www.sudzibas.lv Saules salons SALONS - šī vārda patiesā nozīme!

Saules Salons - SALONS - šī vārda patiesā nozīme!

Vēlējos padiskutēt mazliet par jautājumu, ko tad īsti sevī ietver vārds "Salons"? Man uzreiz asociējas ar ko īpašu, skaistu, koptu, patīkamu vietu, labu personālu u.c. lietām.
Lūk, pastāstīšu savu pieredzi. Nesen biju salonā "Saules salons". It kā izcili izreklamēta vietiņa, salona īpašniece (ja nemaldos) Kosīte. Aizgāju uz turieni intereses un arī pēc jūsu ieteikumiem izmēģināt šo vietu. Jau sazvanot šo iestādi sajutos svarīga, kaut gan man vajadzēja veikt tikai uzacu korekciju.
Man lika uzgaidīt, jo biju atnākusi par ātru. Kopumā sanāca gaidīt 30 min. Tas jau nebūtu nekas, jo steigties nebija kur. Un tad nācās pavērot visu ko, pirmkārt, jau pašas frizieres. Pārsvarā sievietes gados (nav nekādu iebildumu), gan jau sava amata lietpratējas, bet nu vizuālais tēls.
1) matu sakārtojums vispār nekāds, pat izskatījās pēc neveselīgas matu struktūras, vienai pat likās nemazgāti. nav jau katru reizi jābūt frizūrai, bet koptiem noteikti.
2) neatbilstošs apģērbs. ar to gribēju teikt, ka pārsvarā sievietes ar lieko svaru un bija uzvilkušas apģērbu, kas izskatījās par mazu. ļoti iespīlētas džinsas vai parastas bikses un apspīlēts T-krekliņš, kas nenosedz vidukli, viss spiežas ārā. Ja sievietei ir "kupls" augums, tad uzskatu, ka būtu jāģērbjas atbilstoši sava auguma parametriem. Par to būtu arī jāpainteresējas Salona īpašniecei. Iespējams vajag ieviest kādu personāla dresscode. nu kaut vai visām priekšautiņš (ja frizieri tāpat to sauc).
3) novēroju, ka laipnība bija laba. bet, kad ieraudzīju, ka friziere tikko pieņemot klientu, ieklepo sev rokās pat vairākas reizes tur pat uz vietas un neiet nomazgāt rokas, tad sajutos tā šķemīgi. tas man lika aizdomāties par higiēnas pasākumiem un ja jau par to ierunājos, tad nākošais;
4) tualete. jā, it kā vizuāli skaisti, bet nu. kad mazgāju rokas, nebija vienreizējo papīru salvešu, bet gan dvielis. sajutos kā visparastākajā vietā, kuru sauc par SALONU. tualetes papīrs nebija tajā ievietojamā traukā, sākumā domāju, ka vispār nav, bet tad ievēroju, ka papīrs nolikts atsevišķi citur. Es pat mājās tik lētu, vai pareizāk sakot, mans draugs, neatļaujas pirkt. Bet šoreiz nopriecājos, ka vispār tādu atradu.

Domāju, ka manis pieminētās lietas neatspoguļo vārdu "SALONS", bet gan vieta ar uzskrūvētām cenām. Neesmu nekāda baigā dāma vai caca, bet savu viedokli paužu par to, ka neskatoties uz visu, ja no manis plēš naudu, tad ieejot arī vēlos justies kā princese un skatīties uz koptiem cilvēkiem/vietu.
Ievēroju jau vēl visādas nianses, kas saistīts ar kopšanas līdzekļu turēšanu kaut kādos mazākos groziņos, kas vizuāli izskatījās kā bardaks.

Domāju, ka vairāk uz šo vietu tomēr neiešu. Iespējams, ka kādai no jums ir pozitīva pieredze, bet nu tas manās acīs neizskatījās pēc SALONA. Pie vienkāršākiem šāda pakalpojuma sniedzējiem citur ir daudz patīkamāk.

E ejgan 21.12.2010

Ej gan pie vienkāršākiem, ej gan, mīļā un vislabāk savā dzimtajā miestā

M Marta 21.12.2010

kā tu vari zināt, kurš ir mans miests? tas salons atrodas Rīgā. ja dzīvotu citurs, diez vai tādu gabalu no kaut kāda tava minētā miesta es brauktu uz Rīgas saloniem.

Z Zane 21.12.2010

Marta ļoti vispusīgi aprakstīja pamanītās neizdarības, kuras, domāju, tiešām negribas redzēt klientam, kurš nolēmis iztērēt lielāku naudiņu ar domu, ka viss būs oki-doki, vārdu sakot, augstākajā līmenī. Bet līmeni nosaka salona īpašnieki. Ja klients maksā mazāk, tad viņš arī neko lielu negaida. Tā kā cenām jābūt adekvātām, lai klientam gribētos atgriezties salonā, kur viņš juties labi. Dažreiz gribas izmēģināt ko jaunu vai labāku, bet, ja esi sastapies ar neadekvātumu, tad ... un tas jau ir salona prestiža jautājums. Ar reklāmu vien nepanāksi to, ko var panākt ar reālu darbu un citu cilvēku labajām atsauksmēm.

H hei 21.12.2010

matu sakārtojums vispār nekāds, pat izskatījās pēc neveselīgas matu struktūras...
laipnība bija laba...
Neesmu nekāda baigā dāma vai caca...
___________________________________________________
lolololol. :)))))

V vika 12.03.2011

Pārsvarā sievietes gados un ar lieko svaru- tas ir no jusu puses ļoti nekorekti

M M. 18.03.2011

kurā vietā tiek noliktas sievietes par gadiem un lieko svaru? nekur nesaskatu aizvainojumu. tikai par vizuālo koptēlu, kas liecina par nekoptību.

I ilze 21.06.2011

Pirms divām dienām izdomāju, ka pirms Līgo gribu nokrāsot matiem saknes. Bieži izvēlējos KOLONNA, bet šoreiz šķita, ka gribu atrast ko lētāku. Apskatīju saules salona web lapu, tur skaidri raks'tits, ka matu krāsošana 15-20 ls, tā kā zināju, ka man neko vairāk nevajag darīt, rēķinos ar 20 (mazums ko friziere izdomā) .
Kad ierados salonā, gribēju griesties un iet prom, jo frizieres izskatījās maigi sakot biedējošas.
Ieradās mana friziere, liela, korpulenta kundze ar melnas krāsas matiem, vārdu gan neatminos, bet šķiet, ka uz M!
Frizierei vairākkārtēji atkārtoju, ka gribu krāsot tikai saknes, viņa jautā kādā krāsa, saku, ka tādā, kādi mati.. viņa tur man vēl vairākus toņus piedāvā, precīzāk, cenšas uzspiest un manu izvēlētu skaidri ignorē, bet beigās izdodas vienots. Kad saknes iekrāsotas ar nenormālu spāku, matu raušanu un galvas stipru grozīšanu, viņa sāk tonēt atlikušos matus...ko nu tur vairs- pieņemu, ka tagad tiešām būs tie 20ls.
Vidū viņa vēl pamanās skaļā balsī teikt, ka man obligāti matu gali ir jāaplīdzina un ko es atbildu, ka nē, nevēlos. nesen līdzināju, bet lai cik neveselīgi viņi man nebūtu es to NEVĒLOS. Kad mati izmazgāti (šampūns pilnas ausis, ūdens uz sejas) viņa atkal man liek aplīdzināt matu galus uz ko miera labad atbildu - labi, bet MAZLIET... tad viņa man tur kādas 15min žāvē, graiza... es jau striktāk sāku uz to skatīties...
Labi, mati aplidzināti, nokrāsot, jautāju, vai jāmaksā viņai, vai pie kases, uz ko saņemu atbildi :" jā šeit. Kopā 40ls" .
Man liekas, ka sejas izteiksme man momentā izmainījās. 40 LATI, PAR KO??? PAR BRIESMĪGU SERVISU UN NEKĀDU DARBU!?
NEKAD mūžā tur neatgrieszīšos, briesmīgākā vietā neesmu bijusi un visas frizieres izskatījās vienādas.

Lieki piebilst, ka atgriežoties mājās no ausīm tīru matu masku.
p.s. Vienīgais ieguvums ir patiesi smuks matu tonis (ko gan nebūtu ieguvusi, ja nebūtu uzstājusi, ka vēlos to, nevis viņas uzspiesto toni) !!!

Iesaku vadībai izvērtēt viņu darbinieku piemērotību!

L Liva 12.10.2011

Pilnīgs cau!
Nēee, nē tu nemaz neesi caca. Tikai kašķīga vecene.

D Diana 05.12.2011

Par frizierim piekritu! Biju tur 1. reizi. Pirmkārt jau pasu frizieru izskats nevies pārliecību, ka ir profesionāls sava amata pārstāvis. Frizūras nekādas, matu saknes ataugušas, nekrāsotas. Darba rezultāts tāds pats- nekāds.
Protams, neapmeklēšu šo SALONU turpmāk!

I Ivars 19.12.2011

Sveiki Dāmas,

Lasot šo visu man veidojas uzskats, ka tā vietiņa matu kopšanai utt. ir šausmīgs murgs. Gribētos pajautāt tai Dāmai, kura atbild uz šo kritiku tik asi ar izteicieniem - neesi jau nekāda caca vai kas tamlīdzīgs. Tā iespaids, ka tas ir vai nu salona darbinieks, kuram jāseko līdzi uz tamlīdzīgiem rakstiem, vai nu arī pati vadība, nezinot vai arī nevēloties zināt par savu salonu šādu patiesību. Man bija vēlme iegādāties savai mīļajai kādu dāvanu karti uz šo salonu, jo reklāma jau ir veidota vilinoša. Bet skatos, ka serviss un kvalitāte nav adekvātas cenai. Kur nu vēl gados un korpulentas frizieres ar nesakārtotiem matiem. Man kā vīrietim ir svarīgi, uz kurieni eju pats un uz kurieni iet mana mīļotā. Pašlaik izmantoju Kolonnas pakalpojumus. Apkalpojošais personāls ir visāds, bet tomēr sakop[ts, ka prieks skatīties. Protams, ka pie tādiem ir vēlēšanās iet un uzticēt sevi. Laikam šādām frizierēm, kā Saules Salonā, var maksāt mazāk, jeb arī kā visur, viņas īrē vietu, bet par izskatu un servisu nemaz neaizdomājās. Atklāti sakot, liels mīnus vadībai. Un ieteikums gan vadībai, gan tam cilvēkam, kurš tik nekorekti atbild uz kritiku - paskatieties kaut reizi sev apkārt, kas notiek un ieliekat sevi klienta ādā, kurš vēlās atstāt Jūsu salonā vairāk naudiņas, nekā to prasa citviet, un beidzot padomājiet.

A Alona M 06.01.2015

Uz Saules Salonu es vairs neeju. Man tur vairs nepatik. Un tas meistares, kas stradaja agrak un man patika, vairs tur nestrada. Turklat Saules Salons neko TADU ari nepiedava, mulkibas kaut kadas. Eju uz 4.dimensiju, ja vajag kosmetologu vai dermatologu, jeb ari uz Annas Skaistuma sturiti. Vina izcili veic anti age sejas masazu.
Saules Salona man loti patika friziere Silvana. Vinas del uz turieni pedeja laikaa vispar bija verts iet. Bet vina tur vairs diemzel nestrada. Tik labu frizieri vel pameklet vajag. Vienkarsi super! Meginasu vinu atkal atrast.