Pārvadājumi Latvija-Anglija - pārvadājumi

Brīdinājums. Tie kas vēlas nodot savas mantas, nosūtīt uz Angliju vai otrādi uz Latviju, ļoti iesaku neizmantot šī cilvēka pakalpojumus - http://www.draugiem.lv/group/16106350/eu-transporta-pakalpojumi./?f_page=2&f_tid=5041819,

jo neviens vārds kas te rakstīts vai arī viņš ir solījis pa telefonu NAV patiesība (sick) Pati personīgi sūtīju savai meitai nepieciešamās mantas (meita sāka mācīties anglijas universitātē un vjadzēja visu - segas, spilveni, visas drēbes utt.), soma netika nogādāta un divas nedēļas kaut kur mētājās. Pārvādātājs izvairījās no atbildes, tad necēla vispār klausuli un tikai jau ar draudiem (iešu uz policiju) pēc divām nedēļam atveda somu atpakaļ. Kā rezultātā meita jau trīs nedēļas bez sadzīves mantām svešumā.
Tāpēc, esiet uzmanīgi, neizmantojiet šī cilvēka pakalpojumus, šis cilvēks ir negodīgs, un, kā darbības rezultātā arī radījis neuzticību citiem kolēģiem (protams, ceru, ka visi tādi nav), bet noteikti ir jābūt uzmanīgiem. Tādam cilvēkam nav ko darīt, šādā darbā - NEUZTICAMS!!!!!