www.sudzibas.lv "Blue Box" Pārdevēju uzmācīgie gājieni

"Blue Box" - Pārdevēju uzmācīgie gājieni

Aizbraucu uz "IKI" atvēršanu, jo tajā esošais solārijs "Blue box" rīkoja akciju- sauļojies cik minūtes gribi jāmaksā tikai 1 lats. Pārdevējas tik uzmācoši lika nopirkt kremu, kuri maksāja no 2-4.50 ls un tā tilpums ir tikai 20 ml, jo viņas pat neapsvēra domu ka var sauļoties bez krema, tad kāda jēga bija no tās akcijas, ja tik un tā jāmaksā vairāk. Un no ļoti daudziem draugiem dzirdēju to pašu, visi ir neapmierināti par pārdevēju uzmācīgajiem gājieniem, jo ikdienā tos kremus pat īpaši nepiedāvā!!!

I

A ally 22.01.2009

Varēji vienkārši pateikt "Paldies, man ir!"Tad nepiesietos vairāk!

dura!

K kloteldine 03.03.2009

Šeit atkal redzama latviešu skeptiskā daba, visi uzbāžas, visi grib ko izspiest, nozagt, apkrāpt utt. Ar tādu attieksmi grūti dzīvot, jo tad arī pret cilvēku tā izturas: Tā kā viņš to vēlas. Ziemeļnieku daba?! Varbūt...bet lielākai daļai cilvēku tomēr patīk, ka viņiem tiek pievērsta uzmanība, ieejot veikalā, salonā vai vienalga kādā klientu apkalpošanas iestaadē. Pēc šīs sūdzības man liekas, ka viņi tev tur ar varu smērēja tos krēmus :D Cik zinu, tad Blue Box ir viens no retajiem saloniem, kuros tiešām ir patīkama attieksme pret katru klientu, meitenes - simpātiskas, jaukas, patīkamsas, vienmēr smaidīgas. Ļoti kompatentas pareizas sauļošanās jomā. Gribu arī ieteikt sūdzētājai lietot solāriju pareizi vai nelietot vispaar. Palasi informāciju (internets pilns) par pareizu un drošu sauļošanos. Šī nav tā joma, kurā meklēt lētākos un vienkāršākos variantus. Par kvalitāti ir jāmaksā mazliet vairāk par 1LS. Padoms sūdzētājai: Par uzbāzību - ja nepatīk, nelien iekšā! Iepērcies tikai pašapkalpošanās veikalos; sabiedriskajā transportā, pērc mēneša biļeti un sēdi autobusa beigās, pēc iespējas tālāk no cilvēkiem. Par krēmiem: Vari sauļoties bez krēma. Tava izvēle vai sasniegt maksimālo efektu ātrāk un padarīt to ilglaicīgāku un kvalitatīvāku, tādejādi, ietaupot naudu, bet ja brūnums un skaista āda nav mērķis, ko vēlies sasniegt lietojot tādu ikdienas "ekstru" kā solārijs vari apmeklēt to reizi mēnesī, lai mazliet iesvīstu :D It depends on you! Nu jau izplūdu...salīdzinu to ar mazgāšanos - var mazgāties ar ziepēm, bet var arī ziepes nelietot ;)

P Palminja 05.03.2009

...jā, skatos ka Ieva neko nesaprot par solāriju lietošanu un pareizu sauļošanos!!! Domāju, ka pārdevējas ir kompetentākas par Tevi šājā jautājumā, jo ir apmeklējušas dažādus kursus par solāriju kosmētiku... Palasi i-netā par pareizu sauļošanos, krēms jālieto obligāti...tas mitrina ādu sauļošanās laikā, neizraisa ādas pigmentāciju un iedegums saglabājas ilgāk:) Bet nu tas ir jāizlemj Tev pašai- rūpēties vai nerūpēties par savu ādu!!!

Z zane 12.03.2009

Njaa, solārija pakalpojumu par 1Ls nedabūsi :D Elektrība, īre, nodokļi, darbinieku algas utt..tomeer... Ko vispār tagad var nopirkt par 1Ls?! Cik man zināms šādiem cilvēkiem, kuri meklē kaut ko "pa lēto", drūzmējas visur kur kaut kas tiek dots par velti Ventspilī ir speciāls veikals: "Viss par 1Ls". Piekrītu iepriekš minētajiem komentāriem. Protams, jebkurš darbinieks ir apmācīts savā amatā un tomēr zin labāk par piedāvāto preci vai pakalpojumu.

S sanny 21.04.2009

Fui !

S Sergejs 12.05.2009

Pie kaajas, ja negrib pirkt, nav ko sieties klaat. Blue Box sen jau tracina, it sevišķi taa vecaa vecene Jelgavaa, kas panaaca to, ka vairs uz turieni neeju

M mazaaa 01.06.2009

Cienījamā Ieva! Palasot Jūsu komentāru liekas ka visu Jums gribās bez maksas, nosauļoties pa 1 latiņu un uzreiz būt nēģeris, vai ne tā? Jo mēģināsim saprast kāds īsti cilvēkam ir mērķis ejot uz solāriju?protams - iegūt labu iedegumu. Bet lielākā problēma cilvēkiem ir tāda, ka viņi neprot darīt kaut ko pareizi, tāpat ir arī ar solāriju. Nebūs Jums tas iedegums vēl kādu pusgadu ja Jūs tai ādai nepalīdzēsiet iedegt, un to Jūs varat darīt tikai un vienīgi tad kad Jūs mitrināt ādu ar pareizu kosmētiku, kura netikai mitrina bet arī veicina zemādas šūniņu darboties - tikai un vienīgi tā Jūs varat iegūt garantētu iedegumu! Un ja Jums ir naudiņa uz solāriju tad atzīstiet, atradīsies tāda arī uz labu un kvalitatīvu krēmu, jo cik zinu Blue Box vienmēr piedāvā tikai un vienīgi kvalitatīvu kosmētiku, nevis Polijas ražojumu pa 1.ls, kuram nav ne kvalitātes ne arī labuma. Tā kā apdomājiet labi, vai Jūs ejat un sauļojaties tā kā vajag vai arī neejat vispār!

M Mārīte 01.06.2009

Es nezinu nekādu veco veceni Jelgavā, bet vienu reizi aizgāju uz Vivo centra Blue Box solāriju, tur kur Rimi, tikai otrajā stāvā, esmu ļoti, ļoti apmierināta ar šo solāriju! Ļoti labas lampas, nosauļoja arī kājas, nekādi pigmenti uz sejas neizmetās, tiešām superīgs solārijs! Un arī vecenes nebija, apkalpoja laipna, jauna darbiniece. Samaksāju gan kopā ar sauļošanās krēmu visam ķermenim 4.50Ls, bet tas bija tā vērts, jo arī pašsajūta salīdzinoši kā ir pēc citiem solārijiem bija ļoti lieliska, kaut sākumā šķita, ka būs apdegušas kājas.:)

Trakāk man gāja pēc šī solārija apmeklējuma, kad neteikšu salonu kur(negribu neslavu taisīt), bet aizgāju pēc draudzenes rekomendācijas, ka lēts un labs solārijs, tikai vecā tipa. Nu lūk, aizgāju ar domu ieekonomēšu uz labas kvalitātes rēķina, domāju samaksāšu tikpat cik draudzene, bet man paprasīja vēl vairāk kā Blue Box, paprasīja 4.55 bet lampas ta kāds mēsls, rezultāta nekāda, tikai sejā pigmenti izleca un āda uz muguras ilgi sāpēja. Nu nevar no vecajiem solārijiem prasīt tādu kvalitāti kā Blue Box, atgriezīšos tajā noteikti vēl. Starp citu man Blue Box patīk labāk kā Double Sun-it kā saudzējošs, dārgs, bet jāstāv kājās un rezultātu kā pēc Blue Box nevar redzēt.

P Prieks 01.06.2009

P.s. Es aizmirsu piebilst, ka tajā vecajā klases lētajā solārijā dabūju samaksāt it kā dēļ krēma, tā lūk. Tā kā Tev Ieva paveicās, zinātu kā ir ar dārgu krēmu iet iekšā sūdīgā solārijā, tad vispār raudātu.:DDDD

M Mārīte 01.06.2009

Nu jā, man arī iesmērēja dārgu krēmu tāpat kā Ievai, ne jau solārijs maksāja 4.55 Ls.