www.sudzibas.lv Cosmo meitenes IQ jaunai paaudzei!

Cosmo meitenes - IQ jaunai paaudzei!

au jums stastiju, ka sesdien biju randinjaa elande restorana ar vienu virieti un kaa jums liekas, kas peec tam bija?Samais man vairs zinju nedeva, tik pec restorana izsauca man taksi un aizveda lidz majam un viss
Vakar atkal biju randinjaa ar vienu biznesmeni, vinjam 35 gadi smuks un zolids, ieradas uzvalka un smalkas kurpes. Iedzeram pa kokcam skyline bara un atkal lidz majam aizveda un viss. Nav devis zinju man vairak. Es gribu atrast sev normalu draugu ar, kuru butu attiecibas, kuram butu normali daudz naudas, lai nav bomziga dzive jadzivo un katrs lats jaskaita. Esmu izmisusi. Visi normalie neatzvana pec viena diviem randinjiem. Kaa juus normaalu dzeku atradaat ar, kuru dziivot kopaa un gimeni veidot?(seit neskaitaaas tie, kuri pelna dazus sotakus meenesii un, kuri muuzdien savu veco bmw, audi remontee garaazaa un suudzaas par kriizi un iiree suuda dziivokli).

Riekstkode

2010-12-10 16:27
Luudzu dodiet padomus. Pati esmu normaala un smuka meitene, neesmu nekaada kroksene, kas nedeelju nemazgaa matus un staigaa nekopusies.

U Ufo 10.12.2010

Pārsmieties tak var!

C Citasduraskoments 10.12.2010

poison ivy

2010-12-11 01:49
Man arii patiik nauda (nu mums visaam tak), bet kur praats to demonstreet? Tieshi otraadi, Tev buutu jaasleepj sava veelme

C Citasduraskoments 10.12.2010

sveetaa

2010-12-10 21:48

Noskatījos to video, kur it kā kā logā meitenītes vēro citplanētietis un fiksi aizvēru aizkarus.
Bērnībā ticēju citplanētiešiem, tagad domāju, ka, ja arī tādi ir, viņi nezina par mūsu existenci un nebrauc ciemos.
Kā ir ar jums lēdijas, ticat, vai nē?

M Mamuts 11.12.2010

Ar tādām ambīcijām tev viss ies caur dirsu. Ja jau tevi tajā pašā dienā pavada prom, acīmredzami, ka neesi tā vērta, lai ar tevi attiecības un ģimeni kāds veidotu. Tavs liktenis būt maukai, kuru tikai nauda un laba dzīve interesē.

S Sise 11.12.2010

Grauj nost komentāri:)

M Mellene 11.12.2010

piekrītu mamutam.

S Sise 11.12.2010

Tur visas cosmo ir galigi stulbas, domā jau pašas ka afigenna gudras.LOL

T To Ferratum 11.12.2010

Sāksim ar to, ka tev smadzenu vietā salmi un tu ar savu skaisto viepli esi deriga tikai drašanai, jo tavs IQ limenis pielidzinams nullei.:DNepietiek ar skaistumu vien, tev jabut intresantam sarunu biedram ar, kuru varetu parunat par vissu.Cik var noprast pec tava rakstu stila neesi gramatu nevienu izlasijusi, ja nu vienigi berniba pasacinu "Kā kaķēns Ņauva meklēja draugus ".:D

I ieva 11.12.2010

Piekrītu augstāk minētajiem komentāriem. Pēc meitenes rakstītāvulgārā teksta var saprast, ka viņa ir apaļa 0. Meitiņ, kad Tev smadzenes attīstīsies līdz vajadzīgam līmenim, Tu atradīsi savu vīrieti !

M Mika 12.12.2010

Nabaga meitene, pat nejedz cik glupa :)

D D 12.12.2010

Vienkārši biznesmeņiem un tiem zolīdajiem nevajag blakus blondu vistu, kura sabiedrībā nedrīkst muti vērt vaļā, jo stulbības vien birst laukā. Žēl, protams, meitēna, teikt var tikai to- vajadzēja skolā mācīties cītīgāk, tad tagad nebūtu tagad Maximā jāstrādā un jāsatraucas :)

L Lara 12.12.2010

P.B .--- tu esi tik stulba, un virieshi to redz ... Vazaies pa krogiem talak ... !!!

H he he 10.03.2011

Nevar kāds palīdzēt seksīgu meiteni/sievieti atrast kurai ir daudz naudas savādāk pašam jau apnika strādāt . Es normāls izskatīgs vīrietis :))))))

C cina 28.11.2011

LOL