Meklēšanas rezultāti

Credit24.lv - kredīti ( Komentārs)

kredīti ...neko nesaprot, ir ar mazām prāta spējām, lai nebūtu nekas jāargumentē par labu vai sliktu tai vai citai kompānijai. Kas attiecas uz niecību, kuras esamība kādu uztrauc vai neuztrauc (ak, jā, konkrēti kādus piecus cilvēkus), tad ar to tavas argumentācijas vājās spējas ir ieguvušas atklātu raksturu. Tu labāk būtu rakstījusi, kas tev tik ļoti piesaista tevis dievinātajā Credit24, kurš starp citu tiek reklamēts arī sudzibas.lv (interesanta sakrtitība:)), nevis tupa apdirsusi sūdzību rakstītājus!

Credit24.lv - Klientu mānīšana ( Komentārs)

Klientu mānīšana Jā, ir daudz labākas kompānijas par Credit24...

Credit24.lv - kredīti ( Komentārs)

kredīti Jā, es reklamēju, jo man ir pamats reklamēt, ņemot vērā pozitīvo pieredzi ar citām kopmānijām un savukārt negatīvo ar tavu mīļoto Credit24, a uz kāda pamata tu atbalsti Credit 24, gan ir jautājums...:D Tikai kaut kāda tukša malšana par veikaliem un kūciņām nji vtjemu vispār. Ar to, ka visas bulcinjas izpirktas, tu gribēju salīdzināt situāciju, ka Credit 24 vairs nav naudas ko aizdot un tādējādi līdz ar to viņi nevar apmierināt klientu, tavu nosaucamo rijību? Padomā pati, pirms sāc kaut ko rakstīt, dura.

www.creditON.lv - Visiem sūtīt un anulēt kontu ( Komentārs)

Visiem sūtīt un anulēt kontu aizņemos Credit24, viniem pagarinasanas nav, tomer bija saprotosi un atlava man samaksat ar 5 dienu nokavejumu bez soda sankcijam. Turpmak sadarbosos tikai ar viniem! nauris

Crediton - Krāpšana ( Komentārs)

Krāpšana aizņemos Credit24, viniem pagarinasanas nav, tomer bija saprotosi un atlava man samaksat ar 5 dienu nokavejumu bez soda sankcijam. Turpmak sadarbosos tikai ar viniem! nauris

Open Credit - rēķinu nejēdzības ( Komentārs)

Galvenais pašam ir sekot visam līdzi, cik kur jāmaksā. Tā var pasargāt sevi no problēmā. Es parasti visu atmaksāju laikā, līdz ar to cik aizņēmos, tik arī atmaksāju. Iesaku visiem lietot Internet Credit www.ic.lv aizdevumu mājas lapu, tur ir foršs kredītu salīdzinātājs. Iepriekš minētajiem SMSCredit, SohoCredti un Credit24 patiešām nav ne vainas. Bet credit 24 ir labs tad, ja jāaizņemas uz ilgāku laiku, ne uz mēnesi.

Paus Konsults - Kredītu ! ( Komentārs)

Kredītu ! Tajā saucamajā melnajā sarakstā var ielikt tikai ar tiesas spriedumu. Uz doto brīdi nav tādas likumdošanas, kas atļautu visādiem kantoriem likt kaut kādos sarakstos, ja ņem vērā, ka jūs esat visas saistības nokārtojis. Paņemiet no Credit24 izziņu, ka šai kompānijai pretenziju pret jums nav, bet Paus konsult iesūdziet tiesā par izspiešanu! Visi šie Pausi izmanto to, ka mūsu sabiedrība ļoti slikti pārzin likumdošanu un ķer jūs uz muļķi! Man piemēram, viņi neuzdrošinās zvanīt, jo vienu reizi jau...

Paus Konsults - Draud ( Komentārs)

Draud ...ka maksaju 35ls lai nenodotu tiesa, bet tie 35ls izgaist, nedzeshas ne % ne kaa...es pateicu, ka neesmu ieintereseta maksat sadu summu kura pazud, ka ar oktobra menesi varu sakt maksat un ka vispar velos redzet ligumu starp mani un viniem, vini mani ignoreja un atsutija pirmtiesas bridinajumu! Es viniem nemaksasu ne santima. Loti nepieklajiga darbiniece vardaa Santa. Ja es makasju uz Credit24 kontu summu, vina nepazudis man nekur? Tas man bus attaisnojums, lai tiesa nevaretu mani apsudzet?

SMS Credit - Normals kantoris ( Komentārs)

Normals kantoris Vismierīgākie kavējuma gadījumā ir SMSCredit! VIA SMS ir vispretimnākošākā. Reti riebīga ir Credit24! Es šo kantori vispār aizklapētu ciet! Strādāt ar klientiem nemāk, tikai draudēt!!!

SMS Credit - Normals kantoris ( Komentārs)

Normals kantoris Esmu bijusī kredītu ņēmēja arī no šīs kompanijas!Bija vēl Credit 24 un via sms.Visiem biju iekavējusi procentus un naudas atmaksu. Vismierīgākais-bija sms credits! Pretimnākošs- bija TIKA Viasms!-cepur nost! Nepacietīgs, nervozs, kaitinošs ar saviem creditreformām un draudiem-bija credit24!

Credit24.lv - kredīts ( Komentārs)

kredīts Man tomeer liekas ka vinjiem viss ir, vienkaarshi ne vienmeer mees atbilstam krediitnjemeeja statusam. Kad nav paraadu - credit24 vienmeer dod.

credit24 riktīgs sūdu sūds ar savu nejēdzīgo politiku, muļķu banda:PPP

SMS Credit - Naudas izkrāpšana ( Komentārs)

Naudas izkrāpšana SMSCredit ir viena no daudzām šāda tipa kompānijām, bet zem šī brenda vēl strādā VIVUS un Credit24. Šīm trim kompānijām ir vienota datu bāze. Lai gan man kādreiz bija aizņēmums gan SMSCredit, gan VIVUS. Nevajag kavēties ar maksājumiem, bet ja sanāk kāda šaize, tad uzreiz kontaktēties ar viņiem, nevis slēpties! Ir viena lieta, kas man nepatīk SMSCredit, bet par to kādreiz citā reizē!

credit24.lv aizdod ja alga ir 300ls

par credit.24 un vivus.lv (Atbilde uz jautājumu)

credit24 ko var dirst???jus ne suda neparpaudat,jo to var tikai bankas,trula kompan.

par credit.24 un vivus.lv (Atbilde uz jautājumu)

es gan tiku pat lidz summas ievadisanai :) bet protams atteica credit24.lv bet vivus.lv gan aizdeva :)

Paus Konsults - Šantaže ( Komentārs)

Šantaže Viņi arī manu lietu taisās nodot tiesai jo neapmierināja mans ikmēne'ša maksājums tam pašam credit24.Interesanti vai tiesu izpildītājs var ķerties klāt manam bezdarbnieku pabalstam vai arī mēģināt iekasēt no radiniekiem? Kaut arī man teica, ka tiesu izpildītājs pārbaudīs vai uz mana nav kādi īpašumi un ja es strādāju tad vilks no algas nost, būtībā sanāk, ka mani visu laiku vaktēs tiesu izpildītājs:) Un, ka it kā varu uz to tiesas sēdi varu arī neierasties.

Via Sms - kredit ( Komentārs)

kredit mmscredit.lv goldcredit.lv credit4you.lv viasms.lv! kas notiek latvija lursofta vias sis firmas ir registretas goldcredit.lv un viasms.lv abi man iedeva uzreiz bez problemam. bet mmscredit.lv, credit4you gan krapnieki.

Paus Konsults - Šantaže ( Komentārs)

Šantaže nesen man no šī skompānijas zvanīja uz darbu sieviete (diemžēl vārdu nepiefiksēju) lamājās un bļaustījās...Esmu parādā firmai 24credit 115 Ls, Paus Konsults pieprasa 150Ls. mēģināju vienōties - šī tik bļauj ka ja nemaksā''su tagad uzreiz visu - sūdzēs tiesā... Janvārī samaksāju 10 Ls un februārī 5 Ls tieši 24credit. Šodien u e-mailu pienāca draudu vēstule Mistiskā Māra :) : Jūsu lieta tiek nodota tiesai, vai tiešām nespējat neko darit? dodot man nedēļu laika :D īstenībā pārmīzu, bet palasot Jūsu komentus - nomierinājos :) Paldies ka Jūs šeit esat!

Sia Delta Capital - оплата кредита ( Komentārs)

sama vinovata.. ljuboj kredit nado bratj osoznanno i uslovija dogovora nuzhno tozhe vnimateljno 4itatj.. Ja tozhe paru raz bral po 100 ls, i u smscredit, i u 24credit.. no tam realjno ne boleje nedeljki, do zarplati naso bilo dotjanutj.. starajusj voobshe ne bratj krediti..