www.sudzibas.lv www.tauta.lv Dīvains portāls, dīvaini moderatori, dīvaini noteikumi

www.tauta.lv - Dīvains portāls, dīvaini moderatori, dīvaini noteikumi

Daudz bija dzirdēts par dīvainu vietni internetā, kur valda savādi noteikumi un savāda attieksme pret lietotājiem. Ja kāds vēlas izjust "sociālismu natūrā", kādu mēs to saprotam no padomju laikiem, laipni lūgti. Jūs varat tikt bloķēts, jūsu profilā var izmainīt tekstu, jūsu bildi var atzīt par falšu un nobloķēt, respektīvi padarīt neredzamu citiem lietotājiem, jūs var nobloķēt forumā. Par to parūpēsies kāda spalvaina ķetna ar nosaukumu "Administrācija". "Administrācijai" ir tiesības darīt absolūti visu, un par to paskaidrojumi nav jāsniedz. Var mēģināt iziet uz dialogu, bet man nav veicies. Katrs mēģinājums sazināties ar "Administrāciju" beidzies nesekmīgi, jo katru reizi esmu ieguvis jaunu tā saucamo banu.

Nekad agrāk neesmu sastapies ar tā saucamo "pazemošanu internetā". Pirms nebiju reģistrējies tautā. Ir sajūta, ka portālā tiek kārtoti savstarpējie rēķini un "Administrācija" ir no pašu lietotāju vidus, kas īsteno savas personiskās ambīcijas. Iespējams kļūdos, bet, kā jau minēju, dialoga nav. Tikai bans!

Vai Latvijas interneta vidē var pastāvēt šāds portāls?

No savas pieredzes nevienam neiesaku meklēt izklaidi tādā caurumā, kā tauta.lv. Kamēr tā īpašnieki nebūs mainījuši attieksmi pret lietotājiem, kas būtībā ir šī saita uzturētāji, tur darīt nav ko.

C

C cakuls 22.09.2010

Izrādās, tāds neesmu vienīgais. Izlasīju sūdzību http://www.sudzibas.lv/complaints/interneta-portls-c5389.html un varu piekrist visam augstākminētajam.

M mellene 24.09.2010

Es arī tev piekrītu:D:D:D

P peljuks 23.11.2010

Pilnībā piekrītu, nevajag meklēt pie admina taisnību, jo taisnības tur nav un tāda nav arī bijusi, lobē reklāmas ielicējus un mauķeļu klubus!Reizēm rodas sajūta par tautu kā lielu pritonu!Īpašnieki nemaz netaisās mainīt savu attieksmi!

E es 23.11.2010

Man sūdzību nav, nesaprotu ko tādu portālā esat darījuši, ja jūtaties tik aizvainoti ?
Man cits kreņķis -kas noticis ar tautu lv.? Jau trešo dienu šis saits neverās?

E ELLI 24.11.2010

sūdzības šobrīd tikai par to, ka tiešām nav ... pazudis tauta.lv :( Un nav saprotams, kur to meklēt, kā gūt info par klusumu pie tautas.lv durvīm ???

N Nenopietni 27.11.2010

Pilnīgas muļķības par tik ilgiem tehniskiem iemesliem...domāju, ka tas portāls ir beidzis savu dzīves laiku, un man ir pamatotas dusmas...jā, jo tur ir palikušas man vairākas svarīgas lietas un kontakti ar cilvēkiem, un kad es iedomājos, ka kaut kāds tirliņš no admiņiem tagad rakājas pa manu vai kāda cita profilu...pa snuķi gribas uzšaut(:
Varbūt pietiek tautu āzēt ar tukšiem solījumiem par tehn.probl., ja problēma ir citur?Un naudiņa par profila statistiku?...tiks pagarināta vai kā?

E es 29.11.2010

Jā, nekādas konkrētības -kāpēc, cik ilgi un, vai vispār ir cerības ?

L Lapiņš 29.11.2010

Ir desmitiem citu portālu, kur administrācija ne par ko neliekas ne zinis un droši ejat tur. Gribat zināt ko par savu mīļāko tēmu - mīlestību, palasi šeit: http://milestibai.blogspot.com

E es 29.11.2010

Pietrūkst komunikācijas.
Tautai lv.raksturīgās komunikācijas, par mīlestību un ne tikai

S sansei 20.12.2010

Jūs taču arī gribat kā saimnieki justies savās mājās, gribat, ka respektē jūs; kaut arī neformālā gaisotnē dzīvojat, jāuzvedas pieklājīgi. Bet tas jau internetam raksturīgi- ļaudis iedomājušies, ka gluži vai kā svešā vārtrūmē varēs iet un uzvesties, kā iegribas, čupiņu nolikt, kur pagadās, un nekas par to nebūs, bet nekā..
Tauta.lv forš portāls, var klubiņos pulcēties, foršāks par dažu labu citu; un, cerams, tas savas "tehniskās" problēmas atrisinās

B Breksis 21.12.2010

Tautas.lv administrācija patiešām ir aplam lecīga, lai arī ne tik katastrofāli, kā dažs histēriķis vai histēriķe te klaigā. Toties Tautas.lv publika kopumā ir visnotaļ laba un profila formāts - ar divām detālajām papildanketām - arīdzan. Esmu bez lielām pūlēm atradis Tautā.lv ne vienu vien foršu sievišķi man piemērotos gados (t.i., ne diži jaunos).
"Tehniskie iemesli", kāpēc Tauta.lv pašlaik nestrādā, tiešām ir tehniski: atklājušies "drošības caurumi" tās programmatūrā, caur kuriem hakeri varētu nočiept lietotāju datu bāzi - tāpat, kā to izdarīja ar Gay.lv lietotāju datu bāzi. Kad programmatūra būs atbilstoši pārtaisīta, Tauta atkal darbosies. (Esmu informātiķis, tā ka labi saprotu, par ko ir runa.)

J jobtvajumaķ 18.04.2011

bet nevar būt ka neviens nezin tauta lv adresi tas ir portāla tauta.lv atrašanās vietu jo piemēram tv net portālam ir juridiska adrese ja tautai tādas nav tad adninistracija ir krimināli sodāma un bez ierunām...

I Inga 23.04.2011

Nevaru sūdzēties par administrāciju: ja man kas neskaidrs, uzrakstu vēstuli, saņemu korektu atbildi.

Nekauņas un rupekļi no sociālajiem tīkliem jāizolē. Katrs, kas izmests no tauta.lv, padomājiet, kāpēc. Savas negācijas paturiet pie sevis.

V valdītis 01.09.2011

Inguna, nevis Inga varbūt tāpēc, ka draudzējies ar tauta.lv administrāciju, ko ?:)) Nav tas ienācis tavā blondajā prātiņā antoška?

A Aigars 21.11.2011

A tu nezinaaji, ka tauta.lv veidotaaji ir tie pasi pedini kas veido gay.lv...luuk Jums arii izslaveetaa homiishu tolerance

L Lana Deina 10.02.2013

Pilnīgi piekrītu, jo pirms pāris gadiem man bija problēmasar tā saita moderātoru ar niku matador, kurš pirmais atsūtija man vēstuli ka pazīst manu vīru, un t.t.Kad es viņu pasūtiju dirst ar viņa morālēm un ka man novīra nav noslēpumi tā pat nelikās mierā, apdirsa mani publiskās diskusijās, viņa krancene axsalinka rakstija kaut kādas tizlas draudu vēstules, kuras es dzēsu praktiski neizlasot, beigās manam vīram sāka visādus murgus rakstīt

J Jānis Kalniņš,,, 20.02.2018

Palasiju komentārus un nācu pie loģiska secinājuma. Lai pārmācītu portāla tauta.lv uzturētāju un piespiestu to izmainīt attieksmi uzņemoties atbildību. Ir jāsāk ar prasību satiksmes ministrijai bloķēt uz laiku portāla tauta.lv darbību latvijas teritorijā nepieļaujot demona pārcelšanu ārpus valsts teritorijas. Saeimai noteikt ar likumu ka interneta portāla lapas kuras atrodamas latvijas teritorijā. Ir obligāti uzrādāmas ar īpašnieka vārdu uzvārdu adresi un telefona nummuru. Lai vajadzības gadijumā ja tāda rodas portāla lietotājs var sazināties ar uzturētāju. Tāpat sodīt tauta.lv administratorus par bloķētajiem kontiem. Un kā sodu aizliegt viņiem vai nu uz laiku vai pilnībā jebkad darboties informācijas tehnoloģiju jomā izvērtējot kā administratora tā pakalpojuma ņēmēja atbildību tiesas ceļā ja tāda nepieciešama,

K kevin678 06.02.2024

отвратительный конченый сайт который только требует деньги а также крадёт твою информацию поставил фотографии Если вы не хотите запускать человека вы не имеете права оставлять мои фото все это всё конфиденциально но вы взяли и сделали чтобы человек не смог зайти по e-mail и по пароли отвратительный сайт только собирает деньги и тот человек может не уверен быть когда заплатит что он сможет им пользоваться я считаю такие сайты надо блокировать навсегда