Meklēšanas rezultāti

Julianus inkasso - Slikts serviss, krāpšanu ( Komentārs)

Slikts serviss, krāpšanu Credit24 ar 2 nedelu nokavesanos nesamaksaju ikmenesa maksajumu, aiznemos 400 eur, no 400, 200 bija jau sakamsati, man julius inkasso sak zvanit un pieprasit 1100 euro.

Sia Melnā Lapa - Прислали счёт melnā lapa ( Komentārs)

Прислали счёт melnā lapa Gunars. Kolektoriem nav ko maksat! Sūtiet viņus lapās! Ja paņemts aizdevums kaut kādos Interneta saitos,teiksim-Ferratum, Credit24,Vivus , Moneza un t.t. --- Līgumu rakstiski taču nav sastādīts,kāto prasa likums( Civillikums-Tiesisku darījumu rakstiska forma 1482 pants., Līdzēju vienošanās 1533p., Līguma sekas 1588p., Saistību tiesības 1732p., cesijas sekas 1806p. un t.t)Jus ar interneta aizdevējiem neesat slēdzis, Tātad sūtiet lapās! Es viņus visus jau gadus 2 sūtu ost! Viņi tik pārdod no...

G Gunars 07.11.2019
Komentāri 13 Pārējās

Credit24.lv - Neņemt no "Credit24" aizdevumu. NEKAD ( Komentārs)

Neņemt no 'Credit24' aizdevumu. NEKAD Sveiki. Neticiet credit24 reklāmām, tas ir nepatiesas. Nav iespējams ne kredīt brīvdienas dabūt, ne apvienot kredītus. Viņi pie jebkādas komunikācijas atsaka tos pakalpojumus, ko pasi reklamē. Neņemiet pie viņiem ne centa.

Credit24 - Slikts serviss ( Komentārs)

Slikts serviss Varbūt kāds varētu tos ātro kredītu kantorus aizklapēt ciet. Credit24 procenti ir ļoti lieli un nevienā bankā procenti nav tik lieli.

Credit24 - Bedre ( Komentārs)

Bedre Jā, tikai žēl, ka šīs sūdzības netiek izlasitas pirms tiek bedrē credit24... tad jau arī Jūsu te nebūtu. Palasiet kā citiem gāja. Drausmas.

Credit24 - krapšana ( Komentārs)

krapšana Credit24 - tas ir žīdu mafija.

Credit24 - Izkrāpj no aiznemeja liekus procentus ( Komentārs)

Izkrāpj no aiznemeja liekus procentus ieteiktu versties PTAC. credit24 reklamu, jo ipashi sab.transp. vajadzetu aizliegt.

R Robyn 14.06.2017
Komentāri 9 Pakalpojumi

Credit24 - Cilvēku krāpšana ( Komentārs)

Cilvēku krāpšana Credit24.lv LOTI SLIKTA AIZDEVUMA KOMPANIJA. BEZJEDZIGI KATRU DIENU PIEAUG ATLIKUSI SUMMA ????????????????

Credit24 - Nepaspēj pacelt klausuli - esi 'melnajā sarakstā' ( Komentārs)

Nepaspēj pacelt klausuli - esi 'melnajā sarakstā' Esmu diezgan zinošs šajos pakalpojumos un kompānijās tātad - kapēc zvanija C24 1. Pārsniedzi 400 eur limitu , viņiem ir nepieciešams KP! (Konta pārskats) , lai apstiprinātu. tapēc arī tev zvanija lai paprasītu. nosūti uz [slēpt]@credit24.lv un pēctam varēsi 6 mēnešus bez KP pieteikties. 2. problēmas ar identitāti/bankas kontu u.c. iemesli. zvana lai apjautātos kādam nolūkam ņem un varbūt iedot lielāku summu. 3. C24 nenosaka pieejamās summa ,bet gan sistēma. norādi lielākus ienākumus/mazāku...

Credit24.lv - Neņemt no "Credit24" aizdevumu. NEKAD ( Komentārs)

Neņemt no 'Credit24' aizdevumu. NEKAD Sorry,bet Credit24 nav MCB Finance Latvia,bet gan IPF Digital Latvia. Tas tik tā priekš info ????

Credit24.lv - kredīti ( Komentārs)

kredīti Credit24.lv darbinieki ir galigi garam, biju panemis kreditu, kavejos ar maksajumiem, bet esmu jau ka 3 menesi nomaksajis paradu, paus konsultam, bet vini nav devusi nekadu zinju JAU 3 meneshi kad esmu nomasajis paradu, tgd es ar viniem karoju, un jau pusotru nedelu sola visadus brinumus, ka jautajums tiek risinats, neiesaistieties ar cdredit24.lv kur ir problema aizsutit pieradijumu ka esmu samaksajis????

Atrais Kredits (Atbilde uz jautājumu)

Var mēģināt, varbūt kās iedod! www.credit24.lv www.viasms.lv www.smscredit.lv

Credit24.lv - Lūdzu padomu ( Komentārs)

Lūdzu padomu ...palēnām kredītiestādei. Pats vienmēr tā daru, jo nav jēgas lieki pārmaksāt par piedziņas izdevumiem un parādpiedzinēju vienkārši vajag ignorēt, šajā gadījumā Gelvoru. Arī kredītiestādei nav tiesību pieprasīt tādu soda naudas summu. Visticamāk, ka Credit24 nepārliecinās par tavu maksātspēju, vai ne tā? Tādā gadījumā vari vērsties pie viņiem ar vēstuli, lai dzēš soda naudas, vai arī vērsīsies tiesā, pamatojoties uz LR Krimināllikuma 201.pantu par augļošanu, ja piešķirtā kredīta summa pārsniedz...

Credit24.lv - Klientu mānīšana ( Komentārs)

Klientu mānīšana ...pakalpojumi ir jāsedz pašiem jo jūs man savu pakalpojumu nesniedzāt bet naudu paņēmāt. Bet tas tā, tad vēl sanāk garš stāsts. Ineresantākais bija kad pienāca tl. rēķins, labs cipars. Skatos uz kuru mauku māju būšu zvanījis, ka tāds rēķins, izrādās credit24, tas kad tur zvanīju un strīdējos sastādija labu ciparu. Tātad, pārsūti santīmu, tev kredītu atsaka, ja vēlies tikt skaidrībā, zvani, un tur atkal tevi izkāš. Tāpēc iesaku šo kantori neizmantot nekādi, lai taču tie sūdi nogrimst paši bez mūsu līdzdalības.

Credit24.lv - līgumsods ( Komentārs)

līgumsods Nomaksā savu parādu CREDIT24 un lai tie GELVORU iet ieskrieties.

Saules kredits - Neceriet uz šo... ( Komentārs)

Neceriet uz šo... ...līdz sešiem mēnešiem (atkarībā no aizdevuma termiņa), jo pie tiem anormāliem procentiem tu pirmos mēnešus maksāsi to komisijas maksu un pie jau tā pamatsummas procentiem vēl procentus par to komisijas maksu un galā tev piemēram ņemot uz 24 mēnešiem pirmos mēnešus pamatsumma kritīsies tikai par kādiem 10Ls un procentos maksāsi ap 50Ls. Pasties tos pašus Credit24, ViaCredit, tiem uz šādu summu ir aptuveni 7% un nav nekādas izsniegšanas komisijas papildus pie summas klāt (viss ir aizdevuma summā).

piedzina - Atkal par Paus Konsults ( Komentārs)

Paldies! Zvanīšu PTAC un pieteikšos uz konsultāciju. Mani mulsina tikai tas, ka kreditors - šinī gadījumā - Credit24, man teica, ka ja dokumenti ir nodoti Paus Konsults, tad tikai ar viņiem jāvienojas par jauno maksājumu apmēru un grafiku, un jāskaita nauda uz Paus Konsults norādīto kontu.

piedzina - Atkal par Paus Konsults ( Komentārs)

Te notiek vistīrākā iedzīvošanās, bet to aizliedz Civillikums! Uzrakstiet iesniegumu ar situācijas aprakstu PTAC un maksājiet pa daļām Credit24! Pēc LR likumdošanas kreditoram nav tiesību nepieņemt daļējus maksājumus no aizņēmēja! PALASIET KOMENTĀRUS ŠEIT! TE IR ĻOTI DAUDZ KAS, KĀ RĪKOTIES ŠĀDOS GADĪJUMOS!

SMS Credit - Ko iesākt? ( Komentārs)

Ko iesākt? Ar SMSCredit var sarunāt maksāt pa daļām! Galvenais ir nepadoties un meklēt risinājumu! šajā ziņā ar Credit24 ir grūtāk sarunāt, jo tur laikam strādā dauni un visu laiku runā tikai, ka visu dara dators un viņi neko nevar izdarīt! Šie tagad taisās ar mani tiesāties 7 latu dēļ! Ar mani, kurš ir vinnējis ne vienu vien šādu procesu! Nu, nu-lai jau viņiem izdodas!

Credit24.lv - kredīti ( Komentārs)

kredīti Neizklausās diez ko loģiski!!! Aija222, bet runā vīriešu dzimtē, tātad jau fleitē! Tālāk šitas teikums vispār iespārda (citāts) :"...Credit24 procenti ir ārkārtīgi augsti, salīdzinot ar manis nosauktajām kredītfirmām." Kāpēc tad vispār jāprasa viņiem kredītu, ja to var drošāk izdarīt pie citiem kredītdevējiem un piedevām ar zemākiem procentiem!!! Kur loģika? Vai arī tev nauda aug kokos???