www.sudzibas.lv Roku darbs valsts bez sajēgas!

Roku darbs - valsts bez sajēgas!

Tik fantastisku debīlismu, laikam grūti atrast pat mazatīstītās valstīs!!! pavērojiet šo--- nodokļu pacēlumu visiem, ieskaitot frizierus!! strādā viens atbildīgs sava amata veicējs UN!!! no klienta samaksātās summas tiek samaksāts valstij 21 %, tad saimnieks atņem savus attiecīgos/pēc līguma/ 50, 55, 60 vai pat 65 % UN??? cilvēks, kuru roku darbs ir vissvarīgākais šajā notikumu ķēdē, saņem smiekīgu summu!!! sakiet, vai valsts, vai saimnieks, kurš nemāk pat šķēres rokās noturēt, taisa tai klientei to skaistumu uz galvas, vai mēs, kuri stāvam pa 12 stundām, cenšamies...un paliekam beša...

R

T toony 07.02.2009

Nevienam frizierim netiek liegts taisīt vaļā savu frizētavu un strādāt sev, nemaksājot saimniekam. Vai arī meklēt izdevīgākus darba apstākļus. Katrs saimnieks savā bodē un katrs nosaka savu cenu par kuru viņš ļauj frizierim tur strādāt.

F forši 07.02.2009

Ideja Toony ir laba, bet dumja šajos ekonomiski grūtajos laikos, kad frizieru ir vairāk nekā vajadzīgs. Lai frizieris atvērtu savu uzņēmumu ir vajadzīgi lieli finansiālie līdzekļi.Un kurš cilvēks, ja vien galva uz pleciem ņems tagad kredītu biznesam šajā absolūti neprognozējamajā valstī? Kur ir garantija, ka iedzīvotāji neizbrauks prom vēl vairāk?Nu es kā piemēru.

Es nesapratu, tos 21 % no ienākuma atvelk pirms % atrēķināšanas?Tad pārējie līgumā paredzētie % tiek aprēķināti no atlikuma?

T toony 07.02.2009

Forši, nu tad jāstrādā saimniekam, bet tam nabagam ar nav viegli - varbūt viņš arī to ir atvēris kredītā, + viņam jāmaksā komunālie visi + nodokļi par darbiniekiem + kaut kas arī jānopelna (ne jau tikai prieka pēc ver vaļā savus uzņēmumus).

Mamma 08.02.2009

neviena frizeetava vel nav bankrotejusi.

R Rita 08.02.2009

1.jā, procentus aprēķina no pārpalikuma
2. ir, ir bankrotējuša frizētavas, ieskaitot ekselenci-r !
3.attaisot frizētavu, būs tik un tā, jābaro valsts
:((9

R Rita 08.02.2009

Pastaigājiet pa vecrīgu!!! agrāk ik uz stūra bija salons, , , tagad tikai izzīrē, sale...

A Aleksai 09.02.2009

Jā, par īri var redzēt ss.lv . Bet tur vēl labas īres cenas. Dažkārt problēma, ka īri uzliek nesamērīgi lielu.Mūsu salonā vadītāja TAADU īres cenu par telpu uzlikusi, bet tā kā neviens muļķis neuzķerās, tad turpina ņemt % no darbiniekiem.Nu funktieris tāds, it kā piedāvā izīrēt, bet kamēr nav īrnieka, tikmēr iekasē %. Darbinieki viens virs otra mainās, riktīgs bardaks!

N nopietns 22.02.2009

ari es stradaju darga salona. mums par katru siikumu paarmet, ka pazeminam prestizhu, bet pa visaam 12h sanem mazak par kasierem, kuras macas nevis 3 gadus lai klutu par profesionali, bet 2 nedelas

E Endija 09.03.2009

Frizieri var arī mājās pieņemt klientus.

V vadītāja 24.08.2010

Vai ne?frizierim, nabadziņam, nekas, izņemot matu griešanu, krāsošanu nav jādara.Saimnieks ir tas, kas maksā nodokļus, pērk materiālus, lai būtu ar ko strādāt, maksā īres un komunālos...un maz vēl saņem...nu nu-frizierim šobrīd ir viena no lielākajām algām pakalpojumu sfērā.
Ja ir labs frizieris-ja slikts, tad lai priecājas, ka vispār vel kāds viņu darbā pieņem, nevis žēlojas.