Salons Maija - friziere

Biju iegriezusies Maijas frizētavā... Njā, otrreiz gan vairs tur savu kāju nesperšu!! Uzņemšana nekāda un friziere nesaprot nevienu vārdu latviski - nepārspīlējot! Nezināja ne ko nozīmē matu veidošana, ne galu apgriešana, NEKO!! Kā tā vispār var?? Kā cilvēki var paši sadzīvot ar savām unikāli mazajām prāta spējām?!? :(

E ES 18.03.2009

Oksa mana frizieriene nezaudēs klientus, jo ir profesionāle, lai pie viņas pierakstītos ir jāzvana 3-4 dienas iepriekš un es tev atklāšu noslēpumu krievietes ir vairāk seko sev līdz un biežām apmeklē friziersalonus nekā latvietes un respektīvi krievu meistarei ir lielākas izredzes paturēt klientūru nekā latviešu meistarei, kas runā tikai latviski. Un es neteicu, ka viņa vispār neprot valodu, es ar viņu runāju latviski un viņa vienmēr ir sapratusi, ko es vēlos.

L Linda 18.03.2009

Lai arii vinja kko saprot Latviski, man ir kauns, ka Latvija dzivojosh krievu cilveeks (kursh te visu muzu dziivo) nespej iemaciities sho valodu!!! Pat arzemnieki(negeri, kinieshi u.c.) spej iemacities runat latviski..
nu tiesham - ka pashiem nav kauns par savaam minimalajam prata spejam :(

S Sincha 13.01.2010

Nav svarigi, vai ta ir krieviete, vai latviete, bet domaju, ka ja strada Latvija, tad latviesu valoda ir jasaprot, vismaz tik daudz, lai saprastu ko klients velas!
Un ta ir ar jebkuru valsti!Ja tur velies stradat, dzivot, tev ir jazina taas valsts valoda.

R Rf 26.01.2010

Tiem kretīniem kas lielās ka saprot krievu, angļu un vēl kādas valodas - pielāgojieties vien kautkādiem iebraucējiem krievu krančiem, pakaļas ar šiem neaizmirstiet izlaizīt, kaunatraipi.

K kika 22.03.2010

Jums vienkārši neveicās ar meistari. Jā, šajā salonā gan administratore, gan meistari pārsvarā ir kr.val runājoši. Bet viņi visi ļoti labi saprot un runā latviski. Un arī meistares ( vismaz tās, kuras ir izvēlējusies mana ģimene) ir lieliskas.

B blessed lee 11.07.2010

Esmu Mr.blessed lee, likumīgu aizdevumu aizdevējs un Cienījams. Mēs esam dinamiska kompānija ar finanšu assistance.We aizdevumu līdzekļus personām, kurām nepieciešama finansiāla palīdzība, lai sliktu kredītu vai nepieciešama nauda, lai maksāt rēķinus, veikt ieguldījumus business.I vēlas izmantot šo iespēju Jūs informēt, ka mēs padara ticamu un saņēmēji palīdzība būs priecīgi Jums piedāvāt loan.Contact mums pa pastu: [slēpt]@hotmail.com

Pakalpojumi ietver, refinansēt, mājas uzlabošanu, investīciju aizdevumus, auto aizdevumus, parāda konsolidāciju, kredīta otro hipotēku, Business Kredīti, Personal Kredīti, Auto Loan, Auto Loan.

Lūdzu rakstīt atpakaļ, ja interesē.

Pilns vārds ... ... ...
Mājas adrese ... ...
SEX ... ... ... ... ... ..
AGE ... ... ... ..
Ģimenes stāvoklis ... ... ..
VALSTS ... ... ...
VALSTS ... ... ...
Ikmēneša ienākumi ... ... ...
OKUPĀCIJAS ... ..
Dzimšanas datums ... ..
ILGUMS aizdevumu ... ...
Nepieciešamo summu, aizdevumu ... ... ...

Nokļūt atpakaļ uz mani ar šo informāciju, tas ir, lai mēs varētu turpināt, ir tiesības.

Es gaidu no Jums dzirdēt kā labi.
Mr.blessed lee

L LOL 11.07.2010

piekrītu ligai krievijā neviens ar tevi latviski nerunās:D

N nacionāliste 11.07.2010

Johaidī, pazīstu cilvēkus, kas šeit ir no Indijas, Pakistānas, Bangladešas, viņiem nav problēmu iemācīties valsts valodu vismaz sarunvalodas līmenī, bet stulbajai krievenei, kas šeit dzīvo kopš dzimšanas, nejēdz ne vārda latviski!
Valodas inspekciju virsū šitādām cacām, kas iedomājas no sevis pasaules nabas!Vai prom uz Krieviju, ja tik ļoti grib runāt krieviski!

A Anri 10.10.2010

Es redzu, ka kads seit provoce nacionala rakstura konfliktu.Esiet gatavie par to atbildet tiesa? Jadoma vismaz ko jus rakstijat.Kas par Maija frizetavu, cik es zinu tur daudz strada specialistus, kas macijas francija, tapec vini runa krieviski ne viss latviesu valoda.

E erika 20.12.2010

Засуньте свой язык в задницу, никому он не нужен

N nelaimiga 28.10.2011

Frizētavā aizgāju, lai man sniegtu profesionālu pakalpojumu matu krāsošanā. Biju ar blondiem matiem, vēlējos atgūt naturālu, savu dabīgu pelēkbrūnu matu krāsu. Internetā bija rakstīts profesionālajā frizieru forumā, ka to visvieglāk ir izdarīt tieši ar blondiem matiem. Tomēr, vēlējos, lai profesionāls to izdara. Pirms pakalpojuma sniegšanas, šo krāsu izvēlējos no kataloga. Nebiju brīdināta, ka rezultāts nevar būt sasniegts ar pirmo reizi. Frizētavā pavadīju 5 stundas. Mati mati tika apdraudēti ar krāsu trīs reizes pa šo laiku un rezultāts tā arī nebija sasniegts. Sākumā manus blondus matus pārkrāsoja apelsīnoranžajā krāsā. Tad, uzlika izvēlēto no kataloga toni. Viss sanāca nevis pelēkbrūns, bet koši koši sarkans! Pēc šīs procedūras friziere pateica, ka te neviens nevar zināt kas sanāks. es biju gandrīz raudādama. Viņa pateica, ka tas ir viss un es varu doties pie kases. Pateicu, lai turpina, jo sarkanais bija tieši tas tonis, ko es visvairāk nevēlējos. Friziere neko labāku neizdomāja, ka nokrāsot visu koši melnu.
Pēc trešās krāsošanas reizes es paliku nevis dabīgi brūngan pelēka, bet šausmīgi melna ar sarkanu spīdumu.
Frizētavā nebija cenrādis. Iepriekš pa telefonu man paskaidroja, ka pakalpojums izmaksās no 24 līdz 28 latiem. Pēc visas ekzekūcijas, kuru ar mani izdarīja, man kasē par matu krāsošanu bija jāmaksā 33 lati. Čeks netika izsniegts!
Vēlos piebilst, ka visās šādās frizētavās personāls ļoti slikti saprot un runā latviešu valodā. Esmu pārliecināta, ka šo rezultātu tas neietekmēja, jo brīvi pārvaldu krievu valodu un skaidroju savas vēlmes šīm darbiniecēm krieviski, laikam, viņu dzimtajā valodā.
Pirms tam, vēl dažas reizes biju citās Maijas filiālēs, taisīju manikīru un pedikīru. Man nekad netika izsniegts čeks un es vienmēr pārmaksāju to summu, kas bija sarunāta iepriekš!