Reitings Skaistumkopšana

ERA Esthetic
Madara Cosmetics
Profesionālā skaistuma skola
Long Time Liner

Frizētava biķernieku ielā 121, pirmajā stāvā, blakus Statoilam! Noteikti neejiet tur griezt matus! Nogriezīs ne tā kā prasiet un naudu paņems tādu ka atlikušie mati stāvus ceļas. Prasīju lai nogiež nedaudz īsākus, bet meistare mani gandrīz par skinhedu pataisīja! Pirms ļaujat kaut ko darīt ar saviem matiem pajautājiet cik tas maksās. Un vispār meistares tur visas ir prastas un vulgāras. Tiešām jutos nepatīkami, ka esmu tur aizgājis! Ejiet citur, ja negribat pataisīt sevi par ķēmu! Atcerieties frizētava "LŠ" ir galīgi garām.

Gillette -

Es nopirku veikalā Gillette Slalom Plus (Sport) daudzreizējo skuvekli. Izrādījās, ka vairāku skuvekļu vietā tur ir viens. Un tas pats neass. Pat vienreizējie skuvekļi ir labāki. izdomāta supergudra sistēma, kā uzlikt skuvekli - ne normāli uzlikt ne noņemt...kautko tādu es vēl neesmu redzēji. un vēl sevi baigi reklamē...Nepērkat vairs nevienu Gillette produktu - es arī nepirkšu, sabojāja visu iespaidu ar nekvalitatīvu produktu!

vip style -

Apmeklēju LPG celulita samazināšanai, samaksāju 210 Ls un rezultāts ir nevis 0, bet vēl sliktāk, jo nāca klāt cm, gan uz gurniem, gan kājām. Bet reklāma jau garantēja labus rezultātus.

Double Sun -

Pilnīga cilvēku krāpšana ar it kā esošajām atlaidēm!!! Laikam tur strādā tikai zaglenes, jo kā izrādās,lai arī cilvēks apmeklē solāriju sestdienas vai svētdienas rīta stundās(kad it kā ir atlaide 20% apmērā), tad viņam atlaide pienāksies tikai tad, ja tā tiks izlūgta!!!!Visiem tā nepienākas,lai arī mājas lapā rakstīts, ka tāda tiek piedāvāta. Nu cerams,ka tā meitene no Origo solāriju studijas, kas strādāja šodien-28.oktobrī varēs godam notērēt izkrāptos 0,64Ls, katrs jau pelna kā māk... diemžēl...Kaut kā negribas vēlēt veiksmi šim kantorītim ....

Diadēmas - Skropstas nokrita pēc 1-2 dienām!

Aizgāju pieaudzēt skropstas. Solītais efekts bija vismaz 2-3 nedēļas. Meistare likās ka arī rūpīgi strādāja, taču skropstas nokrita pēc 1-2 dienām!!! Lai gan biju ievērojusi visas instrukcijas ko drīkst, ko nedrīkst darīt, lai ilgāk turās. Nepatīkami ir tas ka SOLA sazinko, bet tagad jūtos vienkārši piekrāpta. Ja būtu godīgi pateikuši, ka neturēsies, tad ar to arī rēķinātos.

Creme De La Creme - Plohoe kachestvo raboti

Plohoe kachestvo raboti Ne narawivajte resnici v etom salone na Brivibas, polu4aetsja urodstvo- prjamie kak palki, bolj6e polovini master Aija prosto propuskaet i ne narawivaet, kogda krasila resnici pered narawivaniem, kraska popala v glaza, tak ona daze vimitj ne smogla- pri6losj eto samoj delatj, a denjgi derut kak za ka4estvennoe masterstvo... pri6losj peredelivatj v drugom salone.

Anvesa bižutērija -

Magazin bizuterii okolo Martas sporta centra na ulice Martas - vse o4enj krasivo, blestit, no ka4estvo ostavljaet zelatj lu46ego!!! Kupiv malenjkuju zakolo4ku dlja volos v kame6kah, 4erez odin denj obnaruzila, 4to dva kame6ka otvalilisj. PO6la pomenjatj v magazin, na vitrine okazalasj takaja ze zakolo4ka, toljko drugovo cveta i toze bez kame6kov, poetomu ee tutze unesli. "milaja" hozjajka magazina, obve6enaja etimi zakolkami s nog do golovi, prilepila novie kame6ki, pokrasila bescvetnim lakom...

Natālija -

Estj v Jelgave salon krasoti "Natālija". Net, ja nichego ne govorju - boljshoe, svetloe pomeshenie, servis na visshem urovne, kofe za schet firmi klientu i ego svite, razve cto toljko v popku ne dujut. Berut za uslugi neplohie denjgi. Za eti denjgi hotelosj bi poluchatj cto-to pomimo servisa. Parikmaheri u nih plohie, na kursi ne ezdjat, novih tendencij ne znajut, krasitj ne umejut. 3LS za podstrich chelku?... k tomu ze krivo!!! Poslednij raz k nim shodila, tak potom mesjac ne mogla perezitj...

Zelta Migla - Neuzķeraties uz kārdinošajiem solījumiem!

Jaunaas meitenes!!! Nekad neuzkjeraties uz kaardinoshajiem soliijumiem no vadiibas puses. Rezultaataa tevi uzskatiis par vergu, paarmetiis, ja klienti nenaaks un nemaksaas algu!!! Vispaar pati jau es taadus suudus par taadu naudu nepirktu!

CEF Kultūras apmaiņas fonds -

CEF jau ļoti sola rūpēties par klientiem ārzemēs!Man aizbrauot, nācās samaksāt ap 100Ls lielu tālruņa rēķinu zvanoties un noskaidrojot, kāpēc man nav piešķirta paredzētā dzīvošanas vieta!Tā vietā man tika atrasts jauns darbs 200km no iepriekšējās atrašanās vietas, bet virzienu kur un kā nokļūt arī viņi piemirsa atsūtīt!Laikam jau ļoti aizņmeti slēdzot līgumus ar cilvēkiem, kuriem pat pase nav līdzi un savu personas kodu ari nezin! Malači, tā tik pelniet naudiņu!

veikals Olimpija -

Pilniigi piekritu visam ieprieeksh teiktajam, tas gan attiecaas uz "Rimi", patstaaviigas rindas pie kaseeem, bet piem pie ziviim patstaaviigi jaameklee rokaa paardeveejs!!!

AQUA VILLA -

NEKAD nepieaudzējit matus šinī salonā!!!!To varu pilnībā apgalvot, jo izbaudīju šī salona "kvalitatīvos" pakalpojumus un "pretīmnākošo" attieksmi pret klientu...Pieaudzēju tur matus, paļaujoties uz reklāmām, kas vēstīja par šo iestādījumu kā ļoti kvalitatīvu, profesionālu, utt.. Samaksāju kopā 400 Ls - pieaudzēju 100 šķipsnas (katra 3,5 Ls + matu griezums, kas nebija cenā)...Pirmo mēnesi itkā nebija citu sūdzību kā tikai tā, ka izkrita kādas 14 šķipsnas.... Aizgāju, pieaudzēju tās atpakaļ...

Liora -

Vakar mani baigi smalki ?apčakarēja?. Pierakstījos uz fotoepilāciju salonā ?Liora?.Kad atnācu uz salonu, speciāliste mani ieveda savā kabinetā, parādija bildi un sāka stāstīt par fotoepilāciju. Stāsta beigās viņa man pateica, ka fotoepilāciju var veikt mēnesi pēc vaksācijas. Tā kā manā gadījumā bija pagājušas tikai divas nedēļas, varēju iet mājās. Vizīte ilga apmēram 5 minūtes un izrādījās, ka tā esot bijusi konsultācija, kura man nemaz nebija vajadzīga un par kuru man bija jāsamaksā 6 L...

frizētava "omars" -

Sveiki, neiesaku iet strādāt uz frizētavu "Omar" Vecmilgrāvī un Mangaļos. Saimnieki pret darbiniekiem izturās kā pret vergiem. Viņiem galvenais ir nauda. No sākuma izliekās par baigi labiņiem saimniekiem, bet pēc tam pat muti nevarēs pavērt. Un ar nodokļiem arī šmaucās. :) :) :)

L"Magic (Gospitalju 8) -

A mne naoborot xo4etsa skazat' spasibo etomu salonu za izbavlenie menja ot newelatel'nix volos, za 5 procedur voloski v dejstvitel'nosti is4ezli! S uvaweniem, spasibo e6e raz!

Rudais Mac -

Ja ejat uz sho frizetavu,velkat mugura kautko melnu un vecu,jo atnakot majas,konstateeju uz savas baltas bluuzes kradzinjas plekji no matu kraasas,kaut matus tikai griezu.Friziere sho plekji noteikti redzeja un neko nepateica.labaak tur vispaar neejast,Daargi un neomuliigi.Iists "klacju" pereeklis.

rubella -

pilniiigs murgs gribeju nokraasot zalus matus nokrasoju bet kad izskaloju krasas atskiribas kaa nemanu taa nemanu neiesaku jums sho kraau

Baltic Nails Studio - Nevienam neieteiktu taisīt nagus Baltic Nails Studio

NIKOGDA i NIKOMU ne posovetuju delatj akriloviie nogti v Baltic Nails Studio v Olympia na Kipsale. K sozhaleniju, ia ne mogla popastj k svoiemu masteru v tot salon, gde delaju postoianno i zapisalasj v BNS - oni rabotajut do 10, bilo udobno. Takogo nesootvetstviia cena-kachestvo ia ne vstrechala nikogda. Do etogo ia delala nogti ili v Posolstve Krasoti ili v Koala.

Baltic Stars -

Ne xodite fotografirovaca v eto galimoe modelnoe agenstvo i ne u4avstvujte v ix konkursah,t.k. vse kupleno i delaetsja isklju4itelno radi reklami i obogo6enija za 4uzhoj s4et!!! V konkursah predostavljaetsja nevernaja informacija i nevernoe kolli4estvo o4kov.

TERRI -

Ne sovetuju soglashatsja delatj portfolio cherez modeljnoje agenstvo TERRI. Obeschanij ne vipolnjajut: za 90 Ls obeschali professionaljnogo stilista, vizazhista i parikmahera.. A vmesto etogo podsunuli 1 (!) ''mastera na vse ruki'' s prosrochennoj kosmetikoj uzhasnogo kachestva i polnim otsutstviem navikov po nanesjeniju makijazha. ''Vizazhist&parikmaher'' otkazalasj sdelatj