www.sudzibas.lv Madara Cosmetics Ļoti nekvalitatīvi un nepilnīgi sniegta procedūra

Madara Skin Cafe, Sos Ādas Tīrīšana - Ļoti nekvalitatīvi un nepilnīgi sniegta procedūra

Iedvesmojoties no citu apmeklētāju lieliskajām atsauksmēm (piem. http://roselouxembourg.blogspot.com/2016/01/ciemos-pie-madara-skin-cafe-sos-adas.html un https://ievasblogs.com/2014/12/09/madara-skin-cafe-iespaidi/), telefoniski pieteicos uz Madara Skin Cafe jaunā konceptsalona teju dārgāko un izslavētāko procedūru "SOS ĀDAS TĪRĪŠANA ar dziļas iedarbības alginātu 75 min 42 EUR".
Procedūrā saskaņā ar aprakstu bija jābūt šādiem posmiem: attīrīšana / pīlings / vielmaiņu stimulējošā siltā komprese / mitrināšana / maska / dziļas iedarbības attīrošā maksa ar alginātu / 10 limfodrenāžas masāža/ komedonu ekstrakcija, ja nepieciešams.
Īpaši pievilcīgu šo procedūru izvēles ziņā darīja daudzās atsauksmes, ka atšķirībā no citiem skaistumkopšanas saloniem, kur meistare, uzliekot klientam masku, aiziet prom no telpas dzert kafiju, tika solīts, ka šī nu ir tā vienreizējā vieta, kur meistarīte maskas iedarbības laikā veic ilgu, relaksējošu sejas, roku un dekoltē zonas masāžu. Vēl tika minēts, ka minētā procedūra patiešām radīs sajūta, ka kliente ir apčubināta.
Tāpat arī atšķirībā no "parastajiem" skaistumkopšanas saloniem madara Skin Cafe, pēc atsauksmēm, esot tik ļoti ieinteresēts katra klienta ādas stāvokļa izzināšanā un palīdzēšanā, ka pirms katras procedūras meistare ar klienti kārtīgi izrunājas: par ādas kopšanas paradumiem, lietotajiem līdzekļiem, par problēmzonām un par to, kāds ir ādas tips, kādas procedūras šodien attiecīgi veiks un par to, galu galā kādi tad līdzekļi (no Madara cosmetics līnijas) klientam sejas kopšanā būtu vispiemērotākie, ņemot vērā sejas ādas tipu.
Tad nu visas šīs labās lietas salasījusies un no galvas iemācījusies savus sejas kopšanas līdzekļu nosaukumus, ar lielu prieku devos uz šo procedūru. Kad atnācu, administratore lika man uzgaidīt, jo vēl nebija beigusies iepriekšējā procedūra. Ok, sēžu un gaidu. Pēc ~10min iznāk meistare ar klientu (no mana procedūras sākuma laika jau bija nokavētas 5 minūtes) un, nejautājot ne vārdu, ne procedūru, uz kuru esmu atnākusi, aicina mani iekšā. Liek līdz attiecīgam līmenim izģērbties, nogulties uz kušetes, un viss. Gaidu, kad tad nu sāksies aprunāšanās par manu ādas stāvokli un līdzekļiem, bet nodomāju: Ok, drošvien vispirms apgulšos, tad arī runāsim acīmredzot. Apguļos, meistare paskatās pāris sekundes uz mani seju un vien nosaka: attīrīšana un mitrināšana. Neko vairāk. Tā arī visa gaidītā sarunā izpalika (es gaidīju, jo taču nezināju, ka tā arī vispār nebūs. Domāju, ka vaabūt tad beigās vismaz par piemērotajiem līdzekļiem vai kā?! Nekā.)
Tālāk sekoja diezgan pavirša ādas attīrīšana un UV lampas pielietošana, melnumu izspiešana. Pēc tam meistare man uzlika sejas masku, un es jau domāju, ka nu vismaz beidzot būs klāt relaksējošā roku masāža, kas varbūt nedaudz mani nomierinās, jo biju diezgan nepatīkamā emocionālajā stāvoklī, ņemot vērā, ka meistare ar mani vispār nesarunājās. Bet - kas tad tas?! Meistare pēc maskas uzlikšanas atkal ne vārda nesakot skaisti izsoļoja no telpas uz veikala telpu pļāpāt pie administratores. Tā nu es tur viena pati gulēju visu maskas iedarbības laiku un biju spiesta klausīties meistares un administratores skaļajās klačās, kas absolūti neveicināja relaksējošu un patīkamu noskaņu, nemaz nerunājot, ka arī masāža izpalika. Nu neko, domāju, - varbūt pēc tam būs vēl kāda cita maska, kuras laikā tad nu tā izdaudzinātā masāžā būs. Pagāja laiks, meistare atnāca atpakaļ, noņēma masku, ar pirkstu galiem kaut ko tikai vietām uzpļekšķināja man uz sejas, un VISS, nesakot jau atkal neko, tikai ņem nost man uzklāto segu un saka, ka varu celties.
Biju ļoooooti nepatīkami vīlusies un neizpratnē. Bija sajūta, ka meistare ir vai nu kaut ko sajaukusi, piemēram, manu procedūru ar vienkāršo piedāvāto KLASISKĀ ĀDAS TĪRĪŠANA 60 min 32 EUR, kas ir īsāku laiku un lētāka. Paskatos pulkstenī: 75minūšu vietā ir pagājušas KNAPI 60 MINŪTES!! Mana neizpratne sasniedza kulmināciju, kad administratore man lika samaksāt par SOS ādas tīrišanas procedūru, kas ir dārgā un uz kuru it kā biju pieteikusies. Protams, samaksāju, jo neesmu uz strīdiem tendēta, bet rūgtums palika milzīgs. Un neizpratne. Vai nu meistare bija smagi sajaukusi procedūras, vai arī Madara Skin Cafe apkalpošanas līmenis ir absolūti zems un neiepriecinošs. Nekad mūžā vairs nedošos uz šo salonu un 99%, ka arī nebūšu vairs MAdara cosmetics veikala kliente, kaut gan līdz šim šajā veikalā esmu atstājusi ui ui kādas tik summiņas par kosmētikas līdzekļiem!!
Diemžēl milzu vilšanās.

P.S. viņi savā mājaslapā norāda "Mūsu speciālisti palīdzēs piemeklēt tev atbilstošākās procedūras, balstoties uz tavu ādas stāvokli un vēlmēm.Katras procedūras nobeigumā nodrošinām viegli sedzošu grimu." Kā jūs domājat, vai kaut kas no tā man tika nodrošināts? :) Protams, ka arī nē. Viss ir vieni vienīgi tukši solījumi, lai tikai piesaistītu klientus.

Atbilde no MADARA Cosmetics Pārstāvja atbilde 23.05.2016

Labdien,
Esam iepazinušies ar Jūsu iesūtīto sūdzību. Jūsu aprakstītā situācija noteikti neatbilst mūsu standartiem attiecībā uz klientu apkalpošanu. Atvainojamies, ka mūsu salona apmeklējums rosinājis negatīvas emocijas un vēlamies to vērst par labu.
Mums ir svarīgs katrs klients, tādēļ būsim pateicīgi, ja varētu ar Jums sazināties, lai gūtu plašāku informāciju par situāciju, lai novērstu šādus gadījumus turpmāk.

Ar cieņu,
MADARA Cosmetics