Credit24 - Krāpšana

Labdien!
Kā mēs visi zinām, tad valstī bija noteikta ārkārtas stāvoklis, kur daudzi palika bez darba. Arī es. Bija man vairāki kredīti arī citās iestādeš, bet ar tiem man cilvēciski ir panāktas vienošanas par kredīta atmaksu, kur viņi manu aizņemto naudu ir fiksējuši un es atmaksāju summu nebaidoties, ka pieaugs procenti.
Tad nu mēģinu vēl šobrīd vienoties ar credit24 par šādu pašu modeli, jo ja vieni var tad visi var, vajag tikai vēlēties un gribēt, nevis nopelnīt uz cilvēku nelaimes vai rēķina. Pēc mana pirmā oficiālā iesniegumu viņi manu kontu savā mājas lapā nobloķēja un es pat vairs nevaru redzēt, kāda man ir aizņemtā summa un to pieaugušie procenti. Tas pats arī rakstot oficiālos iesniegumus viņi neatbild par manu esošo parāda summu pat uz oficiālo iesniegumu. Kā arī ja mans atmaksas termiņš ir 31 Mēneši, tad piedāvāju sagatavot pati maksājuma grafiku, kur es viņu noteiktajā termiņā atmaksāšu kredītu, bet pat arī uz šo viņi neiziet.
Informēju, ka arī mani ienākumi ir samazinājušies par 60%. Kas šobrīd uz rokas ir 670 eiro un viņi man liek atmaksāt, katru mēnesi 432 eiro.
Nožēļojami!

22.10.2020

G gadalaiks 22.10.2020

Vēršaties PTAC par to, ka nobloķēja jums jūsu kontu un nerāda jums parāda atlikumu!

Pienākuma Credit24 neko samazināt gan nav, bet varbūt pietiks ar PTAC iesaisti, lai varētu vienoties par jums piemērotu atmaksas grafiku.

Ivo 22.10.2020

Un nekādu problēmu :)

E eksperts1 22.10.2020

Bet vajadzēja domāt pirms ņēmāt kredītu. Kā šie cietēji ir apnikuši. Jāvaino nevis uzņēmējs, bet debitors, kurš neapdomīgi, nedomājot 3 soļus uz priekšu saņemās kredītus un tad brīnās, ka nevar apmaksāt, un pretī neviens nenāk.

P parasts_vecis 22.10.2020

Bija līdzīga situācija ar Credit24, iesaku pamēģināt godigsaizdevejs.lv - restrukturizē aizdevumu uz normāliem nosacījumiem un var nesteidzīgi visu atmaksāt.

Steroidman 24.10.2020

Es uzkatu, ka vispār neko nevajag maksāt, paņēmi uzmeti augļotājus dzīvo laimīgs. Vēl iet viņiem lūgties lai atblokē kontu.