Credit24 - krapšana

Sveiki, gribēju pastāstīt par nedaudz par credit 24, tātad - paņemu kredītu jo vajadzēja steidzami naudu un nebij kur dabūt, gaņģu paši zināt ka tas ir, godīgi saku-aizņēmos 200 eur, maksāju maksāju maksāju, paņemu vel 100 jo toreiz bij grūti laiki, maksāju katru mēnesi neko nekavējot, kopuma cilvēki runājot... Šeit ir tā kopuma skaitīju līdzi vislaik, biju kopa aizņēmies 400 eur, nu tur ar kādiem eiro klat sanāca, tgd ir tā ka maksāju jau otro gadu! 55 eur
un zinat kas ir labākais? Aiznēmos 400, esmu atdevis jau 1.200! Un jāmaksā vēl!
Tgd kad saku ka nemaksāšu vairāk jo esmu pārmaksājis 4x vairāk nekā aizņēmies saka ka dos mani tur tālākām iestādēm!
Godīgi ne? Panem 100 atmaksā 10x vairāk bezmazvai ja maksa pa mēneša maksājumam
ja cilvēkiem būtu lielāka teikšana es tas visas bodes aizsklapētu ciet!
Krāpšana un pasaku stāstīšana tur cilvēkiem ir, nenemiet no turienes kredītus!

Kolta 05.09.2018

Līgumā noteikti ir minēta aizdevuma procenta likme. Neredzu šeit krāpšanu.

N nezināms1234 06.09.2018

krapsana ir jau tad kad panem,bet atdod 2x vairak! normali butu tas ja atdotu tik cik aiznemies maksajot to pasu menesa maksājumu LAICĪGI beigas neparmaksajot neko

и Иван Баранов 06.09.2018

Credit24 - tas ir žīdu mafija.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 16.09.2018

varam palīdzēt atrisināt situāciju: [slēpt]@inbox.lv