www.sudzibas.lv piedzina Atkal par Paus Konsults

piedzina - Atkal par Paus Konsults

Labdien! Esmu nonākusi Paus Konsults važās.
Stāsts: credit24 aizņēmos 800 Ls, veicu 2 atmaksas un tad uz 2,5 mēnešiem paliku bez darba un nevarēju veikt ikmēneša maksājumu , kas ir nedaudz virs 100 Ls. Tagad varētu atsākt kārtot savas saistības ar Credit24, bet viņi saka, ka ir nodevuši manu lietu Paus Konsultam un visu risina viņi, bet minēja, ka noteikti ar piedzinējiem varēšu vienoties par mēneša maksājumu kāds bija pie viņīem, tātad ap 103 Ls un vēl viņu kavējumu maksa par mēnesi, kas ir ap 53 Ls būs jānosedz. Man bija palikuši 10 maksājumi katrs Ls 103 vērtībā - sanāk kopā Ls 1030+ kavējums LS 53 = 1083.
No Paus Konsulta saņemu summu atmaksai vienā maksājumā virs -Ls 1200 un klāt par katru dienu 1% kavējums.
Ja es gribu dalīt maksājumu, tad jāmaksā Ls 200 katrā maksājumā un tikai pēc otrā maksājuma apturēs 1% (Ls 10 dienā) skaitīt klāt. Sanāk, ka es Paus Konsultam maksāšu 200 +200, tad apturēš %. Tātad mans skaitlis mēnesī pieaugs par 300 Ls, par Ls 600 ja 2 maksājumi būs veikti pēc 2mēn. Kā izkļut no šīs situācijas? Paus Konsults uzstāj uz savu variantu, ja oktobra sākumā nebūs 200 Ls 1x iemaksāti, tad pēc 210 panta nodos tiesai. Kā rīkoties? Tik lielas summas nav reāli maksāt, turklāt ja katru dienu parāds pieaug par Ls 10.

Z

Likumsargs 26.09.2012

Te notiek vistīrākā iedzīvošanās, bet to aizliedz Civillikums!
Uzrakstiet iesniegumu ar situācijas aprakstu PTAC un maksājiet pa daļām Credit24! Pēc LR likumdošanas kreditoram nav tiesību nepieņemt daļējus maksājumus no aizņēmēja!

PALASIET KOMENTĀRUS ŠEIT! TE IR ĻOTI DAUDZ KAS, KĀ RĪKOTIES ŠĀDOS GADĪJUMOS!

Likumsargs 26.09.2012

Turklāt maksājiet tikai aizņemto summu, kredītprocentus un kavējuma naudu! Maksājuma uzdevumā obligāti norādiet kas par maksājumu. Piemēram Aizdevuma Nr. ... pamatsumma. Tad kreditoram nebūs iemeslu rēķināt kavējuma procentus uz visu aizdoto summu, bet gan tikai uz neatgriezto! Es gan ieteiktu pakonsultēties PTAC!

Z ziema 27.09.2012

Paldies! Zvanīšu PTAC un pieteikšos uz konsultāciju.

Mani mulsina tikai tas, ka kreditors - šinī gadījumā - Credit24, man teica, ka ja dokumenti ir nodoti Paus Konsults, tad tikai ar viņiem jāvienojas par jauno maksājumu apmēru un grafiku, un jāskaita nauda uz Paus Konsults norādīto kontu.