Paus Konsults - Šantaže

Sveicināti visiem!

Es Paus konsults nesaprotu, Es samksāju daļu parādu no parāda, šodien zvana, ka par mazs esmu samaksājusi, bet Es tak nevaru uzreiz visu summu apmaksāt, lai pasaka paldies, ka esmu kaut cik iemaksājusi.
Summa arī nav liela.
Šodien zvanija no Paus Konsults sieviete Dace, draudēja, ka iesniegs papīrus tiesā, par mani, ka iesēdinās mani cietumā, un visu atņems, kas man ir.
Bet Es skaitos maztrūcīga, un esmu 2.grupas invalīde, maksāju cik vien varu. Viņa nav ar mieru, ka maksāju pa daļām, man nav tādas naudas, lai varētu apmaksāt visu, es maksāju padaļam un ar to pietiek.

Kā Jums ir ar Paus Konsults?

Arī tā Jums draud?

N

L L 04.03.2010

Viņi arī manu lietu taisās nodot tiesai jo neapmierināja mans ikmēne'ša maksājums tam pašam credit24.Interesanti vai tiesu izpildītājs var ķerties klāt manam bezdarbnieku pabalstam vai arī mēģināt iekasēt no radiniekiem?
Kaut arī man teica, ka tiesu izpildītājs pārbaudīs vai uz mana nav kādi īpašumi un ja es strādāju tad vilks no algas nost, būtībā sanāk, ka mani visu laiku vaktēs tiesu izpildītājs:) Un, ka it kā varu uz to tiesas sēdi varu arī neierasties.

D DreamLV 04.03.2010

viņi redz visu!!! vajag uzzināt visu informāciju it sevišķi likumus!!! ir tāds gadijums ka paņema no nells līzinga 1500 ls autiņa iegādei bet pietrūkan un aizņēmas no big bank kā rezultāta iestājās nespēja samksāt iesaldēja big banka un auto stāv mājā jo neļauj izziet apskati bet jāmaksā tāpat ir gan big gan nellsam bet nav ko maksāt un autiņu ar vēl neatņem...

E Egils 09.03.2010

Man līdzīga situācija ar SIA Pauls konsults, arī visu laiku draudēja par summu 200Ls.
Bet, tagad toč vairāk pa 10LS mēnesī viņiem nemaksāšu!!!

V vecāžurka 09.03.2010

Piekrītu dream. parāds nav brālis. Tiešām nekad neesmu ņēmusi kredītus un neņemšu! Nav ko čīkstēt, paši uzņēmāties!

L Līga 25.03.2010

Man arī parāds nodots paus konsults pa tele2 un viņi zvana un vakar tieši pateica, ka sūtīs papirus uztiesu, jo nesot iemaksajusi naudu pirms tam jau 4ols esmu samaksajusi ppalika 227.34 vel viņi nelauj man maksat mazaku summu, jo pasaka, ka ta neder, jo man ir divi berni un nekur nestradaju un vel pietam it trucigais papirs nezinu ko darit, jo vel pie tam man berns ir slims, un saka, ka sutis uztiesu tiesi ar mani strada Zinta un vina nejau mazaku summu maksat liek man 50ls menesi maksat, bet man jau tadas naudas nav kur raut maksaju cik varu

I Ilze 03.06.2010

OOO!!! Paus ir labie...Suudzees tik visus tiesaa!!!Pilniigi nomirt var aiz smiekliem-no kurienes vinjiem taadas tiesiibas?!Ja maksaa kaut minimaalo summu meneesi kreditoram-Paus var ieskrieties!!! Tur jau peec taa, kaa vinji uzvedas-var saprast-ka iipashi ar smadzeneem vinji apveltiiti nav!!! Taapeec miljie-turpiniet maksaat tik cik variet un uzspljaujiet tadam PAUS KONSULTS!

L Likumdevējs 03.06.2010

Ja tiek maksāts kaut pa 5Ls mēnesī, neviena tiesa neņems pretī, bet vispār runāt vajag ar kreditoru, nevis starpniekiem!

K kri 08.06.2010

man tieshi tada pati situacija - visu laiku zvana - draud. Apzvanijushi ir visus manas bijushas dzivesvietas kaiminjus utt. Pajautaja ka mani atrast dr.lv, jo man uzvards mainits - kolosals kantoris!!!
Draud par lietas nodoshanu tiesai jau gandriz gadu, katru menesi nosakot terminu ka pedejo un galejo.
Vnk shausmas. Savu paradu Tele2 jau sen samaxaju, palicis tikai vinjiem40Ls, ko PAUS Konsul nespej man paskaidrot no ka radusies shi summa. Ludzu, lai atsuta ieraxtitu vestuli, kura butu paskaidrots kapec man kaut kas jamaxa vinjiem un kas sastada sho summu - sanjemu atbildi, ka pa pastu vestules nesutot, lai nosaucot e-pastu!
Lieliski!!!

L Liāna 16.06.2010

Man arī ir parādi! Man piedzima mazulis . Pie manis atnāca no paus konsulta liela auguma vīrietis. Nestādījās priekšā. Lika saģērbties un braukt līdz. Es pajautāju uz kurieni, kā atpelnīsi tulīt parādu! Es mēģināju paskaidrot ka man mājas ie mēnesi vecs zīdainis- Nekas atdosim kaimiņiem, lai audzina, jo viņam mammu nevajadzēs. Sāku prasīt kas jus tads esat, tad pateica ka no pausa. Lika smaksāt 30ls, bet saņemu bērna kopšanas pabalstu 58 ls, par ko lai mazo baro? mēģināju pa labam sarunāt, nē un viss.
Pagāja 2 mēneši šis atkal klāt, bet mes vairs tur nedzīvojam, tur dzīvo ome. Tēviņš iebāza kāju durvīs iegāja bez uzaicinājuma dzīvoklī izvazājs pat neatvainojās un aizgāja, viņi neliek mierā pat tad ja maksā kā sarunāts!
Mēs neviens negaidījam tādus laikus kādi ir tagad!

I IQ 16.06.2010

Liāna! Steidzamā kārtā rakstiet iesniegumu policijai! Jo ātrāk jūs to izdarīsiet, jo labāk!

No bērna pabalsta jums neviens nedrīkst ņemt ne santīma!

Nevienam, izņemot tiesu izpildītāju, nav tiesības iet jūsu dzīvoklī bez jūsu piekrišanas! Tāpat nevienam nav tiesības jūs traucēt no 23:00 līdz 8:00 darba dienās un visu diennakti brīvdienās un svētku dienās! Izmantojiet savas tiesības un sūdzaties par šādiem Pausa "tēviņiem", nevajag baidīties!!!
Jo vairāk būs sūdzību policijā par šādu kantoru darboņiem, jo ātrāk šādus kantorus aizklapēc ciet!!!

V vilnis 04.08.2010

Esmu parādā parex bankai 300ls par 3 kartēm (katra 100ls) no kuriem jau kādi 100ls atdoti. Katru mēnesi saņemu zvanus no Paus Konsults, ka summa ko maksāju esot pa mazu! Es viņiem atkārtoju, ke izvairīties no apmaksas netaisos, bet summsas ko varu samaksāt ir mazas, bet vienmēr regulāri (min 15ls mēnesī) nesen saņēmu no viņiem zvanu kur itkā izlikās par prokorori un mana lieta ir nodota tiesai un vairs itkā uz Paus Konsults neattiecās . Draudēja, ja nesamaksāšu naudu 50ls sākšot tiesas procesu būšot par katru parādu jāmaksā vel papildus 150Ls. Tākā viņu noteiktajā termiņā summu es nevareju samaksāt saņēmu atkal zvanu no Pauss Konsults, ka kāpēc es nepildot norunātās prasības par 50ls. Tajā brīdī sapratu, ka viņi tikai izlikās par k-kādu prokorori!!! Tagad zazvanījos ar parex banku un visticamāk naudu turpmāk skaitīšu pašiem parex uzreiz nevis caur Pauss Konsults!

B Brenda 30.08.2010

Pirmkārt vajag paprasīt vai ar viņiem ir noslegts līgums, kas protams nav noslēgts un pēc tam viņus vajag pasūtīt dirst, un tas būs viss pareizākais un viņi atšūsies.

J jurists 31.10.2010

nu mīļie, cilvēki - šitās parādu piedzinēju firmas Jums neko nevar izdarīt. Citādi ir ar tiesu izpildītājiem. Neņemiet viņus galvā un nemaksājiet viņu norādītajos kontos, bet saviem tiešajiem kreditoriem. Viņiem nav tiesību prasīt no jums soda procentus vai summas sev par labu. Viņu peļņa, vienojoties ar jūsu kreditoru firmu, ir % no Jūsu atgūtās summas. Bet, ja jūs skaitiet viņu kontā, paši vainojat sevi, labāk skaitir kreditoram

E Edgars 13.12.2010

Nu nezinu. Ja, man ari rakstija draugos lai pazvanu. Parads man bija diezgan liels, paris tukstosi. Pazvaniju, sarunajam par konkretu summu ko maksasu menesi. Bija reizes kad maksaju mazak, vai kadu menesi vispar nemaksaju nebridinot vinus. Man neviens nezvanija un nedraudeja.

A Arnis 16.12.2010

Nu pasi vien busiet vainigi ja stridesities ar so kantori. Maksajot jus vel varat dabut lizingu, kreditu. Bet ja saksiet strideties un nemaksasiet, kreditvesturei beigas. Kam es ari piekritu. Nevari maksat, tad nafig nemt. Jadoma uz prieksu. Ja zvanisiet, runasiet viss bus ok.

K Kg 16.12.2010

Ja vajag maksat vienu kreditu un nav naudas, vajag aiziet cita vieta aiznemties naudu.Kaiminiem, draugiem, radiem, darba cilvekiem paprasit naudu aizdot.
Mantas var pardot.

Man ir daudzam firmam paradi, galvojuma vestules, vekseli, parada zimes, ir hipoteka un auto lizings, krediti kartem, ir daudz paradu par NI remontu.
Ir 2 dzivokli un maja, firma, man ari daudzi ir paradaa.
Es jau bankai teicu, ka man smagi lielos paradus segt.
Man loti lieli paradi, 150ooo dolari un 600000eiriki, ap 3000lati, esmu parada ari Krievijas rublus.
Dalu naudas atdevu, dazus savu paradnieku paradus nodevu cesijai, noformeju bankaas.Zvaniju uz bankaam.
Kamer bija parados ap miljonu eiro, dzirodot, ka arsteju galvu pie nervu arstiem, banka loti uztaraucaas.
Aiznemos es daudz, tapat manai firmai ir daudz paradnieku, man pasam ir cilveki parados, es esmu lielos parados, firma, sieva.
Skaitot vissus paradus, ko parada un tos, kas man parada, kas firmai, gandriz sajuku praataa.
Divas bankas bija pretimnakosans, ipasi uzzinot psihes problemas, kas man uzkritusas.Viena banka pat noorganizeja tiksanos ar gramatvedi, vinejo, nesu papirsus, ari savu paradnieku, tur kopa rekinajam, dazus manu paradnieku paradus nopirka firmas.Citi man samaksaja.

Planojam apmeram 3 gadu laika saneet uznemumu, personigas finanses un tml.Tad varesu atkal aiznemties naudinas.

Jusu problema, ka Jums neviens pasiem nav parada, ka PAR MAZ aiznematies.
Ka tev lieli sudi, lielas summas, tad bankas laipni izturas.
Arsteju nervus, bankas zina, ka ja nojugsos, vini dabus pusspragusu firmu un maju ar 2 sapusvusiem dzivokliem.
Viniem ar to nepietiek, tapec mes vienojamies.
Firma maksa ap 150-300menesi, pats ap 90-200menesi, bankas klusas, ka pelites.
Ar finansista un tas gramatvedes palidzibu, ap pusi sakotneja parada izdevas segt pardodot manu paradnieku paradus.
Sur tur naudu sakasija no fimas.
Manai gimenei ir biznesins, par ko galvojaam, ir laba maja, labs remonts, auto, utml.

I ivita 13.06.2011

mana lieta arī ir šajā firmā, atsūtīja visas rēķinus. Ar vienu vienojos pa maksāšanus grafiku, pēc pāris dienām jau kāds cits raksta ar jautājumu, kad maksāsiet, tam atkal uzrakstu to pašu, jau pēc 2 dienām pienāk vēstule, ka es viņiem esot parādā 5 Ls, jo esot iemaksājusi 45 Ls, lai gan teicu, ka varu samaksāt līdz (šo vārdu laikam viņi laikam nekādīgi tekstā neievēro) 50 Ls mēnesī un jau prasa līdz kuram datumam samaksāšu nākamajā mēnesī. Turklāt interesanti ir, ka viens man pieprasa piemēram samaksāt 2000 Ls, bet kad atsūta līgumu, kurā ir norādīti visi maksājumi un parāda summa, procenti utt., maksājamā summa vai ir, 1000 Ls, kur tad interesanti palika, tā pirmā summa, domāja, ka pārbīšos maksāšu un neinteresēšos, redzēs ka tāda muļķe beigās piemetīs vēl kādu 1000 klāt.

I ivita 13.06.2011

Un beigu beigās lai no manis piedzītu parādu uz manis ir uzklupusi 5 šās firmas darbinieki, kas savā ziņā šķiet dīvaini, man jau liekas ja lieta ir vienam cilvēkam tad arī viens ar to ņemas nevis, Indras, Pēteri, Lienītes un sazin vēl kādas personas.

M maiga 17.06.2011

man ir vel palicis parads Ge Money 30ls pagajuso menesi bija maksajums.man prasija lai maija samaksaju visu palikuso sumu.bet man nebija naudas.soliju maksat junija kad sanemsu algu.bet jau junija sanemu no paradu piedzinu kompanijas Paus konsultants bridinajuma vestuli ar draudiem un lidz 21 junijam jaatmaksa 121ls. neskaidribu gadijuma viniem pazvanit par vienosanos ka atmaksat.to izdariju.ar mani runaja loti dusmigi un pieprasija atmaksat visu sumu uzreiz.es loti uztraucos nebiju spejiga neko pratigu parunat.tad man pajautaja kapec esot zvanijuai un ko gribot.nesapratu ko man teikt raudaju kapec man tagad jamaksa tik daudz.no 30ls uz 121ls.man kautko telefona teica bet es to vairak nedzirdeju.tad nolika klausuli.man galva bija viena doma kur lai nemu tik daudz naudas ja nav to pasu 30ls.pec briza pazvanija man cita sieviete lai vienotos par atmaksu.pieprasija lai maksaju 50ls menesi.neko darit piekritu.ka lai tiek no parada ara ja pedejais maksajums jamaksa 4 reizes lielaks.man jamaksa ari dzivoklis un jauztura 2 mazgadigi berni.ka lai dzivo ja maksasu mazak par 50 ls tad augsot %vai var man kads ieteikt ko darit.vai tiesam man jamaksa 4 reizes vairak par atlikuso summu.

M maiga 17.06.2011