Evita Eistere - Slikta servis

Labdien. Man ir parāts to es zinu. Nu notika tā ka es saņemu bērnu naudu 6.03.20 bet nevarēju izņemt. Pēc tam man 9.03.20 bija alga uzzināju ko es to ari nevarēju izņemt. Sanāca tā ko es paliku ar 3 bērniem bez līdzeklim. Es zvanīju un rakstīju viņai. Zvanu viņa teica visu rakstit pa e pastu es jau 6 vēstules uzrakstīju. Ko lai dara tagad? Es paliku bez naudas. Man pat minimālo neatstāja.

Papildināts Lin4ik 11.03.2020

Es gribu lai man budu mana konda 430 minimals.Un es velos ik menes viniem pate maksat 150 euro.Jo es tagad bez nauda ar 3 bernem

L

Tiesu izpilditajs.

A aicis24 11.03.2020

Nedrīkst aiztikt ne bērna naudu,ne iztikas minimumu(430€ uz rokas),tiesas izpildītāji,bet kā mēs zinām,Latvijā viņi jūtas visuvareni un viņiem uzspļaut uz likumiem.Tiesas izpildītājam rūp tikai dabūt savu naudu.

L Lin4ik 11.03.2020

Tas gan.Es tagad nezinu ko lai dara.Jo nav naudas.Es vinai zvanu rakstu.jo vinai saka vis e pasta rakstit.

A aicis24 11.03.2020

Noteikti ir jābūt kādai instancei,kur var pasūdzēties par šo negodprātīgo tiesas izpildītāju.

Vot nezinu.