- eksperte - gaišredze - vienkārši to vien dara kā raksta visiem atteikumus. Tā vien izskatās, ka par katru atteikumu tiek saņemts kāds bonuss punkts.

K

A Alīna 01.05.2010

arī man ir bijusi nepatīkama pieredze ar šo iestādi, kad biju nopirkusi veselības apdrošināšanu braucot uz ārzemēm.

T Tiesībsargs 01.05.2010

Es gan zināju, par Baltikum gājieniem, tāpēc atteicu viņu pārstāvim pat tikšanos!
Mani darbinieki ir apdrošināti ERGO un vismaz pagaidām neesmu nevienu sūdzību saņēmis, ka ERGO kaut kur kaut ko neapmaksā!
Baltikums, BTA - tās ir visjēlākās apdrošināšanas kompānijas, tāpēc neiesaku ar viņām sadarboties! Bija kādreiz rūgta pieredze ar BTA, bet arī no šīs kompānijas pakalpojumiem esam atteikušies!

T Tete 03.05.2010

Nu pilnīgas muļķības!!! Baltikums izmaksā visu kas tiek paredzēs polisē... Protams, ja jūsu uzņēmuma sievietes sagribējušas ielikt silikona krūtis, tad to gan Baltikums neapmaksā... bet zinu, ka viss kas paredzēts un iekļauts programmā - apmaksā, izlasiet savas apdrošināšanas programmas... :))