A andrejs 29.07.2010

Nedrīkst, ja tā viņi darījuši tad vienkāršākais cel pret viņiem apsūdzību, vai interesējies kkur...jo viņi pārkāpj savus principus!
Attiecības viņiem kārtojamas tikai ar tevi, nevis ar kaimiņu vai radiem.

L lili 29.07.2010

Parādpiedzinējam nav tiesību par jūsu parādu informēt ne kaimiņus, ne radus, ne darba devēju!
Parādpiedzinējiem ir jāstrādā vadoties pēc LR likumdošanas, diemžēl visi parādpiedzinēji šos likumus lielākā vai mazākā mērā pārkāpj izmantojot cilvēku nezināšanu (par to arī ir atbildība, ja tiek veiktas apzinātas darbības pret personu to maldinot gan tīši, gan netīši). Bieži vien parādpiedzinēji atsaucās uz Civillikuma pantiem, bet tajā pašā laikā šos pantus paši neievēro!
Pēc Latvijas Civillikuma parādpiedzinējam nav tiesības:
- traucēt jūs brīvdienās un pārējās dienās laikā no 22:00 līdz 8:00;
- apmeklēt jūs mājās un darba vietā iepriekš šo apmeklējumu nesaskaņojot ar jums;
- informēt par jūsu parādu radus, kaimiņus, draugus un citas trešās personas;
- bez tiesas lēmuma iekasēt no jums piedziņas izdevumus.

LATVIJĀ AR INKASO DARBĪBĀM DRĪKST NODARBOTIES TIKAI ZVĒRINĀTI TIESU IZPILDĪTĀJI PĒC TIESAS LĒMUMA UN VALSTS IEŅĒMUMU DIENESTS!!!

Parādpiedzinējiem šādu tiesību nav! Parādpiedzinējs drīkst tikai rīkoties vienošanās ceļā ar jums un nekā citādi!

Jūsu gadījumā es grieztos prokuratūrā ar iesniegumu par neslavas celšanu un izspiešanu!!!

C cina 29.07.2010

Labāk samaksā parādu nevis te čīksti. Par svešu naudu dzīvot labi!!! Riebjas tādi!

A aldis 29.07.2010

"Sī" ne jau visi cilveki nemaksa tapec ka negrib :( es vnk nevaru to izdarit jo darbs tagad ir tikai 200ls bet kadreiz bij 3x lielaka citā vieta! kad bija laba alga nekaveju 3 gadu garuma nevienu dienu bet tagad nevar atmaksat 150ls menesi :( riebjas tadi kuru telo tos krutos samaksa samaksa bet ja nav ko...es zinu ka nevajdzeja nemt bet ko tad taga vairs...

C cina 29.07.2010

Jā, tieši tā, nevajadzēja ņemt. Neviens ar varu nespieda. Pietam ir jārēķinās, ka no darba var atlaist jebkurā brīdī, un tad paliksi ar pliku pakaļu. Interesanti, kam tad paņēmi, dzīvoklim pa 70 000 eiro vai jaunam autiņam!!!

Tādi mūsu Latvijā ir vismaz puse -alga uz rokas 300Ls, zato kredīdts 150Ls. Ar kuru galu jūs cilvēki domājat?

A aldis 29.07.2010

vai vai sākas kads mak gudri runat...ne kredits tika nemts majas remontam ne nekadi 70000eiro nebij un masinai ari ne...nju beidzat kad algas bija 600ls uzrokas tie 150ls menesi likas pienemami..es jau nesaku ka ari neko nemaksaju..nekur nekas tads netika minets...tikai uzdevu jautājumu ja kas...

C cina 29.07.2010

Nevis gudri runāt, bet gan gudri domāt un atbildīgi rīkoties.

Nu atņems tev tavu māju un pārdos izsolē (www.lzti.lv) un es tad tavu māju nopirkšu!

lielais pircejs atradies :D

D 29.07.2010

SĪ - mūsdienās kredītu nav vai nugalīgam biezajam, vai bomzim- tiem vienkāši nedeva. Tā nu SĪ es saprotu Tu esi no tiem otrajiem - skauž gan mašīna, gan dzīvoklis . Bet uzmani savu kastīti, ka kāds nenozog.

T tante 29.07.2010

Nu neprasa taču, lai māca ko vajadzēja, ko ne? Cilvēks uzdod jautāj.

ī Ī 29.07.2010

Sī tikai zin, kā gudri .irst pēc kara. Nevajadzēja to, nevajadzēja šito. Bet gudrība dot cilvēkam padomu, ko lai dara esošā situācijā, nav. Riebjas tādi.

A andrejs 30.07.2010

Cilvēks kļūdījās un kļūdās visi!
Bļe protams ka nevajadzēja ņemt, lai gan tad bija citi laiki...bet atbildiet uz jautājumu nevis māciet dzīvot.

N Natālija 30.07.2010

Sī piever savas žaunas, pretīgi lasīt tavus tekstus!! Atradusies lielā maksātāja!!!

S smieklīgi 30.07.2010

Skat, kredītu nemaksātāji aktivizējušies!

Kad dzīvosiet zem Vanšu tilta, jo vissu pārējo banka būs jums atņēmusi -es par jums smiešos!!!

Kaut nekad nepieņemtu to maksātnespējas likumu!!!

Jūs visi esat mulķi!

S Sominsh 30.07.2010

SI ir galiigaakaa lose.

N nuja 30.07.2010

Man arī nav kredītu, lai gan neesmu ne biezā ne otrs variants. Ar galvu jādomā nevis otru galu...

ī Ī>Nuja 30.07.2010

Nu ja, tev tas pats. Labi, bija loši, kļūdījās, nedomāja ar galvu. Nekļūdās tas, kas neko nedara. Bet vai vari atbildēt - KO DARĪT TAGAD?

C cina 30.07.2010

Loši ir tie, kas tā sauktajaos labajos laikos, lai nopirktu mobilo, māju un mašīnu ņēma kredītus. Smieklīgi skatīties, kad pa pēdējo naudu nopirktā Porsche Cayenne uzpildās ar gāzi, lai vispār sapiķotu ko degvielai.

Saprotu, ka firmas ņem kredītus, lai attīstītos. Bet ja tev alga ir 600Ls uz rokas, ar kuru galu ir jādomā, lai nopirktu dzīvokli 40 gadus kredītā un mēnesī jāmaksā 500Ls???

Jūs te varat .irst un vēl nez ko -pateicoties jums latvijas zvērināto tiesu izpildītāju mājas lapā var noskatīt labu labos īpašumus par pieņemamām cenām. Un paldies jums par to!

Riebj šitie čīkstētāji, vienkārši vemt gribas!

J Jana 30.07.2010

Si, ты просто злой и завистливый человек. Обычные люди работают от зарплаты до зарплаты, имея немногие накопления. А как купить квартиру если не в кредит? Где взять денег на операцию или на дорогие лекарства, если серьезно заболел? Купить машину, если живешь за городом и иначе не добраться до работы? Да десятки причин чтобы влезать в кредит или долги.
Я рада за теббя если тебе мама квартиру подарила, а папа машину купил. Мне не дарили. Я частью накопила сама - частью взяла в банке и счас возвращаю эти кредиты. Но моя зарплата не пострадала от кризиса и я могу платить. А у многих людей - нет. И что, я типа умнее их? Нет, мне просто повезло. Потому что правительство и банки кинули всех и им наплевать как люди будут выживать и одновременно возвращать кредиты.

ī Ī 02.08.2010

Nu, sī, atkal neko sakarīgu uzrakstīt nespēji? KO DARĪT TAGAD?