Baltikums Apdrošināšana - Premijas neizmaksana

Darba vieta darbiniekiem nopirka Baltikums Lux polisi, kas IT KA ir vislababaka polise.
Veicot kajas operaciju, par kuru maksaju es pats, velak iesniedzu cekus Baltkumam, lai DALEJI kompense man operacijas izdevumus, jo saskana ar liguma nosacijumiem visa operacija netiek segta. Tapat iesniedzu cekus par vienas gultas dienas izmaksam slimnica (4vietiga istabina, bez nekadiem lux, parasta slimnica). Tapat iesniedzu ceku par 1 sporta arsta apmeklejumu, kura bija noradits, ka ta ir arstnieciska fizkultura. Nevienu santimu man Baltikums nav atmaksajis, jo:
1)es neesmot saskanojis so operaciju pirms tam (uz jautajumu, kas no ta mainitos, ja butu viniem pirms tam piezvanijis, pec 3 vestulem ta ari atbildi neesmu sanemis - varu tikai secinat, ka Baltikums butu ieteicis kadu savu kaktu kantori, kur to dara pa vinu kabatai)
2)gultas dienai neesmu sanemis nosutijumu no gimenes arsta..lai gan iesniedzu norikojumu uz operaciju no specialista un sii operacija nev iedomajama bez vienas gultas dienas...tomer Baltikums uzskata, ka gultas dienai man jadabun nosutijums no gimenes arsta..diezgan logiski..
3)lai kajas atveselosanas notiku pec programmas, regulari ir jaapmekle sporta arsts, kurs izstrada vingrojumus..tadus Baltikums atmaksa tikai grupu nodarbibam..uz jautajumu vai mums bija jasalasaas veselam baram draugu un kopa jataisa operacija un tad jaiet pie gimenes arsta...to vini nekomente

Papildus sim visam:
1)velejos iet sapoteties, izskatiju Baltikums gramatinu ar ligumiestadem, kur atradu ari Latvijas infekt.centru..drosibas pec piezvaniju uz centru un parjautaju, vai varu nemaksat par so poti..protams, ir jamaksa..kad jautaju par so lietu Baltikumam=> sakotneji loti gudri man macija, ka man vajadzetu pasam lasit noteikumus, jo tur sada iestade nav piemineta, tomer, kad velreiz nosutiju vestuli ar noradi, kura rindina to var atrst, atbilde ta ari nesekoja
2)komunikacija ir TIK VAAJA un LEEEENA. Patiesiba vini nekomunice ar klientiem, tikai atsuta savu lemumu (lai ta vieta piezvanitu un pajautatu pec nepieciesamas papildus informacijas).

No sis polises esmu atteicies un iesaku NEKAD NESLEGT LIGUMU AR BALTIKUMS, piedodiet, bet PILNIGS MESLS

G

A aivarsk 17.12.2010

... jebkuras operācijas jāsaskaņo, izņemot neatliekamās, kad dzīvībai draud briesmas.
Savā ziņā, saskaņošana bŗīžiem ir tīri formalitāte, taču tā ir ierakstīta (visu) veselības apdrošinātāju apdrošināšanas noteikumos.
Ir jālasa apdrošināšanas noteikumi vai veselības apdrošināšanas programma.