www.sudzibas.lv Credit24 Lūdzu padomu

Credit24.lv - Lūdzu padomu

Saņēmu no kompānijas " GELVORA" šādu vēstuli:

Labdien!

Ja aizņēmāties 350.00 LVL un ir veikti divi maksājumi 57.87 LVL apmērā, tad attiecīgi šie maksājumi noteikti tika kavēti, ja kavējāt šos maksājumus, tad Jums tika aprēķināts līgumsods, kā rezultātā, tajā brīdī, kad šos maksājumus veicāt pirmkārt tie tika novirzīti visticamāk līgumsoda dzēšanai un attiecīgi atlikusī summa pamatsummas dzēšanai, tāpēc Jums šobrīd pamatsumma ir 335.12 LVL, tā, kā vēl joprojām turpinājāt kavēt maksājumus Jums turpināja aprēķināt līgumsodu 0.9 % apmērā par katru nokavēto atmaksas dienu un šobrīd tas sastāda 98.99 LVL, kā arī ir jāatmaksā procenti 173.52 LVL par kredīta izmantošanu, kas arī ir atrunāts Jūsu līgumā.

03/06/2013 MCB FINANCE LATVIA (Credit24) Jūsu lietu nodeva parādu piedziņas kompānijai ar šādu summu sadalījumu, mēs Jums neturpinām aprēķināt līgumsodu, Jūsu summai tika pielikti no mūsu puses 5.00 LVL, kas ir administratīvie izdevumi.

Tas arī sastāda Jūsu kopējo parāda summu 612.63 LVL.

Vai kāds man varētu ieteikt kā man pareizāk rīkoties. Parāds bija paņemts februāra mēnesī. Esmu nesaprašanā kāpēc tāda summa 612.63 LVL. Bet varbūt es varu GELVORAI nemaksāt, bet pakāpeniski parādu atmaksāt kredītiestādei?

S smaidinjsh 06.07.2013

Es ieteiktu atmaksāt palēnām kredītiestādei. Pats vienmēr tā daru, jo nav jēgas lieki pārmaksāt par piedziņas izdevumiem un parādpiedzinēju vienkārši vajag ignorēt, šajā gadījumā Gelvoru.
Arī kredītiestādei nav tiesību pieprasīt tādu soda naudas summu. Visticamāk, ka Credit24 nepārliecinās par tavu maksātspēju, vai ne tā? Tādā gadījumā vari vērsties pie viņiem ar vēstuli, lai dzēš soda naudas, vai arī vērsīsies tiesā, pamatojoties uz LR Krimināllikuma 201.pantu par augļošanu, ja piešķirtā kredīta summa pārsniedz tavu maksātspēju.

Bet nu vienkārši ignorē Gelvoru, viņi īpaši nevēršas nekur tālāk un neko nevar izdarīt.

adiabo 27.07.2013

Es ieteiktu pameklēt informāciju par "baltais bruņinieks" viņi strādā ar tādām lietām. Vai nu raskti man privatajā, pastāstīšu sīkāk ja interesē, pats biju līdzīgā situācijā.