www.sudzibas.lv Skaistumkopšanas centrs "Rebeka" Gandrīz visi mani mati palika skaistajā folijā

Skaistumkopšanas centrs "Rebeka" - Gandrīz visi mani mati palika skaistajā folijā

Es apmeklēju skaitumkopšanas centru Jelgavā, kura vārds ir "Rebeka". Aizgāju pie friziera, kurai nav sajēgas, ko viņa tur dara. Es vēlējos nokrāsot matus, bet tā vietā mani atstāja gandrīz ar pliku pauri, gandrīz visi mani mati palika skaistajā folijā.
Nevienam neiesaku šo frizētavu un konkrēti frizieri Jūliju, kura pat neuzskatija par vajadzīgu mani informēt par nodzedzinātājiem matiem, tikai vēlāk jau dodoties pie cita friziera to arī secināju.

Publiskais fui...

G

V vilks 26.01.2009

Briinums kaa tev follija nepalika matos:)

D Dr.Akula 26.01.2009

Būtu vēl sliktā, ja mati folijā paliktu. :) Bet vispār joki mazi, nezināju, ka sievietes ir tik riskantas.

H hadene 09.06.2009

nu nezinu! eju uz šo salonu jau vairāk kā gadu! un problēmu nekādu! apmeklēju solāriju, nagiem profilaksi taisu, vaksācija un tai skaitā izmantoju frizieres Jūlijas pakalpojumus! vienmēr esmu apmierināta ar rezultātu. un nedomāju kaut ko mainīt šajā jomā.
varbūt nevajadzētu tos savus matus tik ļoti ar fēnu veidot vai taisnot bez aizsarglīdzekļiem???
un vēl- maza pretruna šajā sudzībā- sākumā tiek apgalvots, ka mati palikuši folijā! Jūs to pati esiet konstatējusi? bet tikai vēlāk tiek uzzināts, ka mati ir apdedzināti. un tas itka ir citas frizieres novērojums. nu tad kā tur ir?

E Edzis 14.01.2010

Par Rebeku varu teikt to labaako, apmekleeju to jau kopsh 2005. gada, gan solaariju, gan frizierus - super :) Bet par to Juuliju gan piekriitu, pagaajusho vasaru visi maneejie frizieri bija atvaljinaajumos, tad nu pierakstiijos un aizgaaju pie foshaas Juulijas, apcirpa taa, ka arii gandriiz paliku ar pliku pauri :D Kaut arii taadu plaanu man nebija un biju luudzis citu griezumu :) Laikam Juulijai tie plikie pauri dikti patiik :D

R Riebjas meli 23.06.2013

Es Rebeku apmeklēju gadiem, visu ko, friziere gan man citur. Bet salons ļoti patīk, laba attieksme pret klienu, tīrs, labas cenas.