www.sudzibas.lv gpr sapazistamies

gpr - sapazistamies

SVEIKI, si nav sudziba par GPR, seit varetu atsaukties tie, kas lido 27.marta uz UK uz asperagiem ((: drosi rakstiet, jo kopa mums ir speks ((:

K

L liene 19.03.2010

mana draudzene lidos 27martā uz angliju bristoli, ja nemaldos, arī caur GPR .gan jau lidenē sastapsieties, ja vēlies ar viņu sazināties padod tepat zinju.telefonu negribas kkā publiskot, bet tev privāti aizsūtītu.

K kriksis 19.03.2010

...tad atsuti ja vari, vienalga vai epastu vai nr...

I ivars 31.03.2010

apisiens...

I ivars 31.03.2010

par gpr takš tik daudz sūdzību...

C chooms 04.05.2011

jasaka, ka darbs sparģeļos ir ārprātīgs. pirmskārt, nākas saskarties ar poļu koloniju. faktiski visi, kas te ir, nīdelrandē, strādā vairāk vai mazāk ar spargeļiem, ir no polijas. vieni nevēlas strādāt, jo samaksa par mazu, citi - jo nemaksā avansus, algas. kā nu kurā vietā. bet visur viens - ja neesi polis, tu esi oputsaiders. ar tevi runā kā ar zemākas kārtas cilvēku un attieksme ir pretīga. paši poļi mūk prom, uz angliju, un te paliek tie, kas nevar vai negrib aizmukt, kā arī tie, kam reāli nav kur mukt un kas tomēr cenšas strādāt un darīt darbu.
gpr firma, kā tāda, pretenziju nav, tikai viņiem ir šausmīga dezinformācija. biļetes uz avio - jā, bet tālāk - neko nezin, un arī tas, ko zin, beigu beigās izrādās veca info. pats nosēdēju lidostā 5 stundas, līdz tiku taksī lai aizbrauktu no lidostas uz darba vietu. jo redz, firma, GPR, nevar paskatīties to, ka takšu kompānija jau ir bankrotējusi vairāk kā 2 mēnešus, nedarbojas, bet dod tikai vienu un to pašu, nez kad, izprintētu sarakstu ar plānu. episka izgāzšanās šajā sakarā.
kā arī, ja braucat, , noteikti ņemta kādus 100 eiro līdzi. te neviens ar naudu nepalīdz, neaizdod, un arī pati firma pat avansus nespēj maksāt.