www.sudzibas.lv Evita Eistere Tiesas izpildītājas visatļautība.

Evita Eistere - Tiesas izpildītājas visatļautība.

Šī persona nobloķēja visus kontus, atstāja mani bez nekādiem uzturlīdzekļiem. Savāca pat bērna naudu,invalīda pabalstus. Loti labi zinot, ka kontā ienāk tikai pabalsti pie kuriem viņa nevar vērsties. Iepriekš arī neatstāja valsts vienreizējo pabalstu. Paskaidrojot, ka neesmu laicīgi informējusi viņu.Apmeloja mani, ņirgājās. Kaut mēnesi iepriekš vairākas reizes ar viņu sazinājos un informēju. Rakstīju vairākus iesniegumus. Reakcija ne kāda. Ir pamats domāt ,ka viņa tīšām neatbild un pēc tam pateiks, ka bij pa vēlu. Vajadzēja laicīgi griesties. Vai tiešām šadi var darīt. Kur vispār var sūdzēties par šādu attieksmi. Tas ,ka esmu parādā, tas nedod tiesības ņirgāties par mani! Kā arī prasīju rakstiski rakstīju iesniegumu,cik esmu kopā samaksājusi un cik man jāmaksā,atbildes nav! Visi tiesas izpildītāji uzreiz var pateikt,kas ko un kā! Šī persona neuzskata par vajadzību informēt mani, pēc mana lūguma.Apsurds!

V vitols 07.05.2021

Par tiesu izpilītāju darbu var sūdzēties attiecīgajās iestādēs.Uzturlīdzekļi ir aizsargāti ar likumu,tiesu izpildītājam šī nauda ir nekavējoties jātgriež.

A agnese ivanova 07.05.2021

Diemžēl, tas tā nenotiek un uz šo konkrēto tiesas izpildītāju, tas likums neatiecas. Viņas darbinieki vai viņa pati telefoniski man informēja, ka viņai ir visas tiesības...

J Jureta 07.05.2021

Rakstīšana te jautājumu nerisinās. Ja uzskatāt, ka Jums ir taisnība, ir jāraksta sūdzība. Zvanīšanās arī nav pierādījums.

F FF8 26.09.2021

Es arī saskaros ar šo personu! Vienkārši briesmīgi! Vajag rakstīt un sūdzēties, jo tā nevar būt vienkārši. Nobloķēja arī manus visus rēķinus, parādu jau izmaksāju pusgadu, bet rēķini līdz šim vēl visi nobloķēti, vinai vienkārši vienalga, uz vēstulēm.

V vilnuks2 27.02.2023

Es arī saskāros ar šo nevēlamo personu(Eviti Estere)!Nobloķēja visuas kontus un lika uzrakstīt papīru,ka piekrītu
minimālai algai!Viņai jau tur vesels midzenis,kas ar tādām lietām nodarbojās,la apspiestu nelaimē nokļuvušu parādnieku!Ka jāmaksā pārējie reiķini tas viņai neintresē!Tu palic parādā vēl citiem un beigās esi BOMZIS! :-((((