Paus Konsults - Draud

Sveiki!
Sūdzība ir par Paus konsults darbiniekiem! Viņi man jau ir apriebušies neliek mani mierā, Visu laiku draud, ka visu man atņems ieliks mani cietumā, ja nesamaksāšu parādu. Ar viņiem neko nevar sarunāt! Saka lai naudu aizņemos no draugiem vecākiem, ko man tur aizņiemties ja draugiem nav tās naudas un es pat to netaisos darīt!
Es viņiem neko neesmu parādā un netaisos neko maksāt, esmu Tele2 parādā un arī viņiem maksāšu! Tā pat draugiem.lv atrada mani un raksta man muļķības un dra

E enya 10.03.2010

Creditreforms vismaz atsuuta formaalu veestuli. To paraadu nomaksaaju. Tagad Paus Konsults draud.
Vajag shito nelietiigo karinaat pie lielaa zvana!

ja kas, valdes priekshseedeetaas ir advokaata Andra Gruutupa krustdeels Maarcis Katajs.

nedraudu, bet riikojos, ar viniem izreekinaasies varas instances.

A Aija 12.03.2010

Sveiki. Man bija tāda pat situācija. Apmēram 3.gadus atpakaļ, nesamaksāju Tele2 reiķinu- 3ls apmērā, jo bija beidzies līgums, ņemot mob.telefonu ar pieslēgumu. Pēdējā mēnesī saņemu reiķinu, ko aizmirsu samaksāt, un turpmāk nekādus atgādinājumus nesaņēmu ne pa pastu, ne elektroniski, ka pēdējais reiķins nav nomaksāts. Pagāja apmēram 3.gadi, un saņēmu vēstuli no "Paus Konsultants", ka ir parāds Tele2 + līgumsods 50 ls apmērā, tātad summējot nepilni 54 vai 55 ls bija jāsamaksā, tomēr nebija tad iespējas nosegt to parādu jau "Paus", un pati vēstule likās dīvaina un nesamaksāju.
Tātad, sākot ar februāra vidu uz Draugiem.lv saņemu vēstules no Dailas, kuras personība un bilde mainās ik nedēļu, ka piedāvājot to risināt savādāk, tikai veidus kā to darīt, nemin, bet pieprasa e-pastu vai telefona nr, lai izskaidrotu, kas un kā. Tā kā, nevēlos neko risināt ar mistiskām personām, tad nereaģēju uz vēstulēm no viņas, tomēr tad sāka terorizēt manu vīru un citus manus radiniekus, ko sazīmēja pēc uzvārdiem. Tā nu mūsu datus izpauž virtuālajā un publiskajā vidē.
Es informēju gan Draugiem.lv administrāciju par šāda veida aktivitātēm, gan domāju, ka jāinformē "Tautas balss" vai "Bez Tabu", jo šis ir par traku
Domāju, ka vienīgais, ar ko risināšu visus jautājumus un neskaidrības, būs tikai Tele2.

M martamu 12.03.2010

Bju šokēta tikko no sarunas ar kaimiņu!
Paul Konsult esot nosūtījuši vēstuli manam kaimiņam ar informāciju par manu parādu! Tā nav neprecīzas adreses uzrādīšanas seka.
Pirms gadiem diviem, kā izrādās, man atnāca vēstule no viņiem par parādu 25 ls apmērā. Nu jau šis parāds ir ap 200 Ls.

Maksāšu TELE2 . un paus konsult var iet piedzīt kaut ko vairāk no prusakiem.. reproduktīvāk viņiem sanāks, jo no manis viņi neko nedabūs
Un par to, ka viņi liek aizņemtie no vecākiem, draugiem... Vajā portālā dr.lv ( no dažādiem profiliem), zvana ( no dažādiem nummuriem)

Sāku pārdomāt + un - iesūdzot viņus pašus tiesā pieprasīt kādu summiņu par privātās dzīves traucēšanu.

A alvis 21.09.2010

Paus nodarbojas ar iebiedēšanu, es par šantažēšanu viņus ieūdzēšu tiesā. zvana radiem, melo, graud ar kriminalkodeksa 210pantu, nestādās priekšā

A Agnese 14.11.2010

Jaa, ar PAusu ir tieshi ta ka raksta šeit!Arī man ir saistibas, un Pausam lielako summu esmu noamksajusi, palikusi pavisam maza summa, kuru ari nomaksaashu, bet uz e pastu atnaca vestule, ka mana lieta tiks iesniegta policija par iespejamu noziedziga nodarijuma izverteshanu, ( 210., 177.p ) par ko esmu tiri vai shoketa, jo ne ar krapshanu vai kadu citu kriminalnodarijumu neesmu nodarbojusies...kaa uz tadu vestuli reaget?

L L 14.11.2010

Šķiet, ka Pausam šī draudēšana ar krimināllietu ir jauna "fiška" lai iebiedētu parādniekus. Man arī tāda pati atnāca.Tagad sanāk, ja esmu palikusi bez darba un man nav tās naudas, tad jau liks mani cietumā:) Godīgi sakot kad man arī bija šoks kad atnāca tāds paziņojums.

A Arita 28.11.2010

sveiki ari manai mammai pasu konsults draud atnemt dzivokli, katru nedelu pieprasa maksat 100 un 200 ls, sakara ar dzivokla hipotekaro kreditu...ar viniem neko nevar sarunat tikai draud un runa savu, suta budigus viriesus uz musu maju, kuri sper ar kaju ara durvis.nezinu kur sada situacija griesties, man liekas ka vini ta darit nevar, patiesam ta dara tikai neprofesionali, bet kur griezties ar sudzibam nezinu...mani vecaki ir izmisuma, mamma mekle darbu arzemes, un mums lidz 2dienai jasamaksa viniem 200 ls ja ne mums atnems dzivokli, ludzu sniedziet ari man padomu kur meklet palidzibu un kur griezties ar sudzibam pret so kaktu uznemumu.

C ciw? 08.01.2011

neviena parad piedziņas firma nedrīkst draudēt ne man ne maniem ģimenes locekļiem!

J Juris 21.01.2011

Mani arii SIA "Paus Konsults" uzmekleja caur draugiem.lv un tagat megina atguut vecu paradu.Ja interesee vaards, tad taa bija Elita Kalniņa .

E ella 27.02.2011

man draudzene arī iekļuva paus konsults, jo nevarēja samaksat parādsaistības jo ir mazs bērniņš un jāmaksā par dzīvokli, un ar naudām grūti, paus konsults bija zvanījuši viņas kaimņiem un stāstījuši, cik viņa par
adā utt...un to viņa uzzināja tikai tad kad kaimiņi, viņas pastkastītē bija ielikuši uz rūtiņu lapas uzrakstītu: sorčna nada pazvaņic un paus konsuls un klat viņu tel nr.Man tas liekas nepieņemami un amorāli, kā var citiem nodot info par parādnieku...Es šokā.

E Egija Malinovska 18.03.2011

Man janvari uz draugiem.lv uzrakastija no Pausa Konsults Girts vestuli un draudeja ja es menesa laika nesamaksu kaut kadu dalu naudas par paradu, tad man iesudzesot tiesa.Zvanija man uz mobilo telefonu 18 marta un draudeja ka iesudzesot mani tiesa un ieliksot cietuma par naudas piesavinasanos.Ta ir cienas aizskarsana.Es emu parada LMT un Parex Bankai nevis kaut kadam Girtam no SIA Paus Konsults.

I ivita 28.04.2011

Man ar no pauls konsula, raksta uz draugiem, tēvam pie durvīm līmē zīmītes, zvana brālim un citiem, nesaprotu, kā viņi to dabū gatavu un kāda gan daļa maniem tuviniekiem, radiniekiem pa manām problēmām? Es ar viņiem nemaz nerunāju, tik sarakstos lai man ir savi pierādījumi, piedāvāju ka maksāšu utt., bet tik visu laiku zvanat man tad runāsim lieta ir ļoti nopietna utt., nesaprotu kāpēc neviens pats no firmas man neraksta un nesameklēja tajos pašos draugos, ja jau neesmu atbildējusi uz vēstulēm? es labprāt gribu savas pagātnes kļūdas labot, kurās emu iekūlusies ar vēlmi palīdzēt mīļotajam cilvēkam, bet tagad protams esmu palikusi viena ar šīm problēmām

S SergejsOrtinskis 08.09.2011

Labdien Draugi
Parbraucot uz jauno dzivokli biju neļauni aizkavejis maksājumu SIA BALTKOM TV un kā rezultāta (līguma ar BALTOKOM TV rakstīts ka viniem ir tiesības INFORMĒT 3-šo pesonu par parādu) lietaiņa aizgāja uz PAUS KONSULTS !!! Bij zvani, bij smieklīgi draudi ))) bet esmu amasājis tiešo BALTKOM TV rēķinu un nakamais solis bij oficiala vēstule:

IESNIEGUMS

Labdien, vēlos vērst Jūsu uzmanību uz to, ka jebkāda veida saistības mūsu starpā ir izbeigtas, parāds, kas man bija par Jūsu pakalpojumiem, sen jau ir apmaksāts, bet vēl joprojām SIA “PAUS KONSULTS” nepamatoti turpina mani “terorizēt” un izteikt draudus, ka ja es viņiem nesamaksāšu parādu piedziņas izdevumus 44.52 LVL apmērā viņi vērsīšoties tiesā ar prasību pret mani. Cik es saprotu, tikai kreditors vai pakalpojuma devējs ir tiesīgs likuma kartā piedzīt parādu? Vai ir kā savādāk?
Nevienā likumā nav norādīts, ka jebkāda veida juridiska persona ir tiesīga nodarboties ar parādu piedziņu. Nemaz nerunājot par to, ka Civillikums aizliedz jebkāda veida darbības, kas ir pretrunā ar godīgu attieksmi, reliģiju, un ar iespēju appiet likumu. Šeit būtu jāmin arī fakts, ka likumā ir minēts tas, ka fiziskām personām ir atļauts viss, kas likumā nav aizliegts, savukārt juridiskām personām pretēji, ir aizliegts viss, kas likumā nav atļauts. Tātad lūk, privāta parādu piedziņa nav atļauta nevienā likumā. Latvijas likumdošanā jau sen ir atrunāts, ka piespiedu parādu piedziņa juridiskām personām ir pretlikumīga. Likums arī norāda ka kreditors, kurš nav saņēmis iekavēto parādu ir tiesīgs izsūtīt brīdinājuma vēstules, aizturēt (nevis pārdot) līguma priekšmetu, vērsties tiesā, visbeidzot vērsties pie tiesu izpildītājiem, bet šeit arī kreditora pilnvaras beidzas.
Ņemot vērā visu iepriekšminēto, lūdzu uzrādiet LR Civillikuma pantu, kas atļauj Jums, kā kreditoram pārdot vai pilnvarot kādu juridisku, vai fizisku personu piedzīt no manis, kā kredītņēmēja - parādu.
Visbeidzot man būtu liels lūgums, lai Jūs („SIA Baltkom TV asūtītu man rakstisku vēstuli, kurā būtu norādīts, ka manas parādsaistības pret Jums ir nokārtotas un nekādu pretenziju Jums pret mani nav.

Vakar SIA BALTKOM TV telefon saruna apsolija ka nosutīs man rakstiskāveida ka man nav nekādu parādu un saistības !!! Ar šo vēstuli es noteikti aizbraukšu uz PAUS KONSULTS un mēģināšu dipolmatiski sarunāties, līdz protams paņemot diktofonu un ja būs nepieciešams mēģināšu piesaistīt arī televīzju !!! Pats smieklīgais (konkrēti man situācija) kā SWEDBANK sadarbojas ar šo firmu !!! Es vel mēģināšu diskutēt ar SWEDBANK partaviem par šo gadijumu un ja Banka nepanāks pretīm tad pazaudēs klientu, nāksies izmantot pakalpojumus cita Banka. Bet ar PAUS KONSULTS es pacīnīšos )))

I ilva 12.09.2011

Laikam labi ka nesaku maksat viniem, nieka 10ls uzskaitiju un viniem tas par mazu...parads 347ls ar soda %, vini redz grib lai maksaju 100ls ka min menesi, tagad jau 57ls menesii kaa minimums un vel sodien vini ar mieru ka maksaju 35ls lai nenodotu tiesa, bet tie 35ls izgaist, nedzeshas ne % ne kaa...es pateicu, ka neesmu ieintereseta maksat sadu summu kura pazud, ka ar oktobra menesi varu sakt maksat un ka vispar velos redzet ligumu starp mani un viniem, vini mani ignoreja un atsutija pirmtiesas bridinajumu! Es viniem nemaksasu ne santima. Loti nepieklajiga darbiniece vardaa Santa.
Ja es makasju uz Credit24 kontu summu, vina nepazudis man nekur? Tas man bus attaisnojums, lai tiesa nevaretu mani apsudzet?

A Alfrēds 21.11.2011

Jā, man arī sākuši vajāt šis pats kantorītis. Kā arī pats interesantākais, ka dienā, kad pirmo reizi zvanīja, nevarēju runāt, jo biju darbā, šie izdomā zvanīties arī citiem manām paziņām, patiesi interesanti, kā to dabūn gatavu, un jau pēc laiciņa interesējas par mani pus pasaule, ko es tādu esmu sastrādājis. Vienkārši riebums!!! Pavisam godīgi un korekti izstāstīju savu situāciju, kad dabūšu kādu naudiņu un kopējo algu, bet šamie spītīgi kā alņi. Teicu, ka samaksāšu pirmajos datumos, bet nē - nevar pagaidīt divas dienas un samaksa jau nepieciešama šomenēs, atbildot uz to: "Mēs tās lietas tā nekārtojam". Kādi ieteikumi? Arī nosaukuši kosmiskas summas, kas jāatmaksā, bet ne līgumu un par ko maksāju, tā arī nezinu.

Sveiki!
biju parada Via Sms kreditu kompanijai, ta ka kredita atmaksu biju kavejis, lieta tika nodota Paus konsultam!
Nolemis ka maksashu tikai viasms samaksaju to naudu, kas bija kopa ar soda procentiem, sarekinata tur! pamishus tam paus konsults ticis man klat fiksi vien piemeta vel 50 ls soda naudas, ta ka ar vinjiem nolemu nesadarboties samaksaju visu paradu via sms un pausa zurkam neko!
4 meneshi bija miers, bet tagad zvana no Pausa un saka ka es neesmu samaaksajis tos 50 latus vinjiem, kurus vinji man pierekinaja par piedzishanas izdevumiem, ko man tagad darit????

I Igors 13.12.2011

Samaksaju firmai ilgi kaveto paradu, bet pausu atstaju besha, tagad tie zvana un saka, ka man esot jamaksa piedzinjas izdevumi vinjiem, to ir jadara, vai ne?

I Igors 13.12.2011

Vajag ieskriet Pausa kantori ar 5 granātām un būšu Latvijas varonis!!!

L Likumsargs 13.12.2011

Igor! Ja jūs esat norēķinājies ar kreditoru, tad Pausam nekas jums nav jāmaksā!
Latvijā par parādu piedziņu izdevumi parādniekam ir jāmaksā tikai tad, ja ir tiesas lēmums un piedziņu izpilda tiesu izpildītājs un viss!! Vairāk nevienam nav šādu tiesību! Nu palasiet taču Civillikumu! Tur viss ir ļoti skaidri uzrakstīts!!!

Jā, un ja Paus turpina jums zvanīt, tad vienkārši uzsākot sarunu pasakiet, ka saruna tiek ierakstīta, lai jūs varētu griezties policijāar iesniegumu par izspiešanu. Domāju, ka ar to jūsu saruna beigsies un Paus jūs vairāk netraucēs!