Evita Eistere - Slikta servis

Labdien. Man ir parāts to es zinu. Nu notika tā ka es saņemu bērnu naudu 6.03.20 bet nevarēju izņemt. Pēc tam man 9.03.20 bija alga uzzināju ko es to ari nevarēju izņemt. Sanāca tā ko es paliku ar 3 bērniem bez līdzeklim. Es zvanīju un rakstīju viņai. Zvanu viņa teica visu rakstit pa e pastu es jau 6 vēstules uzrakstīju. Ko lai dara tagad? Es paliku bez naudas. Man pat minimālo neatstāja.

Papildināts Lin4ik 11.03.2020

Es gribu lai man budu mana konda 430 minimals.Un es velos ik menes viniem pate maksat 150 euro.Jo es tagad bez nauda ar 3 bernem

Li

Tiesu izpilditajs.

Tu Turkey901 11.03.2020

430 minimums nebūs Jums kontā, jo tas ir Brutto un kontā varētu būt nedaudz pāri 300.
Kā arī, tas, cik Jūs gribat maksāt, tagad vairs nav svarīgi, tiesu izpildītāji veic piedziņu saskaņā ar likuma normām, vest sarunas ar aizdevēju vajadzēja tad, kad parāds vēl nebija nodots tiesu izpildītājam!

Li Lin4ik 11.03.2020

Nu man ta ko konta vispar nav nauda visu panema.Un pec likuma bernu naudu nevar viniem niemt.Es vinai aizutiju savejos ienakumus.jo vina prasija.Bet vina neko.Vina teica ko var sarunat bet nav atbildes.

Tu Turkey901 11.03.2020

Atsevišķus parādus, administratīvos sodus, utt. var atvilkt arī līdz 50% no minimālās mēnešalgas, nevaram zināt, kas Jums par parādu.
Kā arī, vai nedarbojas vienlaikus/paralēli vairāki parādu atguvēji.

Ai aicis24 11.03.2020

Nedrīkst aiztikt ne bērna naudu,ne iztikas minimumu(430€ uz rokas),tiesas izpildītāji,bet kā mēs zinām,Latvijā viņi jūtas visuvareni un viņiem uzspļaut uz likumiem.Tiesas izpildītājam rūp tikai dabūt savu naudu.

Li Lin4ik 11.03.2020

Tas gan.Es tagad nezinu ko lai dara.Jo nav naudas.Es vinai zvanu rakstu.jo vinai saka vis e pasta rakstit.

Ai aicis24 11.03.2020

Noteikti ir jābūt kādai instancei,kur var pasūdzēties par šo negodprātīgo tiesas izpildītāju.

Vot nezinu.