www.sudzibas.lv Julianus Inkasso Slikts serviss, krāpšanu

Julianus Inkasso - Slikts serviss, krāpšanu

Labdien, lasu daudz šeit un dažādas sūdzības pret šo šakāļu kantori,.
Mans lūgums ir jums mīļie cilvēki, iesakiet kādu juristu ar ko esiet sadarbojies pret šitādiem šakāļu kantoriem,
daudz šajās lietās nesaprotu, tāpēc ņemšu vērā jūsu ieteikumus.

19.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Komentāri (17)

R Raizsil 27.06.2020
Krapsana

Credit24 ar 2 nedelu nokavesanos nesamaksaju ikmenesa maksajumu, aiznemos 400 eur, no 400, 200 bija jau sakamsati, man julius inkasso sak zvanit un pieprasit 1100 euro.

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

T TransportsK 19.08.2020

Aizdevēji un šīs aizdotās naudas piedzinēji ir šakāļi, bet aiznēmējs, kurš nemaksā, ir varonis, balts un pūkains.

A Asnatis 19.08.2020

Ko tu neteiksi transportam? Pilnīga māksla ir uzrakstīt neko, varak tādus cilvēkus ka tevi, tik zinošus

Oskars Oskarsons 19.08.2020

Vienkārši ignorē viņus, un viss. Ko tur mocīties ar juristiem.

Ivo 19.08.2020

Aizdevēji un naudas piedzinēji tik tiešām ir šakāļi, un to ir ļoti viegli pierādīt.
Ja Tu aizņemies no drauga, kaimiņa vai radinieka - tā ir goda lieta atdot, jo viņš Tev nerēķina %, soda naudas, mistiskus parāda piedziņas izdevumus un ko tik vēl nē.
Latvijā cilvēki aizņemās ne aiz labas dzīves, Tu iedomāties nevari cik daudzi cilvēki Latvijā ņem kredītus lai segtu iepriekšējos bailēs no tā ka nemaksāšanas gadijumā viņam atņems visu, un ir milzum daudz šāda uzskata lobētāju, lai kredītņēmējus kā aitas turētu šādās bailēs.
Manu pamatprofīlu Artūru Dante pat šī iemesla dēļ šeit daļēji nobanoja, jo iedrošinājos vienam "Speciālistam" aizrādīt ka viņš klaji melo, maldinot cilvēkus par sekām no Citypark.
Bet runa pat nav par to. Zināji interesantu faktu, ka, ja Latvijā visi kredītņēmēji pēkšņi izdomātu atdot parādus, tas nebūtu iespējams, jo vienkāršī pietrūktu naudas, tas ir pateicoties bankas sistēmas naudas zīmēšanai kreditējot tautu un nenormālajiem ātro kredītu %, nauda nevar rasties no zila gaisa - tāpēc arī veidojās infilācija un lielā plaisa starp bagātajiem un nabagiem.
Es ar anti parādu piedziņu nodarbojos jau samērā sen, palīdzu cilvēkiem ar padomiem, zvanu pāradresāciju, iesniegumiem u.t.t. daru to par paldies, lai gan kaut vai tie paši iesniegumi aizņem samērā daudz laika.
Es pats savā laikā izgāju šim murgam caur un ne savas vainas dēļ, jo man kāds nozaga pasi un paņēma kredītu uz mana vārda, par ko uzzināju tikai gadus 5 pēc pases zādzības. Tajā laikā parādu piedziņas kantori bija krietni agresīvāki un man klaji draudēja pat ar fizisku izrēķināšanos, ja neatmaksāšu, bet tā kā neesmu no bailīgajiem sāku aktīvi interesēties kas un kā - šobrīd varu atklāti apgalvot ka parādu piedziņas kantori un ātrie kredīti ir visparastākie parazīti kuri pelna tikai un vienīgi pateicoties cilvēku nezināšanai un bailēm.
Es uzskatu, ka ja ir izveidojusies situācija, kad PATĒRIŅA kredītu nasta ir kļuvusi nepanesama ir jāpārtrauc jebkādas iemaksas. Un, ja cilvēks ir nonācis līdz šādai apziņai palīgā varu nākt es, paskaidrojot kā pareizi rīkoties, lai izveidotu situāciju, kad parāds vienkārši tiek norakstīts.
Latvijā ir ļoti daudzi likumi, kas aizsargā kredītņēmēju, un aizsargājoties kreditors paliks bešā ar visiem saviem %, līgumsodu u.t.t. gribuļiem. Diemžēl Latvijā ir ļoti daudz nezinošu cilvēku, kas pat vienpusējo tiesas lēmumu nemāk atcelt.
Un Transport aizņēmējs nav ne balts ne pūkains, viņš ir tāds kāds viņš ir, bet tajā pat laikā viņš ir cilvēks, kuram ir ģimene, bērni, sapņi, dzīves mērķis un viņš nav pelnijis atrasties parādu purvā. NEKĀDĀ GADIJUMĀ NEDRĪKST KAUT KĀDU FIRMEĻU BIZNESA INTERESES stādīt augstāk par savām ģimenes interesēm.

Ar cieņu Dante

G gadalaiks 19.08.2020

Savdabīgs komentārs:

Gan sarakstītas totālas muļķības "Zināji interesantu faktu, ka, ja Latvijā visi kredītņēmēji pēkšņi izdomātu atdot parādus, tas nebūtu iespējams, jo vienkāršī pietrūktu naudas, tas ir pateicoties bankas sistēmas naudas zīmēšanai kreditējot tautu un nenormālajiem ātro kredītu %, nauda nevar rasties no zila gaisa - tāpēc arī veidojās infilācija un lielā plaisa starp bagātajiem un nabagiem."

gan arī patiesi pareizas lietas, kas arī, manuprāt, būt katram jāņem vērā "NEKĀDĀ GADIJUMĀ NEDRĪKST KAUT KĀDU FIRMEĻU BIZNESA INTERESES stādīt augstāk par savām ģimenes interesēm."

Ar vardarbību pat ARVIK vairs nenodarbojas, tā kā tās parādu piedzīšanas salīdzinoši maigākas palikušas.

Protams, katrā situācija jāskatās optimālais variants, taču būt varonim un aizņemties, it īpaši, ja tās firmeles izglābj tevi grūtā brīdī, un tad neatdot ir un vienmēr būs nepareizi. Arī, ja paņēmi SMSku, lai ieliktu aparātā Book Of Kambala uzspēlēt, un aparāts, maita, neiedeva.

Soda procenti, mistiskās komisijas maksas un parādu piedziņas izdevumi - tas viss ir jau tikai tādēļ, ka liela daļa aizņēmēju neatdod, un no viņiem, gluži kā Ivo rakstīja, nevar neko īsti piedzīt. Jo vairāk tādu neatdevēju, jo šīs firmeles domā visādas pārksaitījuma, "administrēšanas" uc mistiskas komisijas, lai segtu zaudējumus un varētu arī kaut ko nopelnīt. Starp citu, lielākā daļa šo firmeļu neko baigi nepelna (jā, ir milži kā 4finance un tml, kas nopelna, jo viņiem tie uzņēmumi pa visu pasauli un kāds vienmēr izšauj).

Skaidrs, protams, ir viens, katrā situācijā jāmeklē SEV UN ĢIMENEI labākais risinājums. Novēlu gan atrisināt situāciju, gan arī pašam iekrāt drošibas spilvenu (un nevajag teikt, ka tas nav iespējams, Latvijā katrs kurš GRIB strādāt UN APGŪT JAUNAS PRASMES var nopelnīt krienti vairāk kā minimālo algu). Un nevajag tev to mogo paņemto 2005. gada dīzeļa audāru par jaunas škodas cenu.

Un nekad nepiekrītat saņemt algu aploksnē, jo būs krīzes, vīrusi uc zvēri, tad vismaz saņemsiet kautkādu dīkstāves vai bezdarba pabalstu + kāda kapeika arī pensijai atliks.

Ja tomēr obligāti vajag aizņemties, tad metat kaunu pie malas un jautājiet radiniekiem, draugiem pirms iet pie šīm "kredīts 5 min ar 10 dažādām komisijām, lieliem %" firmelēm.

Ivo 22.09.2020

Gadalaiks, ja Tu nezini kas ir ekonomika un kā viņa strādā, tad tomēr labāk paklusē par totālām muļķībām...

Ivo 19.08.2020

Ar mani apmēram 4 gadus atpakaļ sazinājās samērā jauna sieviete, viņas vārdu neminēšu, kurai bija samērā traka situācija. - bija kredīti pie 14 (!) kreditoriem, lielākā daļa pie ātrajiem kredītiem. Kā viņa man pateica, ja nebūtu bērns, būtu uztaisījusi pašnāvību, jo viss ko viņa nopelnīja aizgāja kredītmaksājumos, nācās patstāvīgi ņemt jaunus kredītus lai segtu iepriekšējos.
Viss sakās pavisam vienkārši - bija paņēmusi ātro kredītu, lai šo to nopirktu, un laikā nespēja atdot, sāka augt %, nācās ņemt vēl vienu. Un šādi aizsākās parādu lavīna. +/- parēķinot pirms palīgā nācu es viņa bija atmaksājusi 20*(!) vairāk kā paņēmusi un kopējais parāds pa visiem kreditoriem bija vairāk kā 50000 eur.
Es viņai piedāvāju pārtraukt PILNĪBĀ visas iemaksas, sakot ka pats sliktākais, kas var notikt ir visi kreditori pēc tiesas lēmuma dalīs 50% viņas algu, kas ir krietni mazāk nekā viņa maksāja tobrīd, summa tiks iesaldēta un nekadi % neaugs, vienīgo dzīvokli mūsu valstī dēļ kredītiem aprakstīt nevar. Un, protams, ka viņa uz 10.gadiem nonāks melnajā sarakstā :), bet ticiet man viņa kredītus neņems vairs nekad !
Ar telefonaplikācijas palīdzību uztaisījām zvanu pāradresāciju man, jo viņai bija bail runāt. Aizsūtiju visiem viņas kreditoriem rakstisku paskaidrojumu, ka pārtraucam visas iemaksas un viņi var izmantot savas likumiskās tiesības vērsties tiesā vai parādu cedēt.
Sākumā, protams, bija ļoti ļoti daudz zvanu - dienā pat ap 50, bet sākotnējais kreditors kaut nedaudz bet rūpējās par savu reputāciju un sarunas bija korektas. Paejot apmēram 1/2 gadam VISI parādi tika cedēti un sāka zvanīties paprašajkas no Julianusiem, Pausiem u.t.t. Pēc savas pieredzes varu apgalvot ka viņi VISI tikai māk melot, nedrīkst ticēt nevienam viņu vārdam, jo viņu vienīgais mērķis ir iebiedēt ar tiesām, mantas aprakstīšanām u.t.t. Kad viņi saprata, ka es esmu zinošs šajos jautājumos zvanu skaits sāka apsīkt, bet ik pa brīdim gadijās kāds anonīms zvans ar klajiem draudiem, vai cenšanos "troļļot". Varu teikt tikai vienu vienīgais parādu piedziņas kantoris, kas vairāk vai mazāk korekti uzvedās ir Creditreform, bet tas nemaina viņa parazītisko statusu.
Šobrīd pēc 4 gadiem situācija ir tāda, ka saņemu apmēram 1 zvanu mēnesī, ir bijušas 12 vienpusējās tiesas pavēlas, kuras visas ir atceltas. Un esmu 100% pārliecināts, ka parādi ir norakstīti, jo pat ja kāds kantoris aizies līdz reālai tiesai, viņš maksimums ko dabūs cesijas summa*2 no pamatparāda, tajā pat laikā tiesa ņem vērā parāda noilgumu, kas mūsu valstī starp fizisku un juridisku personu ir 3 gadi.

G gadalaiks 19.08.2020

Spilgts piemērs, ka, lai risinātu situāciju, ir jāmet kauns pie malas un atklāti jāveršas pēc palīdzības pie zinošiem cilvēkiem.

Savārījām sūdus, atzīstam to paši sev un meklējam palīdzību no malas, lai situāciju atrisinātu sev un savai ģimenei maksimāli labākajā veidā.

Ivo 19.08.2020

Tur pilnīga taisnība, ļoti daudziem, kas nonākuši šādā situācijā vienkārši ir kauns par to runāt :(

B Balodis11 19.08.2020

Kā var ar jums sazināties ?

B Bubunators 19.08.2020

Man draugam ir ļoti līdzīga situācija ...

A aicis24 19.08.2020

Bet vai tie parādi nevelkas mūžīgi.Saprotu, viņiem atliek tikai, kaut vai 1 reizi pa 10 gadiem atgādināt,ka esi parādā, piemēram,aizsūta uz e-mailu un viss.Vismaz es esmu parādā no 2009 gada.No sākuma maksāju un tas pats,summas tikai pieauga,nesamazinājās.Vēl kāds arī paņēmis bija uz manu vārdu kredītu vai arī tiesas izpildītāja 2 identiskas summas piestādīja man,kad teicu neesmu tādas summas aizņēmies nekad,tā vienkārši ir un tev ir jāatdod.Biju tajā laikā ņēmis vairākus kredītus,latos kopā ap 4000 ls.Maksāju,vēl maksāju kad jau bija eiro,Aptuveni jau kādus 9000€ biju atdevis,bet vēl joprojām esmu parādā aptuveni 16000€ tas ir vāks.Pagaidām neko nemaksāju,jo savādāk Latvijā nevarētu vairs atļauties dzīvot.Bet mierā mani neliek ar e-mailiem piedzinēja kantori.Protams,visi Latvijas konti bloķēti,lietoju ārzemju kontu.Vēl paveicies ar darbu,kuri saprot šo manu problēmu.

A Artūrs Dante 19.08.2020

Parādi velkās mūžīgi tikai parādu piedzinēju slimajos prātos,
Ja ir izveidojies parāds starp fizisku un juridisku personu, tad parāda noilgums ir 3.gadi, kurš pagarinās tikai sekojošos gadijumos:
1. Jūs no sava konta uz kreditora vai cedētāja kontu aizskaitiet kaut vienu centu.
2. Jūs ar kreditoru vai cedētāju parakstiet kādu vienošanos tādejādi atzīstot parādu.
3. Tiesa (nejaukt ar vienpusējo tiesas pavēli)

Parādu piedzinēji, protams, teiks, ka jebkurš atgādinājums pagarina šo noilgumu, bet tajā pat laikā elementāri ieslēdzot smadzenes kā kaut kāds epasts vai sms var pagarināt šo noilgumu ? :)))))))
Mūsu valstī telefons vai dators nav obligāts, tāpēc vien šis apgalvojums ir murgains.

Man pašam ir pieredze, kad kreditors pret manu paziņu bija vērsies tiesā ar 7.gadus vecu parādu, es uzrakstiju iebildumu par to, ka ir iestājies parāda noilgums (TAS OBLIGĀTI ir jānorāda, pretējā gadijumā tiesa notiks) un tiesnesis attieca tiesas izskatīšanu, kā iemeslu minot faktu, ka kreditors nav izmantojis savas likumā noteiktās tiesības vērsties tiesā noteiktā laikā.

Ivo 19.08.2020

Parādi velkās mūžīgi tikai parādu piedzinēju slimajos prātos,
Ja ir izveidojies parāds starp fizisku un juridisku personu, tad parāda noilgums ir 3.gadi, kurš pagarinās tikai sekojošos gadijumos:
1. Jūs no sava konta uz kreditora vai cedētāja kontu aizskaitiet kaut vienu centu.
2. Jūs ar kreditoru vai cedētāju parakstiet kādu vienošanos tādejādi atzīstot parādu.
3. Tiesa (nejaukt ar vienpusējo tiesas pavēli)

Parādu piedzinēji, protams, teiks, ka jebkurš atgādinājums pagarina šo noilgumu, bet tajā pat laikā elementāri ieslēdzot smadzenes kā kaut kāds epasts vai sms var pagarināt šo noilgumu ? :)))))))
Mūsu valstī telefons vai dators nav obligāts, tāpēc vien šis apgalvojums ir murgains.

Man pašam ir pieredze, kad kreditors pret manu paziņu bija vērsies tiesā ar 7.gadus vecu parādu, es uzrakstiju iebildumu par to, ka ir iestājies parāda noilgums (TAS OBLIGĀTI ir jānorāda, pretējā gadijumā tiesa notiks) un tiesnesis attieca tiesas izskatīšanu, kā iemeslu minot faktu, ka kreditors nav izmantojis savas likumā noteiktās tiesības vērsties tiesā noteiktā laikā.

F Francis_bb 20.08.2020

Man gan no Creditreformas viena uzputiga daamite zvanija, ljoti nelapinja

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes