Madara Cosmetics

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Madara Cosmetics - Sūdzības un atsauksmes

Madara Cosmetics - Esmu priecīgs par pieredz

Esmu priecīgs par pieredz Labs apkalpošanas līmenis, detalizēta informācija un draudzīgs veikala izskats. Šo madara cosmetic veikalu alfa tc apmeklēju pirmo reizi, un esmu priecīgs par pieredzi. Kosmētika sniedza rezultātus nedēļas laikā, īpaši, ņemot vērā manu kombinēto un problēmušo ādu. Ieteiktu izmēģināt šo produkciju, dāvanā papildus saņēmu bez maksas sejas mazgāšanas putuas.

Madara Cosmetics - veikals ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas kvalitatīāti

veikals ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas kvalitatīāti Esmu atradis šeit ne tikai efektīvus kopšanas līdzekļus, bet arī izbaudījis to, kā Madara rūpējas par klientu ar plašu un rūpīgi atlasītu produktu klāstu. Madara veikals piedāvā ne tikai augstas kvalitātes kosmētiku, bet arī izcilus krēmus, kas iepriecina ar dabīgajiem komponentiem. . Šis veikals ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas kvalitatīvu kvalitatīvu kosmētiku.

Madara Cosmetics - Slikta produkcija

Slikta produkcija Vēl muža neesu iegadajusies tik sliktu šampunu, ka šai firmai. Mati paliek smagi un taukainie. Neieteicu šo firmu nevienam. Citu produkciju pat nav velešanas meģināt.

Madara Cosmetics - Оскорбления

Оскорбления Наши латыши, выпустили линейку с матом, на возмущения рижан русскоговорящих не обращали внимания! А россию в инсте, поздравили с первым днем весны! Когда в Риге посылали нах. Двуликие фашисты. Нарушающие латвийские законы о запрете разжигания конфликтов на почве языка. Марада потеряла много клиентов. И желаю терять дальше. Ведь на одних националистах много не заработать. Их мало

Madara Cosmetics - Оскорбления русских

Оскорбления русских После того, как Мадара написала на бутылках, Путин пошел на х... И русский корабль иди на х..й, мажьте сами свою фашистскую кашу на лицо, и желаю достичь того самого дна, за разжигание. А ещё пойти по статье закона.

Madara Cosmetics - Klientu maldināšana, slikts serviss

Klientu maldināšana, slikts serviss 2020.gada augustā Madaras veikalā iegādājos SkinCafe dāvanu karti. Ņemot vērā ierobežojumus saistībā ar Covid19, skaistuma procedūras apmeklējums tika atlikt uz mierīgāku laiku. Jūlijā sazinoties ar Madaras klientu apkalpošanas centru, tiku informēts, ka SkinCafe vairs nedarbojas un dāvanas karti var izlietot kādā no Madaras cosmetic veikalā. Šī informācija tika nodota personai, kurai tika dāvāta dāvanu karte, bet nācās saskarties ar nepatīkamu faktu- izrādas uzņēmuma vadība bija nolēmusi, ka...

Madara Skin Cafe, Sos Ādas Tīrīšana - Ļoti nekvalitatīvi un nepilnīgi sniegta procedūra

Ļoti nekvalitatīvi un nepilnīgi sniegta procedūra Iedvesmojoties no citu apmeklētāju lieliskajām atsauksmēm (piem. http://roselouxembourg.blogspot.com/2016/01/ciemos-pie-madara-skin-cafe-sos-adas... un https://ievasblogs.com/2014/12/09/madara-skin-cafe-iespaidi/), telefoniski pieteicos uz Madara Skin Cafe jaunā konceptsalona teju dārgāko un izslavētāko procedūru "SOS ĀDAS TĪRĪŠANA ar dziļas iedarbības alginātu 75 min 42 EUR". Procedūrā saskaņā ar aprakstu bija jābūt šādiem posmiem: attīrīšana / pīlings / vielmaiņu stimulējošā siltā komprese...

Salons MADARA - GĒLA NAGI - EVA KERLIŅA

GĒLA NAGI - EVA KERLIŅA NAGUS LIEK VIENKĀRŠI ŠAUSMĪGI! Pēc nedēļas jau vismaz 3 nagiem ir kabatas! Un noplēš varenu naudu! (22LS) Nu sorry, pie praktikanta pa 5ls uzliktu un vēl ilgāk nostaigātu...nekā tad ja uzliek EVA KERLIŅA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Esmu likusi gēla nagus pie vismaz 5 dažādiem meistariem un varu teikt, ka EVA KERLIŅA liek vissliktāk!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Frizieres vēl šausmīgākas! Pašas kādreiz paskatās spogulī? Tādām uzticēt savus matus var tikai vecas babuškas (2h laikā tur tikai tādas pēc gadiem 50...

Madara Cosmetics - Piegāde

Piegāde Madara Cosmetics skaļi reklamē, ka piegāde tiek veikta jau nākošajā dienā, lai gan paši nespēl tomēr tikt galā ar šiem pienākumiem un piegāde tiek atlikta pat līdz nedēļai. Par to paziņojot epastā, kad jau 3 dienas pagājušas un klients gaida savu pasūtījumu. Nav norādītas koordinātas kā var sazināties telefoniski ar šo uzņēmumu. Šis visnotaļ bija pēdējais pasūtījums, ko veicu viņu mājas lapā :(

L Laila 22.04.2011
Komentāri 5 Tirdzniecība