Saules Salons - friziere

Neiesaku iet uz Saules Salonu Lāčplēša ielā! Pirmais iespaids liekas ļoti labs - sakopts salons, laba administratore, taču pakalpojumu līmenis - briesmīgs. Konkrēti runāju par frizieriem un solāriju. Frizieres vārdu nezinu, taču bija ne īpaši gara auguma sieviete ar īsiem matiem. Pieteicos laicīgi, aizgāju, lai apgrieztu matus. Matus man izmazgāja ar diezgan lielu plēšanu un galvas kratīšanu, un piedevām neielika matu balzamu! Tikai šampūns! Rezultātā ķemmējot manus matus, likās, ka tur visu noplēsīs. Par griešanas procesu - tas ilga nepārspīlējot nepilnas 10 min, jo friziere manāmi skatījās pulkstenī un steidzās.. Kad apgriezusi nedaudz garākos matus, sāka žāvēt ar fēnu, pavaicāju -vai jūs vairāk neko nedarīsiet? Uz ko saņēmu atbildi - a ko tad jūs vēl gribējāt?? ieteicos, ka mani priekšējie mati vispār nav aiztikti.. tad frizieri manāmi satraucās, viņai sāka trīcēt rokas un dziļi apvainojusies centās vēl kaut ko griezt, kad sapratu, ka labi nebūs, pateicu, lai izžāvē matus un viss, es eju prom.. laimīgi tikusi ārā no krēsla, devos maksāt par pakalpojumu, un diezgan lielā izbrīnā pateica 15 ls.. labam darbam nebūtu daudz, taču tam ko viņa izdarīja..pareizāk sakot neizdarīja.. tā kā man bija dāvanu karte, nolēmu izmanot atlikušo naudu solārijā uzreiz, lai vairāk nebūtu jāatgriežas šai vietā... un mans šoks pēc briesmīgā friziera dubultojās, kad ieejot solārija telpā ieraudzīju, ka logam nav ne žalūziju, ne aizkaru, nekā.. un logs ir uz pagalmu.. solārijā iegāju, bet otrreiz tur vairs nekad neatgriezīšos..
Un neiesaku to darīt arī citiem!
(piebilde - par citiem šī salona pakalpojumiem neko nezinu, tādēļ kvalitāte lai paliek jūsu izpētē)

1 123 04.12.2008

Nejauc neko? Saules salonā jau gads, kā nav solārija!:)

D daina 05.12.2008

hm... varu tikai sacīt, ka katram ir jāizvēlas SAVS frizieris, nevar laiku pa laikam "pieskriet" pie kāda, kas gadās pa ceļam... es esmu Saules Salona kliente nu jau... laikam gadus 10... ja ne vairāk... gan tikai pie kosmetoloģes Irēnas, frizieris man citā salonā...

D Dina 04.03.2009

Tas jau ir forši, ka var apmeklēt tik dārgu salonu kā -saules salons, bet šajos krīzes laikos esmu atradusi ļoti jauku frizētavu-Tallinas ielā 59 Lucky Platon-frizieres super!Ļoti laba kosmetaloģīte-galvenais, ka visi pakalpojumi šajā salonā ir pa saprātīgām-es pat teiktu zemām cenām.

P Penelope 04.03.2009

Njaa, man arī gadījas pirms kāda laiciņa iegriesties šaja salonā, bet es apmeklēju vaksāciju (bikini). Tas bija kaut kas šausmīgs, detaļās neiegrimšu, bet īsumā...vaksācijā piepalīdzot meistarei man bija pirksti ar vasku, nekavalitatīvi veikts bikini(mājās pati pēc tam dabūju labot) turklat pasakums man izmaksaja 20ls. Šo salonu nācās izmantot, jo bija nepieciešama steidzama vaksacija un mana meistarīte (salons Laima Lux) nestradaja šaja diena, tā lūk.

. ....kl 04.03.2009

m-DA

G Glamurnaja 03.09.2009

to Sany: interesanti, gribeji solariju ar skatu uz juru???? :D :D :D :D

G Glamurnaja 03.09.2009

to Penelope: pati gribeji piepalidzet, tad pati ari kepajies :D kapec tad piepalidzeji? un pie ka tad tu atravies? :)

L liljuk 13.12.2009

Man bij tada neveiksme apmeklet Saules Salonu, kas atrodas Blaumana iela 28. Man ari bija sakumā labs iespaids kamēr neieraudzīju frizieri. Un viņas foršu krievu draudzenīti, kura visa procesa gaitā komentēja par maniem matiem un par mani.
Man liekas ka pēc šī salona apmeklēšanas man palika par 30% mazāk matu uz galvās. Frieziere pat nemeģinaja darīt visu akurāti, vienkarši viņa arī kaut kur steidzas ļoti ļoti. Vispar pirms es tur atnācu mani māti bija zīdaini un miksti, jo es izmantoju Tigi vai citu labu matu kosmetiku. Es nezinu ko viņa man ielika pēc matu ilgas krāsošanas, bet kad es izgaju no šī salona mati man pat tuvu nebija zidaini.
Tās salons ir viena liela smirdīga vieta :) No ielas tas izskatas ka labi saremontēts salons, bet kad ienāk iekšā un apsežaties uz krēslu var pamanīt uz grīdas pie krēsla daudz daudz nogrieztu matu no iepriekšēja klienta, un viņi pat nemeģina to visu novakt. Es būtu sapratusi ja frizierem būtu daudz ko darīt, bet ne, viņas sedēja tur mierīgi kad es atnācu. WTF.
Bet nu ar to viss nebeidzās, visu laiku bija kaut kāda smirdīga izturēšanas - kā ne pret klientu, bet kaut kādu meitenīti kura atnāca patusēt par viņu rēķinu. Bet labākais bija beigās kad viss (paldies Dievam) bija pabeigts, šīta krievu draudzenīte, kad es pagriezos ar muguru un gribeju samaksāt - sāka kliegt man mugurā lai es pagrieztos un paradītu kā izskatos- kā ziniet Jaungada eglīte kaut kāda kuru visi grib redzēt.
Es gāju pie daudziem frizieriem, bet tādas smirdīgas attieksmes nekād vēl nedabūju. Bet visvairāk man ir žēl manu matu, jo kad es atnācu mājās man āda uz galvās tik ļoti sapēja no tā raušanas procesa, kad frizierei bija slinki normāli izķemmēt manus matus.
Piedodiet, bet man vienkarši vēmiens nāk no šī salona. Un ja viņi raksta uz savas mājas lapās ka viņiem ir Paul Mitchell matu krāsas - tad nekā tāda tur nav. Ne Tigi, Ne Paul Mitchell vispār neka.

Un starp citu viņi tur arī labu naudu ņem par to visu - es gāju kādu laiku atpakaļ uz ne tik dargu salonu, kur manus garus matus nokrāsoja par 30 ls un lika uz mātiem labus līdzekļus.

L Loreta 01.10.2010

Mani apmierina Saules salons, īpaši patīk solāriju kvalitāte!

K Kukainis 21.02.2011

LILJUK- izskatās, ka izņemot TIGI un Paul Mitchell līdzekļus tu nemaz nezini... :)
(Vispar pirms es tur atnācu mani māti bija zīdaini un miksti, jo es izmantoju Tigi vai citu labu matu kosmetiku.) - šis tavs teikums mani vienkārši fascinēja...tu esi unikāla.
Maziņa un duma meitenīte!!!