Privātpersona - Krāpniecība

Sveiki, veči! Raxtu, lai Jūs arī neuzķeraties palaistuvei-melei. Sieviete DIKA, mob.tel.28260201 no Pļavniekiem piedāvā sexu, aicina pie sevis ciemos, atsūta bildi-tīri neko tāda blondīne, pāri 30 ...Kad aizbrauksi, tai jau vairs negribas, saka, ka netur esi piezvanījis utt. Domāju, ka tikai es nepatīku, piezvanīju nocita numura un nosaucos citā vārdā-piedāvāja pērskatīt vispirms nadu, tad dabūšu kāroto, bet nu vairs neticu tai sievietei. Puiši neuzķeraties- pārāk lētu sexu piedāvā!!!

E

I Inokentijs 12.11.2010

labāk par to naudu nopērc čipšus un norauj ķepā !

M Mellene 12.11.2010

inokentij tu ta dari??? vai tad tev sieviņa nav???

Z zane 12.11.2010

njā...:( skumji.Ka vīrieši savas vajadzības karto par maksu, šādi cilveki neciena sevi, ne ta blondīne sevi ciene ne virietis sevi kas uz ko tādu parakstās, varbūt viņai AIDS??? Kā var ar nezināmu cilvēku???Kā nav bail???

E Eseseseseeseseses 12.11.2010

Zane, vai tad tev kāds padomu vaicāja? sēdi savā cellē un skaties meksikāņu seriālus.

T toEseseses 12.11.2010

Eseseses un tev vaicaja???? Kaza stulbā Eseseses.To jau tu pati dari kā meksikāņu seriālus skaties.

M Mellene 12.11.2010

Eseseses tu man jau arī ar saviem jēlajiem komentiem jau sen pieriebusies, neko sakarīgu šī degradējusies dāma nespēj pateikt.Kā komentēt tikai to cik kuram gramatika pieklibo, neesi gadījumā izbijusi latvenes učene???

M Mellene 12.11.2010

A varbūt esi tā dāma pa maksu ko ???ka nepatik komenti?

I Inokentijs 12.11.2010

mellene, varbūt ir vēlēšanās šovakar būt manai sieviņai ???

M Mellene 12.11.2010

ne paldies, man jau ir vīrs kuram iesauka ir inokentijs:)