www.sudzibas.lv Saules salons Slikts serviss, krāpšana

Saules Salons - Slikts serviss, krāpšana

Labdien, vēlējos pabrīdināt citus , kas apsver iespēju apmeklēt šā salona pakalpojumus. Es 02,05,2017 biju pieteicies uz procedūru kas saucās ķermeņa ietīšana ar aļģēm. Pa telefonu es izskaidroju, uz kādu procedūru piesakos un administratore mani brīdināja, ka procedūra ilgst 90 minūtes. kad ierados tad bija vilšanās. Pirmkārt tika apstrādātas ar aļģēm tikai puse no kājām ( aizmugurējā daļa) un viss. Tā saucās visa ietīšana. Procedūra ilga 45 minūtes ! Kad pēc procedūras jautāju, kāpēc man bija tikai daļa no kājām apstrādātas un ietītas man administratore no sākuma bija izbrīnīta tad iejaucās meistare un teica ka tas ir paredzēts tikai kājām. Tāda tā procedūra esot. Administratore jau bija gatava paprasīt mazāku summu bet meistare apgalvoja ka tas viss pēc programmas. Vārdu sakot samaksāju 40 EUR par daļēji apstrādātām kājām jo uzskatu ka tā izkrāpjot naudu par nepilnīgām procedūrām klientu loks nekad nevairosies un taisni otrādi. Neiesaku šo salonu tiešām nevienam. Augstprātīga attieksme un uzskata ka cilvēki ir muļķi un neko nesaprot.
Dzintars

D