www.sudzibas.lv 1819 SIA neuzticams, draņķīgs pakalpojuma sniedzējs

1819 SIA - neuzticams, draņķīgs pakalpojuma sniedzējs

Lai ielādētu filmas, piem., no http://.kinofilm24.com, jānosūta mobilajam operatoram uz numuru 1819 SMS veidā filmu portāla norādītais kods Latvijai. Maksas pakalpojums, kura izmaksas kopējā vērtība atkarīga no SIA "Esteria" tāmēm, šoreiz 5, - LVL.(http://www.esteria.lv/lv/sms/; http://www.esteria.lv/lv/sms/rates/; (http://www.lmt.lv/rus/paligs_abonentam/svarigi_zinat/paaugstinatas_maksas_pakalpojumi/paaugstinatas_maksas_pakalpojumu_sniedzeji)) Uz Nr.1819 nosūtām īsziņu: 76633146 (20.11.2010. 12:12) Tūlīt saņemam atbildi no operatora 1819: "vi skoro poluchite otvet/ you will receive your service soon". Paiet vairāk kā 2 stundas, nekādas ĀTRĀS atbildes no operatora Nr.1819 nav! Pārsūtām 1819 viņu atsūtīto īsziņu par ātro atbildēšanu, momentāni, 20.11.2010. 14:25 atbildes īsziņa: "vasa kartika http://userend.info/-/781504183.png".
Piebildei: neizmantoju 1.o reizi šo pakalpojuma sniedzēju. Problēmu nebija.
Paldies vakarējam 1819, SIA "ESTERIA", darbiniekam - kompjchervushkam par 'perfekti' sniegto pakalpojuma kvalitāti, attieksmi pret klientiem! Lai vairojas privātais un firmas bizness, virtuālā izdoma un drosme šādā stilā!

B

F ForumWarrior 22.11.2010

Pirms pasutat pakalpojumu panemiet tak kadreiz savas acis rokas un izlasiet kartigi visu info un noteikumus par pakalpojuma abonesanu, un nebus Jums nekadu problemu ar sms servisiem.
Ja nelasat noteikumus saita tad ta ir tikai jusu pasu vaina, nevis mobila operatora vai SIA Esteria vaina.
Es personigi nekad neesmu bijis apkrapts no SIA Esteria firmas puses, lietoju daudzus vinu klientu sms servisus un nekadu problemu.
Starpcitu SIA Esteria ir viens no nedaudzajiem sms pakalpojumu sniedzejiem kas labi dara savu darbu un vinu pakalpojumos nav pat dalinas krapniecibas.
Un starpcitu tadi linki uz bildem tiek atsutiti tad kad tiek nosutita nepareizi sastadita sms... Taka CHILL...

J Juris 22.11.2010

Nesaprotu, kāpēc jāmaksā šādas naudas, ja ieejot torrentos var lejupielādēt visu ko sirds kāro! Un bez maksas, vienīgais noteikumus-lejupielādēji, dod iespēju arī citiem. Tas ir - neizņemt no torrenta to, ko paši lejupielādējāt vismaz apjomā 1:1.
Es parasti lejupielādēju kādu filmu un kamēr tādu pašu apjomu neatdodu šo filmu atstāju torrentfailos.
Nu, bet kur aitas, tur cirpēji! Lai zeļ šis SMS bizness!

14 февраля на сайте "одноклассники"было отправлено" смс -ПОДАРКИ-тебе валентинка-2 раза из которых подарки пришли только 2 шт.вместо 4-х, на тел.1819 в 14.19 и в 14.44.15 февраля также была отправлена 1 смс в 10.30 не пришел ни один . В результате с меня взяли 3.0 лата на которые я не получила ни одного подарка. Мне было очень обидно т.к. я пенсионерка и хотела сделать приятное в этот день своим родным.Из 6-ти подарков получила только моя дочь Чернышова Ольга и подруга Валентина Соловьева.Остальные 4 подарка испарились-Даце Рага, Нина Плетнева-2 раза посылала и 1 пропал моей дочери Григорьевой Ольге, пришлось еще раз набирать. Я уже всем сказала, что раньше я довольно много поздравляла, а теперь у меня такого желания нет и пусть все будут бдительны.Звонила на тел.1819 с которго шло подтверждение, что за подарки уплачено, у меня все осталось в мобильнике, но там мне сказали, что такого телефона нет.

Создалось впечатление, что так развели многих людей в день праздника всех влюбленных, а меня так 4 раза.Больше в эти смс на одноклассниках я не верю.Раньше часто пользовалась, теперь не буду !!! так вы растеряете всех своих клиентов. И мгне не нужны ваши извилнения по мобильники, если бы вернули мне, то что забрали, я бы еще поверила и заказывала.

M martiņš 20.06.2011

kā atteikties no šī pakalpojuma

I ilmars 04.07.2011

kā var atteikties no šiem, man sūta sms ik pa laiku, bet kā varu atkratīties

D Deziree 28.09.2011

Man, piemēram, šī firma atvelk naudu (mobilajā telefonā) vispār par neko, kā papildinu kontu, tā atnāk sms - pagarināts VIP statuss, kāds VIP statuss, kas par lietu, kad grib atvelk 1 Ls, kad grib 2 Ls ?!!!

E Edgars 24.10.2011

Sveiki
Viņi neko neiskrāpj man bija tā pati problēma, es uzvaniju uz Sia Esteria un sieviete man visu paskaidroja kas jādara lai beigtu nākt šīs sms ar vip statusu pagarināšanu...Tapēc zvaniet uz Esteria un jums visu paskaidros...

S Semjons Goldfarbs 01.12.2017

Это SIA "CDR", которое зарегистрировано по улице Юркалнес 1 в Риге, с уставным капиталом в 1 евро! занимается мошеничеством в массовом масштабе снимая деньги со счетов ничего не подозревающих пользователей телефонов. Оно снимает по 1 евро с каждой очередной жертвы за каждый раз якобы продления неизвестно где ВИП статуса, причём делает это с завидной регулярностью, примерно раз в неделю. Так что если вам пришла СМСка с текстом "VIP statuss pagarinats", это значит, что Вы стали жертвой телефонного и интернет мошеничества. Полиция, как всегда, в стороне.

ģ Ģirts Būdenieks 14.03.2018

Kā var atkratīties no tā vip pagarināšanas?

Kaa atrakstijies ?

Nestrādā

Šajā adresē piedāvā filmas kuras never vaļā! Arī atsuksi nevar ierakstit !