Reitings Iepazīšanās

Sūdzību skaits uzņēmumā
Uzņēmuma uzticības līmenis
Iepazisanas.lv

Portāls sexriga.lv - slimiķu lapa

Tajā lapā pilns ar visādiem dīvainiem cilvēkiem, kam laikam nav nekā ko darīt un kas iedomājas, ka ir Dieva vietā un var apspriest meitenes kā preces! Ieteiktu visiem apmekletajiem tur padomat par attieksmi savu un nebojat meitenem iespeju nopelnit naudu!

Edijs Šteinbergs - Krāpnieks

Edijs Šteinbergs pārstāv firmas phone4you un group4you. Izkrāpj no pircejiem naudu, nepiegada preci un neatgriezh ari naudu. Mēs griezāmies PTAC - patērētāju tiesību aizsardzības centrā, rakstījām ierakstītu vēstuli viņam un arī uz to viņš neatbildēja. Naudu atgrieza tikai tad, kad jau PTAC paši rakstīja šim neģēlim vēstuli! Esiet uzmanīgi!!

Gribu.lv - slimo saits

Ienācu taja gribu.lv portālā, gribēju ar kādu dāmu iepazities...nu pēc tam vīnu ar viņu iedzert, papļāpat nu un tā tālāk.Gribēju...bet tur nav normālu dāmu.Tikai maukas par naudu, seju baidās parādit toties čuriņu un pupus lūdzu..labi ja viņam vēl tie augumi seksīgi būtu, tak nē.Visas atbaidošas izvirtules un prostitūtes.Fuj... . Bet veči tur nu jebal ar saviem kŗāniņiem norekties var.Slimiķu, mauku un izvirtuļu saits!

M Miko 28.07.2010
Komentāri 12 Iepazīšanās

www.draiskajiem.lv - Esmu šokā

Esmu šokā Sveicināti cienījamie lasītāji! Gribēju padalīties savās pārdomās par kārtējo perversiju midzeni www.draiskajiem.lv Nenojaušot neko sliktu, ņēmu un piereģistrējos šajā saitā, bet kad ieraudzīju tā saturu, ārprāc, sievietes labākajos gados ar kailām krūtīm vai vispār kailas. Vīriešiem sejas vietā tikai plikumi, nē, ir jau daži izņēmumi, bet nu nezinu. Kur ir palicis latviešu sievietes tikums un kaunība, latviešu vīriešu lepnums un gods? Par sludinājumiem vispār nerunāsim, grupu sex vien visi...

Tauta.lv - Virtuālais profils

Īsumā, portālā www.tauta.lv biju gaudus 3 vai 4.. Portāls pilns ar dumjām plikumu bildēm. Manas bildes nebija ne erotiskas ne pornogrāfiskas... ieliku gadus fočenes no ceļojuma, vēl šādas tādas neapstiprināja ka tās neesot es, tad vēl vienu dienu ieeju portālā dažas bildes izdzēstas bez brīdinājuma, tām mainīts statuss, kāds ņem un rakājās pa Tavu virtuālo profilu un kārto tur visu pēc savas patikas. Pilnīgi garām, ja vēlaties lai daži indivīdi lasa Jūsu privātās vēstules un rediğē Jūsu profilu www.tauta.lv īstā vieta!

Slikti - dara pāri

dara pāri informācija par vienu lietotāju no portāla draugiem. Vārds, uzvārds ---- Valērijs Stepnojs Cēsis, Rīga, Jelg ava Viņa vecums. 34 drīz 35 ...Šai personai nav kauna. Uzdodās par jaunāku un uzmācās nepilngadīgām meitenēm. Vai ir upuri vel nav zināms...Bet ir tie kuri varēja par tādām kļūt. tās ir divas meitenes. Vārdus neatklāšu. viņu vecums 15 un 17 gadi. Viņš iepazīstās ar tām internetā. draudzībai. Un satiekot mēģina savaldzināt... Viņa iecienītās frāze... " esmu baigais pipars " un stāstiņi...

Krāpnieks - Ainārs Kreimanis

Ainārs Kreimanis ir cilvēks kurš iepazīstas ar meitenēm, iekaro viņu uzticību, tad uz viņu vārdu aizņemas naudu ātrajās kredīiestādēs un nozūd. Summas ir iespaidīgas, tāpēc esiet uzmanīgi! Ja arī jums ir nācies sastapties ar šo personu lūdzu ziņot [slēpt]@inbox.lv Vācu materiālus šīs personas aizturēšanai un saukšanai pie atbildības.

Amanda Šīna - nesmuki izrīkojas

Meitene kura it kā sevi dēvē par - Amanda Šīna ir krāpniece, neticiet viņai, bildes sūta neīstas, pati ir neīsta, tikai pelna uz sevīm naudu, jo viņai jāzvana, kad pazzvana pilnīgi nesakarīgi runā, uz e-pastiem vispāŗ neatbild. viņas e-pasts [slēpt]@inbox.lv. Sludinājumu ievietojusi www.gribu.lv - un tur sevi nosaukusi par Annu.

gpr - sapazistamies

SVEIKI, si nav sudziba par GPR, seit varetu atsaukties tie, kas lido 27.marta uz UK uz asperagiem ((: drosi rakstiet, jo kopa mums ir speks ((:

Maukjele kurai patiik preceetie - uzbāzīga bāba

Sveiki meitenes! Sargiet savus vīrus no mātītes kuras tel.nr.ir 26480957. Vai kāds šādu uzbāzīgu dāmu pazīst? tad padodiet arī man ziņu uz [slēpt]@inbox.lv. Viņai pašai ģimenes dzīves nav un pēc seksa ir izbadējusies kā kuce martā... Ja jums veči interesē, tad zvaniet viņai jeburā laikā, neatteiks, bet atcerieties, kad tad jūsu mierīgā dzīve beigsies... Vēl viņai ļoti patīk vazāties apkārt pa pirtīm Rīgas centrā, kur var jāties ar visiem pēc kārtas...

Z za-mag 05.03.2010
Komentāri 103 Iepazīšanās

Asperāgi - GPR Recruitment--Dodamies ceļaā?

Labdien cienījamie draugi! šā nebūs nekāda sūdzība par ==GPR Recruitment== bet gan balstīta uz to, lai Mēs varētu iepazīties, pirms dodamies ceļā uz Angliju darbā uz asperāgiem. Es izveidoju mazu foruma vietni, tiesa ļoti ļoti atvainojos, ka uz bezmaksas servera :-( Lai Mēs kā topošie darba kolēģi varētu iepazīties, un dalīties domās par visu kas saistīts par un ap šo darbu. Lūgums foruma debatēs neiesaistīties, tiem kuriem nav ar to nekāds sakars. visi laipni gaidīti http://asperagi.ucoz.lv

Jolanta Zagorska - Neieteiktu uzticeties sim cilvekam

Neieteiktu jums ielaisties ar jolantu zagorsku vina caur radio stacijam mekle puisus un dod viniem viltus solijumus un no viniem izkrapj zelta zivtinas kreditus .Vinas mobilais nummurs 26082732 macas jelgavas sepedeska dzivesvieta tervetes iela 68 Jelgavas rajons!Ir zinami 7 cilveki no kuriem ir izdevies iskrapt kreditu.

Inbox.lv - nevaru ieiet inboxa

nevaru ieiet inbox.lv patstavigi kautkadas problemas gaidu saprotosu atbildi.

One.lv - znachit tak

Ja one.lv polzujusj 5 let. I nikakih pretenzij. Vsegda ispravno rabotal! I platijtj ne nuzno esli ne wikovatj, a prosto obwatsja. Vam ze ne nuzno platitj za otpravku faila ili teksta. Nauchitesj polzovatsja kompom, a potom zalujtesj!

Iepazīšanās - Stulbs iepazīšanās sludinājums

""Esmu par EMO, par gotisko stilu, parr spaikiem. Pats spēlēju uz gičas. Kādreiz dūros, tagad vairs nelietoju heroīnu, arī sintētiku nelietoju. Esmu atmetis pavisam. Nedēļas nogalēs tusējām ar metālistiem, kas nelieto narkotikas. Pa retam var uzsmēķēt zāki vai hašišu. Škrobe, ka Kolčaku iesēdināja, viņam bija heroīna točka Maskačkā. Gļebu izlaida pret pisoku. Esmu sakarīgs džekiņš. Man ir svarīgi, ka Tev patiktu metāls. Koroče raksti man uz sms: 27477545""

WebChat.lv - viltus reklāma (porno)

Piedāvā darbu Videočatā..., , Piedāvājam darbu Videočatā - 1000Ls mēneša alga bez liekām problēmām! Darbs ir ļoti vienkāršs. Sēžot pie datora plašajās ofisa telpās, pilsētas centrā un baudot tasi kafijas, Jūs čatojat ar mūsu portāla ārvalstu apmeklētājiem, , ...un tā galu rezultātā tevi vienkārši piereģistrē saitē http://www.amateurmatch.com... kas ir interneta čata porno saits, kas nemaz darbu nepiedāvā, bet gan tikai piereģistrē... rakstu tāpēc lai neiekrītat uz reklmu un nemaz nemēģinat pieeģistrēties!

T toms 04.01.2010
Komentāri 17 Iepazīšanās

Sandis Geislers - Nenopietns cilvēks

Gribēju Jums pastāstīt par "ideālo" vīrieti Sandi Geisleru (dzīvo Dobelē (Krimūnās) un Rīgā (dažkārt īrē dzīvokļus)). Neticami bailīgs un bezatbildīgs vīrietis, kurš savos 30 gados meklē un nav atradis nopietnas attiecības...mana draudzene ar viņu gatavojās precēties kad menesi pirms kāzām viņš sāka vazāties apkārt un viņam bija vajadzīgs laiks lai pārdomātu dzīvi, tas jau nekas, bet mana draudzene gaida arī (kā vēlāk izrādījās) šī vīrieša bērniņu par kuru viņš vispār neinteresejās un atzīt...

A Aurora 22.12.2009
Komentāri 31 Iepazīšanās

otrapuse.com - krapnieki

Mājaslapa izstrādāta nepilnīgi, norādītā kontaktadrese ir nepilnīga. Būtībā tā pat nav izmantojama. Tāpēc ieteiktu netērēt lieki 2-1 ls par registrāciju.

Pieklajibas pec vardu neminesu - 30-gadigs virietis nejedz ko dara gultaa..

Gribu pasudzeties par savu jauno draugu, tagad jau ex-draugu. Iepazinamies pirms menesa, likās sakarigs. Pirms paris dienam nokluvam lidz gultai un AK-MANS-DIEVS! Vecim pari 30, bet gulta vēl sliktak kā 18-gadigs nemas, briziem vispar skiet, ka nejedz, ko dara! Es nevaru te aprakstit viņa ricibu detalās, ta jau butu pornografija, bet kaut vai tads fakts, ka otra rita censas paslepus to lietiņu bez prezervativa izdarit, kaut gan skaidri esmu pateikusi, ka tas jalieto! Otra diena man no viņa...

Prostitūta uz Maskavas ielas - Nepaskaidro klientam saprotamā valodā

Vienreiz naktī dziļajā ieskrēju Viada DUSā lai un Maskavas ielas, kura atrodās aiz K-Rautas. Ieskrēju tur lai izdzertu tasīti kafijas. Tur ir tādi mazi galdiņi. Pie viena apsēdos un sāku baudīt garšas buķetes pilnību. Pie cita galdiņa sēdēja jauna meitene, kura diez ko nebija aizrāvusies ar valsts valodas apgūšanu, toties bija uzmālējusies kā ziemassvētku eglīte. Un tā meitene, man likās, ka totāli garklaikojās. Pēc brīža, kad es jau grasījos pēdējo kafijas malciņu saliet sevī, tai meitenei...