Solariju studija SUN CITY - Starie lampi

V etot salon ja hodila po4ti 2 mesjaca-i nikakogo efekta.Administrator menja ugovorila kupitj abonement za 25 ls pri etom skazala 4to budut k nemu eshjo dopolniteljnie 25%skidok, a kogda ja prishla pozagoratj uze drugoj administrator skazala 4to esli estj abonement to nikakih skidok.Ja po etomu abonementu shodila 56 raz i nikakogo efekta pri4jom ja hodila na samij poslednij intensivnij soljarij.Kogda ja uhodila so mnoj vishli dve devushki i ja slishala ih razgovor-4to oni uze davno hodjat i tipo nikokogo efekta-STARIE LAMPI.Za takie denjgi-i nikakogo efekta.Nikomu ne sovetuju.

J

K ksjuha 19.02.2009

ДА Я ЗНАЮ ЭТОТ САЛОН.Я КОГДА ТО ХОДИЛА И ТОЖЕ ОСТАЛАСЬ НЕ ДОВОЛЬНОЙ.ЦЕНЫ ВЫСОКИЕ, ОБСЛУЖИВАНИЕ НИКАКОЕ-СОЛЯРИИ САМИ ГРЯЗНЫЕ, ДА ЕЩЕ И ЭФФЕКТА ПОСЛЕ ЗАГОРАНИЯ-НИКАКОГО...

. ...kl 19.02.2009

Tev vajadzēja 56 reizes, lai dalektu, ka neesi nosauļojusies :D:D:D:D:D

E E20 19.02.2009

Sada veida var iegut tikai un vienigi adas vezi. Es nekad neesmu bijusi solarija, jo neuzskatu par vajadzigu, es atzistu labak dabisko izskatu, nevis samakslotu. Jo parak nosaulojusas meitenes un ari zeni izskatas parak nedabigi un nesmuki un gribedami but smuki ir panakusi pretejo efektu. Labak izskatas nesaulota ada, lai cik bala ta butu, neka parsaulota, samakslota. Un ne es vieniga ta domaaju.

L lienezakule 19.02.2009

solariju studija ALEKSI zolitude ir viss forsakā .efekts ir jau pec pirmas reizes

S SvetlanaBojko 25.02.2009

neznaju kak v Zolitude a v Centre horoshie soljarie vertikaljnie v Origo.A nascot SUN SITY ja ni4ego ne plohogo ne horoshego ne slishala.I posle takih viskazivanij o etom salone-uze daze ne pojdu!!!

K Katja 27.02.2009

Znakoma s etim salonom-ni4ego horoshego skazatj o njom ne mogu...

н Н. 23.03.2009

Imanta ir salons Lerona - tur saulojoties veina no solarijeim nezin kapec dazhas vietas man palika baltie traipi un, ja, dazhreiz rezultatu pamanit vispar nevar(?). Atgriezhoties pie traipiem - pec tam izdomaju aiziet uz Blue Box, ar tadiem pashiem kremiem - neticesiet - es biju mazais melnadainis!!

O olga 06.04.2009

postojanno hozu v SUN CITY, dovoljna +++++the best +++++

I irina 30.05.2009

Samij naihudshij salon-krassoti...!!!1

J Jaroslavs 05.01.2010

Man personīgi šī solāriju studija ļoti patīk!esmu apmierināts...serviss ļoti labs, kvalitatīva apkalpošana.Par Brīvības ielu nevaru neko pateikt, bet salons kas atrodas Merķeļa ielā ir baigi feins!efekts kolosāls.

M Milana 18.01.2010

v etom soljariji uze o4enj davno ne menjalisj lampi, hotj i govorjat 4to ne davno pomenjani... effekt ot zagara polnostju nulevoj..krema dorogie a nikakogo effekta ne dajut da i ewjo srok godnosti podgodit k koncu...

D diaaana 01.02.2010

Esmu ļoti neapmierināta par apkalpošanu un solārija studijas nolaisto stāvokli uz Brīvības ielas. Kad vienreiz gāju uz solāriju, kkad janvāra sākumā, ieraudziju skatloga lielo atlaidi īpašajos laikos, iegāju ieksā. Jautāju apkalpotajai, vai ta ir, ka tgd pirms 11 no rīta par puscenu? viņa atbildeja: ja jau redzejat par plkst laikiem, tad ari redzejat, cik procentu atlaide ir. Nu labi, biju jau mazliet noskaitusies, bet paklusēju. Tad jautaju par stāvošu solariju " sun...otru vardu neatceros''. Fakts tads, ka gan vienam horizont. un stavošajam ir vienadi nosaukumi. Kad velreiz parjautaju, tad kurš ''sun...'' ir brīvs, draudīgā un vienkārši atbaidošā toni man atbildēja ''sun...'', bet līdz tam tā meitene nenojauta vai arī viņai bija mazliet iemetusies amnēzija par to, ka solāriju studija, kura viņa strada, dieviem solārijiem ir viens nosaukums. Tad niknā balsī teicu, ka divi solariji ir ar to nosaukumu. Viņas pretīgajā sejā bija redzams pamatīgs abloms, pilnigi balstiņa sāka raustīties. Tad vairs neizturēju, pateicu ''milzīgu'' paldies par jauko apkalpošanu un taisnā ceļā devos ārā.
Mazliet nožēloju, ka uzreiz tajā paša dienā nepazvanīju galvenajiem solāriju stundijas pārvaldniekiem un nepatieci par so neadekvāto apkalpošanu no tās meitenes puses.Tikai ceru, ka nākotnē, kāds būs gudrāks par mani un izteiks sūdzibas laicīgi, lai so meiteni varētu atlaist..vai varbūt viņa jau ir atlaista?!:)

L Lelde 02.03.2010

Pievienojos Diānas teiktajam un vēl apmeklējot solāriju biju ļoti neapmierināta ar to, ka ar mani runāja tikai krievu valodā (meitene ar brillēm). Otrkārt, šī pati meitene ilgi un dikti gribēja man iesmērēt kkādu solārija krēmu, lai gan jau sākumā no tā atteicos, viņa nelikās mierā... Turklāt, kamēr biju kabīnē, nejauši dzirdēju, kā administratore, runājot pa tel., izmantoja ļoti necenzētus vārdus. nebija patīkami to klausīties. Būtu ieteikums jaunietei domāt ko runā un kā pareizi apkalpot klientus...

L linda 20.03.2010

Nu ko teikt...Lampas tiesam vecas, cenas augstas, apkalposana nekada...bet tai meitenei ar brillem nekada gadijuma nedrikst apkalpot cilvekus.

S Simona 12.12.2011

Man patīk adrenaline tan - pēc pirmās reizes efekts ļoti manāms, nemaz nav pārāk bieži jāiet. Iesaku visiem Adrenaline Tan. :)

B Bububu 03.07.2012

Ziniet vispār kāpēc tāda apkalpošana? Tāpēc ka meitenes strādā 15 stundas dienā un mēnesī sanāk vairāk nekā 230 stundas. Alga - minimāla. Par 15 stundām 12 lati, un ļoti slikta attieksme no saimniekiem. Tām meitenēm saka pat tīrīt tualeti, kaut gan tās nav administratora darbs. Tagad padomājiet, kāda būtu jūsu attieksme pret visu to salonu un klientiem pēc tā visa? Ar algu arī ir problēmas. Sarunāts izmaksāt noteiktā dienā, bet atliek uz kādu citu, vēlāk un vēlāk. Tur katru mēnesi mainās meitenes, jo nevar izturēt to visu.