Credit24 - Krāpšana

Lūdzu neiesaistieties mīļie cilvēki ar šo kompāniju. Lai beidzot viņa izput. Stāsts ir tāds ka mans tēvs pensionārs aizņemas no credit 24 1300 eiro. Nu jau 4 gadus maksājam. Esam jau samaksājuši 3.500 tukstoti bet pamatsumma tā ari nav kritusies. Speciāli tagad nemaksājam lai viņi nodod creditinformam lai beidzot tiekam vaļa jo vismaz creditinformam maksājot beidzot nomaksāsim. Jo kakatru mēnesi petijam ka mums bija jāmaksa ikmēneša maksa120 eiro kad nomaksa no pamatsummas tiek noņemti nieka 35 eiro bet parēja velns viņu zin kur. Un tā katru reizi. Tapēc ludzu apvienojamies lai viņi tak vienreiz maitas beidz uz nabaga cilvēku rēķiniem dzīvot kuri katru kapeiku skaita lai nomaksātu.

01.09.2020

н НеКариньш 01.09.2020

...un rezultātā Saeima pieņiems likumus, kas vel bargāk priekš Jums: tur taču viņiem lobija Nacionālā apvienībā un "Jaunā" Vienotībā...

NeWVeL 02.09.2020

1000%

O OOOOOOOoo 01.09.2020

240k... 3 gados nomaksāt 3.5k jums būs jāmaksā visu mūžu un vēl mazbērniem nāksies maksāt. Šausmas

A aicis24 02.09.2020

Nē tur kredīts ņemts 1300€,tas skaitlis 24 ir domāts credit24.

M Marika Osa 02.09.2020

ne aizņemti tika1300

G gadalaiks 02.09.2020

Ja gaidīsiet, kamēr jūsu parādu cedē kādam parādu piedziņas kantorim, tikmēr jums tur sakrāsies soda procenti vēl bonusā. ja jūs esat regulāriu maksājuši 120 Eur mēnesī , tad pamēģiniet pārkeditēt pie cita aizdevēja, KURŠ PIEDĀVĀ ATMAKSA GRAFIKU UZREIZ - respektīvi , zināsiet, ka, piemēram maksājot tos pašus 120 Eur mēnesī, parādu dzēsīsiet 12 mēnešos.

M man 02.09.2020

Pilnīgi piekrītu rakstu autorei, bet man bija problēmas ar Ferratum, es arī speciāli nemaksāju, un Ferratum tad parādu pārdeva SIA Creditreform Latvija, un Esmu ļoti apmierināta, ļoti nāk pretī, bez agresivitātes, utt! Jo šī problēma ir tāda pati Ferratum, Es tik mēnesī maksāju viņiem 109 EUR, bet pamāt summa nedzēsās, nospļāvos vai nemaksāju Ferratum, un šie parādu pārdeva, un tagad jau gandrīz SIA Creditreform Latvija parāds ir nomaksāts, plus ir tāds ka viņi nepieliek procentus klāt, kā to mīl darīt SIA GelvoraSergel vai SIA Julianus inkasso.

Ivo 02.09.2020

Ja ir izveidojusies situācija, kad nevariet maksāt sākotnējam kreditoram, tad jebkurā gadijumā jārēķinās, ka nonāksiet melnajā sarakstā, Maksāt parādu piedziņas kantoriem ir vislielākā muļķība kāda tikai var būt.
Es profesionālā līmenī nodarbojos ar anti parādu piedziņu un pilnībā bez maksas palīdzu cilvēkiem tikt ar šiem parazītiem galā veidā kā viņi to ir pelnijuši.
Palasiet >>>> https://www.sudzibas.lv/paradu-piedzinas-kantori-un-atrie-krediti-sludinajums-c673769

Ja vēlaties, lai izveidoju situāciju, kad viņiem vienīgais veids ir parādu norakstīt droši man rakstiet PM, noteikti ko izdomāsim.

P parasts_vecis 03.09.2020

Ar kredītlīniju ir tā kā ir, iesaku palasīt iekš godigsaizdevejs.lv par kredītlīniju, tur viss diez gan saprotamā valodā sarakstīts ir