Baltikums Apdrošināšana - Octa

Nedrošiniet savu auto baltikums mājas lapā es to izdariju naudu paņēma bet auto apdrošināts netika rakstiju uz baltikuma e pastu un aizsutiju maksajuma uzdevumu, viņi izlasija bet atbildi tā arī nesaņēmu, uzmanieties baltikums ir krāpnieki.

D

M Maris 10.11.2010

Paldies par informāciju. Manam Avensis vienmēr salidzini.lv OCTA kalkulators http://www.salidzini.lv/octa.php kā lētāko ir uzrādījis Baltikums piedāvāto polisi. Laikam jau, lai varētu turēt tik zemu cenu, ir jānodarbojas arī ar "netīrām" lietiņām.

G GB 11.11.2010

Māri, varēji jau tik neuzkrītoši to salīdzini.lv nereklamēt. Gaužām lēti.

U Una 14.12.2010

...nu un kad nauda ir noņemta, polise pati automātiski izveidojas, ja ir no bankas ienācis akcepts, ka naudiņa ir ienākusi Baltikums kontā! tāpēc nevilcinamies ar OCTA polises iegādi-savlaicīgi vajag iegādāties polisi, nevis kad man jāskrien ārā no mājām, tad nu attopamies, es vienmēr iegādājos polisi savlaicīgi un tāpēc nezkapēc man nav problēmu ar Baltikumu!!! Vienmēr pievilcīgas cenas, drošinos pēdējos 3 gadus-iesaku :)