www.sudzibas.lv Saules salons Neapmierina profesionalitate

Saules Salons - Neapmierina profesionalitate

Piekritu sievietem kas raksta par to ka salona jasajutas ipasai,vel pie tam nemot vera ka saja salona tomer cenas nav zemas! Es ta,diemzel,tur nesajutos! Neapmierinaja administratores attieksme! Ir ari sanacis ilgak gaidit ka 15 min kaut gan ieprieks pierakstijos!

K

A AIST 20.08.2012

Arī es šo salonu apmeklēju divas dienas atpakaļ. Ļoti žēl, bet ... frizūru veidoja it kā salona labākā meistere, diemžēl tā bija zemas kvalitātes, tika veikta matu krāsošana, kas sanāca nevienāda un palika arī pāris nenokrāsotu matu. Frizūra pasākumu neizturēja un otreiz šai salonā iegriezties nevēlētos. Vēl skumjāk ir tas, ka šo pasākumu man atmaksāja dēls un tā bija domāta kā dāvana īpašam pasākumam!
Frizieres savā starpā sarunājās par to, ka salonam nav apmeklētāju, tas nu man ir skaidrs kāpēc apmeklētāji izvairās no šī salona, pareizi arī dara!

A A.. 01.08.2013

Ari es ļoti vīlos šī salona meistaru profesionalitātē! Konkrēti manikīrs un pedikīrs ar gelish lakas pārklājumu.
Saskatijusies skaistas reklāmas, gaidiju ari ko tikpat skaistu realitātē, bet diemžēl nācās vilties. Salonā prasītos pēc labas apkopējas, jo acīs krita putekļainas palodzes un plaukti, kā ari kautkāda veca, noputējusi tehnika (laikam kosmetoloģijā izmantojama), kas nez kapēc stāv visiem redzamā vietā. Fascinēja ari tas, ka meistare - ja to tā var nosaukt - nerunāja latviešu valodā un ari nelikās ka kautko saprot no manis teiktā, jo nekautrējoties runāja ar mani tikai krieviski.
Pats manikīrs - kautko pavīlēja, apgrieza un tad sekoja gelish lakas klāšana. Viss tika darīts ātri, bet galu galā izvērtās par ilgu procesu JO ... 4 pirkstu nagi tika pārtaisīti 3 reizes, jo redziet laikam lampa esot veca un tapēc laka negribēja sacietēt!!! Gala rezultāts vienalga nebija apmierinošs. Pārsteidza ari tas, ka beigās roku āda netika iesmērēta ar kremu, ko parasti dara visi manikīri.
Tālāk sekoja pedikīrs - itkā viss raiti un normāli, bet pārnākot mājās un novelkot kurpes, konstatēju, ka tās novilkās ar visu, uz īkšķiem, uzklāto laku ... te tev nu bija 3 nedēļu nagu lakas izturība! Par visu šo prieku samaksāju 35 latus ... secinājumus izdariet paši, bet es šai salonā biju pirmo un pēdējo reizi!