Salons Maija - friziere

Biju iegriezusies Maijas frizētavā... Njā, otrreiz gan vairs tur savu kāju nesperšu!! Uzņemšana nekāda un friziere nesaprot nevienu vārdu latviski - nepārspīlējot! Nezināja ne ko nozīmē matu veidošana, ne galu apgriešana, NEKO!! Kā tā vispār var?? Kā cilvēki var paši sadzīvot ar savām unikāli mazajām prāta spējām?!? :(

L Linda 15.12.2008

Iesaku ar savu sūdzību griezties Valsts valodu centrā...jāiemāca tač lietot latviešu valoda...

M Marta 15.12.2008

Bet viņai taču noteikti ir apliecība par valsts valodas zināšanu kaut kādā līmenī. Nezinu, varbūt tādas tagad vairs neprasa, bet agrāk gan vajadzēja tādu, jo es pati kādreiz strādāju šajā jomā. Man pašai personīgi svarīgāka par meistara valodas prasmi ir viņa, kā sava aroda meistara prasme, jo, ko gan dos perfekta valodas zināšana, ja pēc frizētavas apmeklējuma nāks pašnāvības domas galvā:), kaut gan saka, ka mati nav zobi - ataugs:D

J J 15.12.2008

A ko tu ar savām ""lielām""prāta spējiņām neiemācijies krievu valodu? Man piemēram būtu vienalga kādā valodā mani apkalpo, galvenais lai būtu profesionāls meistars. Es ar savām prāta spējiņam pārzinu gan latviešu valodu, gan krievu, gan angļu, tapēc tādu problēmu man nav.

W wmatok 15.12.2008

Līga, tu pati izskatās zini tikai latviešu valodu, savādāk tā nestresotu!tavām unikālajām prāta spējām tāds stress nenāks par labu!

G gunta 15.12.2008

Es zinu vairakas valodas, bet piekrītu Līgai, valsts valodu jau nu vajadzetu zināt cik tad nu par to var runāt.Tad pasakiet, kāpēc mums ir jārunā latvijā krieviski, man nav nekas pret krievalodīgajiem, bet tādiem eksemplāriem kuri nemaz necenšas, ataisnojuma nav, vinreiz jau nu vajadzētu to spītēšanos beigt.Ja jau tāds tukšums galviņā nav ko strādāt apkalpojoša sfērā.

U uh 15.12.2008

Nu, jopcik, neejat vairs tur, kur nerunā latviski. Kāda jēga te spriedelēt vai cilvēkam jāzin valoda vai nē. Nu negrib šamējais mācīties un viņa vadībai arī tātad to nevajag. Bet, ja jums tas ir principiāli, tad nevis te šausminaties un nod...at prāta spējas, bet zvanat uz Valsts valodas centru un tur sūdzaties...

W wmatok 15.12.2008

Kur tad strādāt, ja tukšums galvā?kaut nu Līgai nākamreiz trāpītos frizieris-latvietis, sataisītu tādu frizūru, ka labāk bez matiem palikt!

L Lady 15.12.2008

Bet var buut friziere bija arzemniece.. Man vienaalga kada valodaa runaa cilveeki, es protu 4 valodas :D

D Dace 16.12.2008

Es gan vienmēr cenšos par sevi vairāk domāt, lieka prakse importa valodā par labu nāk tikai manam zināšanu līmenim.Galvenais kāds meistars, kāds cilvēks.Bet ja par krieviem, tad viņi neciena latviešus, un ne bez iemesla, mūsu ņaudulīguma dēļ.Parunājiet ar viņiem angliski, varbūt šī valoda viņos lielāku interesi izsauks.Man kā latvietei kāda krieviete atklāti teica, ka viņai pat itāļu valoda vairāk lien galvā nekā latviešu, pastrādāja tur trīs gadus un jau runā, bet šeit Latvijā dzimusi, augusi, visu saprot absolūti, bet runāšana kaut kā neiet tik tekoši.Krievi atklāti cilvēki, atklāti izsaka savus nemācēšanas iemeslus.Protams, ir tādi, kas runā absolūti tekoši.

Labi, ka čigāniem šādu problēmu nepastāv, tie runā visās iespējamās valodās saglabājot savu.:))

O oksa 16.12.2008

Nē, nu es arī zinu vairākas valodas, bet nesaprotu, kāpēc man, Latvijā jārunā nevalsts valodā?
Kāpēc man jāzemojas krieva priekšā un jārunā krieviski, ja es maksāju naudu un vēlos apgriezt un ieveidot matus?
Dacei:Nu vai zinies tas jau nu nav nekāds attaisnojums, itāliski var iemācīties, latviski nē.Nevis nevar, bet NEGRIB.Pieraduši, ka dirsālīdēji latvieši taču var runāt krieviski un principa pēc nerunās.Zinu ļoti daudzus krievus, kuri tekoši runā latviski un ja grib, var iemācīties latviski.Tai skaitā man zināma 80 gadīga kundzīte.

L Līga 17.12.2008

Njā, te pāris komentētāji arī gudrīši pagadījušies, īpaši jau laikam būtu Wmatok jāizceļ ar īpašu debīlismu. Es starp citu zinu vairākas valodas, ne tikai latviešu, bet jā - krievu val.gan nezinu, tapēc grūti ieskaidrot frizierei kaut ko latviski, ja viņa tikai bola acis un visu pārjautā 100 reizes krieviski. Viņa varēja uzreiz pateikt, ka latviski nesaprot un es ietu prom, samaksātu kaut vai lielāku naudu, bet lai mani pienācīgi apkalpo!

W wmatok 17.12.2008

Līga, tukša muldēšana!tev grūta dzīve !sanāk ka bieži nesaproti, kas apkārt notiek!nabaga neaptēstā, zini tik apdirst citus(latviešu labākā īpašība!)!!!

T toony 17.12.2008

Cik debīlam ir jābūt, kai Latvijā dzīvojot neinātu krievu valodu?.. tā te ir bez maz vai otrā valsts valoda, jo tajā runā teju puse Latvijas iedzīvotāju. Ir valstis, kur ir 2 valsts valodas, Latvijā būtu jāidzara tā pat - krievu valoda jāpataisa par otru valsts valodu, tad beigtos šitā mūžīgā gaudošana.

O oksa 18.12.2008

Cik debīlam krievam jābūt, lai Latvijā nezinātu valsts valodu?Viņi te viens otrs dzīvo 50 gadus un uzskata Latviju par Dzimteni, bet ne vārda latviski nejēdz!
Daudziem tagad skolās vairs nemāca krievu valodu, jo bērns izvēlas mācīties angļu, vācu vai spāņu.
Kāda otrā valsts valoda krievu?
Kas?Te kāda Krievija?
Aizmirsti padomjlaikus, kas latviski muti vērt valā nevarēja, jo viss bija pārkrievots!Es vairs tos laikus atpakaļ negribu!Murgs!

E es 19.12.2008

Galvenais nav valoda! galvenais ir velme saprast ko otrs grib un ja patiešām ir vēlme izdarīt ko tad nav svarigi kādā valodā runā. Mana friziere arī ir krieviete, bet viņa ir profesionāle un es negrasos mainīt labu frizieri krievieti pret latvieti tikai tāpēc redz ka krieviete maz runā latviski!!! Absurds! Un tik tiešām ja Tevi uztrauc tas ka šī konkrētā friziere nerunā latviski tad lūdzu ej uz kompetentām valsts iestādēm un sūdzienes ne viss raksti te!!!

. ...kl 19.12.2008

Līga, nākamreiz, ka pierakstīsies pie friziera, tad saki, ka tai jāprot latviešu valoda. Tajā laikā, kad tev griezīs matus pa rādio jāskan latviešu mūzikai un visiem klientiem, kas tajā laikā būs frizētavā, jārunā latviskai. :D:D:D:D:D

W wmatok 19.12.2008

ha ha ha!tas būtu Līgas sapņu piepildījums!

S sudzibas .lv 19.12.2008

Nesolu daudz naudas un uzreiz. Bet ja nepieciešami papildus ienākumi, šeit ir iespējams tos gūt. Pārbaudīta un droša peļņa. Nepieciešamas angļu valodas zināšanas un iemaņas darbā ar internetu.
Neticiet tiem, kas sola zelta kalnus un pirms tam prasa samaksāt dalības naudu. Lai saņemt savu naudu, nav nepieciešams to vispirms maksāt.
Uz jautājumiem atbildēšu pa e-pastu.

O oksa 21.12.2008

Tava friziere "es" ir tupa, ja nevar valodu iemācīties:))))
Latvijā valsts valoda ir latviešu:)
Viņa var būt ļoti profesionāla, bet ņemot vērā to, ka krievu valodu daudzi tagad nemācās, tas nozīmē, ka ar laiku Tava profesionāle zaudēs klientus:)

K kidzi 18.03.2009

ziniet, es ar iegriezos salonaaa maija uz valdemaara ielas un tur mani meitenes laipni apkalpoja, bet diemzeel arii pa krieviski runaajaa, taa kaa teicu ka kriev.val. nesaprotu, jo esmu no laukiem un tur krievu maz, vinas man saaka beert pa angliski kaadu vaardu, pa krieviski unta galaa veel pa latviski pa trijaam, aizbildinotires, ka uz tio salonu vairaak naaak aarzemnieki:D:D:D:Dnu gala rezultaats ir ok, tik nopleesa nereaalo cenniku pa griesanu un skipsnu balinaasanu 2 rindaas 50ls :D:D:Dnu taamati uz galvas ir, maks arii tukss, bet visss ir ok:)