www.sudzibas.lv Madara Cosmetics Оскорбления русских

Madara Cosmetics - Оскорбления русских

После того, как Мадара написала на бутылках, Путин пошел на х... И русский корабль иди на х..й, мажьте сами свою фашистскую кашу на лицо, и желаю достичь того самого дна, за разжигание. А ещё пойти по статье закона.

08.03.2022

B Bez vārda vārds 08.03.2022

krievs - tā ir diagnoze.

S Ssenyorra 08.03.2022

Veiksmi jums talu aiziet ar jusu rusofobiju

к Карина Перт 09.03.2022

Nevajag tik baidities krievus

S Ssenyorra 09.03.2022

Tadag ir jabaidas ukraini. Atbrauks, darba vietas atnems, naudu no valsts sanems, un vietejie iedzivotaji paliks ar tuksu kabatu

S SUPERBOSS 09.03.2022

KRIEVS IR LABS TIKAI MIRIS! ĀMEN! UTAINIE OKUPANTI, NACISTI, FAŠISTI TE SALĪDUŠI UN VĒL SMIRD! PA PURNU UN ĀRĀ NO EIROPAS!

S Ssenyorra 09.03.2022

Iznicināt tādus kā komentārs augstāk. Līdzīgiem tev nav ne vietas visā pasaulē

S Suitfree 08.03.2022

Чтото вы близко к сердцу все принимаете, где там написанно про путина? fck ptn? ptn это абревиация от Palatin Technologies, Inc. а про корабль это мем во всем мире уже причем тут русофобия

O olga_kkk 09.03.2022

fck ptn - это про путина. сейчас везде используется это сокращение. и причём тут Palatin Technologies, Inc. если вся линейка в поддержку украины ?

Good Intentions 09.03.2022

Olga, jūs atbalstat to kas notiek Ukrainā?

kur es par to pateicu?

X xctaps 09.03.2022

Kur jūs šeit saskatat fašismu ? Laikam nezinat ko nozīmē fašisms, ieguglējiet.

P Palīgs neskaidrajiem 09.03.2022

Pat ja tur būtu par putinu, jums tad kas? Jūs esat putins? Viņa advokāts? Par fašismu ir tā ka par savu bazaru var nākties atbildēt.

O olga_kkk 09.03.2022

es vienkārši pateicu ka tur ir par putinu nevis par Palatin Technologies, Inc. Jūs visur jau redzat slepto nozīmi.

P Palīgs neskaidrajiem 09.03.2022

Mans teksts ir domāts sūdzības autorei nevis jums, nesaprotu ko jūs man atsaucieties.

S SUPERBOSS 09.03.2022

KRIEVI IR JĀSIT, BET NE JĀBAIDĀS!

S Ssenyorra 09.03.2022

Tu busi pirmais, vne? Jau vari taisīties uz protestiem, lai izdziīt prom mazakumtautības. veiksmi novēlot