Meklēšanas rezultāti

Izziņā 1819 - kā atteikties no izziņām 1819 (Sūdzība)

kā atteikties no izziņām1819 ..Šie man ik pa laiku, ik pēc nedēļas sūta sms ar-vip statuss pagarināts..Bet es tur neko neesmuabonējis vai pasūtījis..ka tik tur vajadzēja minēt, obligāti bij jāievada mob.nr..bet kapēc man ik pa nedēļām vai biežāk velk vairāk kā 1.50ls

U User16675 19.07.2011
Komentāri 3 Internets

1819 SIA - neuzticams, draņķīgs pakalpojuma sniedzējs (Sūdzība)

neuzticams, draņķīgs pakalpojuma sniedzējs Lai ielādētu filmas, piem., no http://.kinofilm24.com, jānosūta mobilajam operatoram uz numuru 1819 SMS veidā filmu portāla norādītais kods Latvijai. Maksas pakalpojums, kura izmaksas kopējā vērtība atkarīga no SIA "Esteria" tāmēm, šoreiz 5, - LVL.(http://www.esteria.lv/lv/sms/; http://www.esteria.lv/lv/sms/rates/; (http://www.lmt.lv/rus/paligs_abonentam/svarigi_zinat/paaugstinatas_maksas_pakal... Uz Nr.1819 nosūtām īsziņu: 76633146 (20.11.2010...

B BMN 21.11.2010
Komentāri 12 Mobilie operatori

CDR SIA - Nesaprotu,par ko man jāmaksā 9.75{EUR} 1819 (Sūdzība)

Nesaprotu,par ko man jāmaksā 9.75{EUR}  1819 Man mobīlā telefona rēķina pārskatā atsūtīts,ka man jāapmaksā{ CDR SIA,pakalpojuma nr. 08.06.18.-29.06.18. 1819} 9.75 EUR Nesaprotu par ko un kāpēc man jāmaksā nesaprotamā adresē,bez paskaidrojumiem. Esmu pensionārs un lūdzu man palīdzēt.

1819/ Не знаю - Телефонный обман (Sūdzība)

Телефонный обман Здравствуйте! Пишу с такой проблемой и просьбой к людям, кто уже столкнулся с этой напастью. Каждую неделю с кредита в телефоне снимаются деньги 1 евро и так постоянно. Приходит смс с текстом (вип статус продлён) с номера 1819. Кто знает, как отказаться от этой услуги? Напишите мне на номер 29766618 буду благодарен. Спасибо

1819 Izziņā - Obman (Sūdzība)

Kazduju nedelju prihodit sms i snimajut dendi ni za chto. Pishut o prodlenii kakogota vip statusa hotja ja nichego ne zakazival. Otkuda-to vzjali moj nomer telefona i snimajut ottuda dengi. Esli kto-to znaet kak ot nih izbavitsja - posovetujte. A to pozvonit im ne vozmozno-takogo nomera ne suschestvuet, sms toze ne prohodit-pishut v otvet oshibka vtekste.

K kuzma 09.08.2018
Komentāri 3 Pakalpojumi

Naudas izkrāpšana (Jautājums)

Naudas izkrāpšana Kā apturēt automātisko vip pagarināšanu no numura 1819?

SIA ESTERIA - Обман-лохотрон (Sūdzība)

Чтобы получить ответ на вами пройденный тест, вас попросят отправить 2 смс. каждая по 5 лат. В итоге ваш счет за мобильник увеличится на 10 лат. Не отсылайте смс на SIA Esteria на номера 1819. 1864, 1881, 1892. Это очередной дохотрон.

SIA ESTERIA - KRĀPNIEKI-NEIZMANTOJIET PAKALPOJUMS (Sūdzība)

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NESŪTIET SMS UZ ''SIA ESTEIA'' NUMURIEM 1897 VAI 1819, TĀ IR 100% APKRĀPŠANA RĒĶINĀ PARĀDĪSIES SMS CENA 5LVL LAI GAN BŪS NORĀDĪTS, KA SMS CENA IR STANDARTA ĪSZIŅAS CENA!

N Niknais 15.01.2011
Komentāri 15 Internets

TOP Partika - https://www.facebook.com/100039195201525/posts/460418198608016/?app=fbl (Sūdzība)

https://www.facebook.com/100039195201525/posts/460418198608016/?app=fbl Iegāju Aizputes lielajā topā veikala kur sagaidīja sirsnīgs laipns apsargs. Kas vienmēr tev pasniegs groziņu un ratiņus.un vienmēr novēl labu dienu.prieks iet uz tādu veikalu .

Pakomati/ pasts.lv - Плохой сервис, медленная доставка (Sūdzība)

...и воспользовался для этого пакоматом латвияс пастс! Посылка была отправлена с пакомата на улице стырну рими 22 января 2021! 29 числа позвонил на инфо центр и поинтерисовался почему клиент до сих под не получил посылку, на что получил ответ что у них что то сломалось! 29.01.21 пришла смс с номером посылки ug918198073be! И клиенту пришлось еще ждать неделю прежде чем он получил посылку! Никаких извинений и компенсация от латвияс паст я так и не получил! Очень разочарован таким сервисом

Pārvadājumi Latvija-Anglija - pārvadājumi (Sūdzība)

Brīdinājums. Tie kas vēlas nodot savas mantas, nosūtīt uz Angliju vai otrādi uz Latviju, ļoti iesaku neizmantot šī cilvēka pakalpojumus - 1819," class="cuttext">http://www.draugiem.lv/group/16106350/eu-transporta-pakalpojumi./?f_page=2&f_tid... jo neviens vārds kas te rakstīts vai arī viņš ir solījis pa telefonu NAV patiesība (sick) Pati personīgi sūtīju savai meitai nepieciešamās mantas (meita sāka mācīties anglijas universitātē un vjadzēja visu - segas, spilveni, visas drēbes utt.), soma netika nogādāta un...

A ami 28.09.2013
Komentāri 0 Pārējās

ELEMENTHUS, ELEMENT HUS SIA, WOODLAFT SIA, / Raitis Macāns/, /Ivars Kalnups/ - Nemaksā algu, uzmetēji. (Sūdzība)

Nemaksā algu, uzmetēji. ...LV-2166 Raitis Macāns, valdes priekšsēdētājs (no 17.09.2009) Ivars Kalnups, valdes loceklis (no 17.09.2009) FIRMAS KURAS DARBOJAS ELEMENT BYGG SIA, 40103295590 Mārupes nov., Jaunmārupe, Meža iela 9 LV-2166 ELEMENTHUS SCANDINAVIA SIA, 40103618190 Mārupes nov., Jaunmārupe, Kadiķu iela 10 LV-2166 ELEMENTHUS SCANDINAVIA PRODUCTION SIA, 40103620369 Mārupes nov., Jaunmārupe, Kadiķu iela 10 LV-2166 ELEMENTHUS SCANDINAVIA CONSTRUCTION SIA, 40103620392 Mārupes nov., Jaunmārupe, Kadiķu iela 10 LV-2166

1819 SIA - neuzticams, draņķīgs pakalpojuma sniedzējs ( Komentārs)

14 февраля на сайте "одноклассники"было отправлено" смс -ПОДАРКИ-тебе валентинка-2 раза из которых подарки пришли только 2 шт.вместо 4-х, на тел.1819 в 14.19 и в 14.44.15 февраля также была отправлена 1 смс в 10.30 не пришел ни один . В результате с меня взяли 3.0 лата на которые я не получила ни одного подарка. Мне было очень обидно т.к. я пенсионерка и хотела сделать приятное в этот день своим родным.Из 6-ти подарков получила только моя дочь Чернышова Ольга и подруга Валентина...

1819 Izziņā - Obman ( Komentārs)

1819 pieder Esterijai reku info no viņu lapas: Sūdzības un atteikšanos no SMS parakstīšanās pakalpojumiem: [slēpt]@esteria.lv

A AK-74 10.08.2018
Komentāri 3 Pakalpojumi

Izziņā 1819 - kā atteikties no izziņām 1819 ( Komentārs)

kak otkazatsja ot vip statusa na 1819?

K kuzma 07.08.2018

SIA ESTERIA - KRĀPNIEKI-NEIZMANTOJIET PAKALPOJUMS ( Komentārs)

Piekritu pilnibā, krāpnieki SIA Esteria - lai sutit sms pa 5, 00 Ls - uz Ne.1819. Jaiet uz policiju arī.

SIA ESTERIA - KRĀPNIEKI-NEIZMANTOJIET PAKALPOJUMS ( Komentārs)

Tikko iekritu ar sms nosūtot uz 1819 un rēķinā saņemot 10ls, Sia Esteria ir vistiešākie krāpnieki un sadarbības partneri krāpnieku ķēdei. Esmu griezies policijā ar iesniegumu un tāpat arī rakstījis iesniegumu savam mobilā tālruņa operatoram ar lūgumu izskatīt un pārbaudīt šīs firmas darbību.Iesaku nebūt slinkiem un darīt to pašu lai kāds beidzot reaģētu uz trauksmes signālu un cilvēku apzagšanu gaišas dienas laikā, turklāt lielos mērogos.

D deepers 06.12.2012
Komentāri 15 Internets

Izziņā 1819 - kā atteikties no izziņām 1819 ( Komentārs)

ka var ateikties zajebali, jau menesa laika man 6ls norauti ahujeli pidarasi 1819 saraskina kantora nervi netur kas mAN JAUNS NUMURS JAPERK ?????????????

J janis 18.12.2011

SIA ESTERIA - KRĀPNIEKI-NEIZMANTOJIET PAKALPOJUMS ( Komentārs)

На одном сайте услугу не интимного характера предлагают оплатить отослав смс на номер 1819, но не указывается стоимость данной смс. Я считаю, что это уже нечестно и обман. Поэтому доверия как такого быть не может. А если берут больше, чем написано, то молчать не стоит, жуликов надо наказывать.

I Irina 24.01.2011
Komentāri 15 Internets

Esteria - Par Esteria ( Komentārs)

apskaties savas 'mīļotās' esteria mājas lapu:www.esteria.lv un tad zināsi, ar ko esteria bez Tava interneta pakalpojuma sniegšanas vēl nodarbojas!!! Nr.1819 ir Esteria sabiedrisko pakalpojumu sniedzēja Nr.! Vivat, pan Wan, blēžu aizstāvi!

1 1819 20.11.2010
Komentāri 9 Internets