www.sudzibas.lv Maksas randiņš Virgīlijs vai Jānis Suriks - žigolo

Maksas randiņš - Virgīlijs vai Jānis Suriks - žigolo

Meitenes! Gribu brīdināt par žigolo no Babītes... iepazinos ar viņu tīklā, izmanto niku Virgīlijs Suriks (visticamāk uzvārds īsts, bet vārds ir Jānis).. Igli čatojām, likās interesants un, galvenais, ieinteresēts attiecību turpināšanā... Pierunāja satikties, uzaicināja paēst suši Origo.. Es, domājot, ka viņš maksāt pasūtīju lielo plati par 17 Ls, vīna divas glāzes, desertu pēc tam baudījām... Labs vakars sanāca... Vispizrms, es aizgāju uz labiericībām (ir jāiet uz Centrālstacijas maksas tualeti, diezgan tālu), kad atgriezos, bija viņa kārta uz turieni iet... es kamēr palūdzu rēķinu... a viņš, kā nau tā nav!!! Protams, ka pati vainīga, bet, bļin, kā dziesmā - izskatījās pēc īstā pulkveža :(
Esiet uzmanīgas, dāmas!!!

Virgīlija Surika foto pieejama facebook.com! Tagad foto nomainīja uz neīsto..

D Dīdī 19.10.2010

Pārsmējos:D Kas tas par estūzi ka labierīcību nav? Esmu no mazpilsētas bet mums te pat narvesenam ir labierīcības:D Lielpilsēta:D Un tas džeks, bāc kas par izdomu:D Bet varbūt vainīgi sušī? Viņš noteikt netika nost no poda:D Tev paveicās ka bija ko samaksāt, jo citādāk mums te būtu jālasa divas sūdzības:D

L ljalja 19.10.2010

Tikai Rīga, tikai Dinamo :))))))))

A Anna 19.10.2010

Zini dārgā, tu tak esi viena padla!Pirmaja randina domajos ka puisis maksa tik dargu visu pasūtināt.Tagad visiem neiet viegli, vajag kaut ka ar meru.Viņš nebija rēķinājies ka tu busi tada maita un moš naudiņas nepietika.

N nuja 19.10.2010

Varbūt tiešām džekam naudas nepietika? Varbūt pati nepatiki, tad kāpēc viņam tevi jacienā? Tā ka nav ko uzreiz tā cilvēku par žigolo saukāt. Pati uzvedies kā badmira!!!

L Lorena 19.10.2010

Jauki butu ja puisis pazxiņotui šitād debilās cacas vārdu.Lai citi neuzķeras.Nav jau brinums ka meklejas, tadai draņei mzam jābūt vienai.

K Katrina 19.10.2010

Из-за таких как Anna мужики так себя и ведут! No money, no party!Нет денег, нефиг девушку звать в ресторан... мог бы предложить прогулку в парке, либо посмотреть на звезды! А потом уже девушке решать и выбирать...

K Karmena 19.10.2010

Es, domājot, ka viņš maksāt pasūtīju lielo plati par 17 Ls, vīna divas glāzes,

Nu joptvai, piedur šitai truluma kalngals.Ka nav durai kauns...A nu ka bābas uzvardu un vardu studija, lai visi zin kam līkumu jamet.Lai ar vibratoru visu mūžu nemas lauķe.

A Anna 19.10.2010

Zini kruta krievu mamzele, ir pieklajibas normas.Nav pirmaja randina jauzcaus dargas lietas, visi nav miljonari.Ja nu paris neiznak, u katra nadina jaatstaj tadas summas?Domat ar vajag...

T To Ferratum 19.10.2010

Tā tev vajadzēja :D!Ir jau pieklājības normas arī.Aizej ar čali uz randiņu un pirmajā reizē jau parādiji sevi ne jau, kā normālu zaķi, bet kā aitu, kura meklē slaucamo aparātu.Ja tev būtu nopietni čalis intresējis tu būtu, kaut nedaudz ar viņu rēķinājusie.Es viņa vietā arī tāpat izdarītu, kaut varu atļauties.Principa pēc, ja vēlies slaukt, tad maksā pati.

T To Ferratum 19.10.2010

DiDi izklausies pēc galīgās lauķes.:)Narvesenā!:DTavs niks izsaka ka tev smadzeņu vietā salmi un runas stils, ka izņemot kājstarpi nekā cita tev nav.:)

D Dzintars 19.10.2010

Nu nu, kas ir 20-30Ls riktigam vecim?Vienalga, kaads buutu sievietes meerkis, shitaa notiities ir galiigi garaam, galvenais, ka pats jau uzaicinaaja!Ja nav pika, tad buutu uzaicinaajis pa parku pastaigaaties un pie tantinjas belashus uzsaucis!Draateeties grib, a maksaat negrib aazis!

D Dīdī 19.10.2010

Paldies Arni:) Tev gan runas veids kā džentelmenim. Jūtu līdzi taviem tuviniekiem:( Un tavai labajai rokai jo spriežot pēc tevis rakstītā citas sievas tev nav.

A Andrejs 19.10.2010

nu te pat man jāierēc:D nu džeka vietā darītu tāpat, jo kas gan tā par veceni kas tavu naudasmaku izdrāž jau pirmajā randiņā?:D ja jau pirmajā reize tā dara, tad kas notiktu kopdzīves laikā?!...ārprāts dēļ tādām maukām:D

Dzintar-nodod sveicienus savai sievai (labajai rokai)!

T ToDidi 19.10.2010

Lai būtu džentelmenim pretī ir jābūt lēdijai LOL

J Jānis 19.10.2010

Smējos kā kutināts! Forši čalīts šo zosi apstrādāja! Ha, ha, ha!
Baigi sasapņojusies Lienīte pasūta dārgu rijamo! Ja jau pasūtīji pati, tad pašai ir arī jāmaksā! Visas šitādas zosis grib uz čaļa rēķina izbraukt! Nekā nebij! Gribi krutu ēdienu, maksā pati!
Es arī, ja redzētu, ka skuķis pasūta dārgos ēdienus, izdarītu tā, ka viņa pati par tiem samaksā!

Man patīk Vācijā! Tur ir pieņemts tā, ka neatkarīgi kas tevi aicina uz kafūzi, restorānu vai bāru, katrs savu rēķinu maksā pats un tur šādu pārpratumu nav! Mācieties daunietes!!!

S Sia 19.10.2010

norēcos ;D
tirgus variants :D
veis vismaz na haljavu paeeda ;D

T To Ferratum 20.10.2010

Nu DIDI!Man viss oki ;) A manu labo roku neaiztiec.:DTam man ir meitene.;)Atškiriba no tevis kura izklausās pec vientulnieces un, kurai jāiztiek ar draugu vibratoru.:0

L lala 21.10.2010

Nu, jā pirmajā randiņā pati izvēlies vietu un vēl pati pasūti ēdienu, nav brīnums, ka džeks notinās! Lai arī mums pastāv dzimumlīdztiesība, tomēr vīriešiem patīk justies, kā vīriešiem, tā sakot noteikt kur ēdīs un ko ēdis un ar ko ēdīs, ja tu džeku jau pirmajā randiņā mēģini zem tupeles dabūt, tad pilnīgi saprotama džeka reakcija, tu viņam neesi nekas, kāpēc, lai viņš izdabātu tavām iegribām??? Laikam jau nauda pats galvenais, tā sakot biji izdomājusi parādīties nez cik zinoša un smalka, bet lai tā sevi parādītu ir jāzin tas pretspēlētājs, vai viņam ir nauda, vai viņam tu pietiekami patīc, lai tevis dēļ šādi tērētos un pirmajā randiņā šīs lietas zināt ir neiespējami, tā var rīkoties, kad esat kopā jau ilgāku laiku, kad jau viens otru pazīstat, kad zini viņa ienākumus un attieksmi pret sevi un to ka viņš ļaujās tev, bet nepazīstamam džekam uzreiz iet virsū ar smago artilēriju, riskants pasākums un kā redzams risks neatmaksājās, pašai vien sanāca samaksāt rēķinu.

M meitene 21.10.2010

Istenībā šausmīgi stulba ir tā Liene, un pati vainīga, nu nevajadzeja tev to dārgo plati, nu tagad esi laimiga pati par savu stulbumu, nu nevajaga pirmaja tikšanas reizē parādīt nezin ko no sevis, bet uzvesties cilvēcīgi, es būtu paņēmusi vienu kafiju parunājušies un nakošā tikšanās reizē teiku varbūt nogaršojam plati, ja viņu tik ļoti gribetu, ? Bet protams uz pusēm vai ari pati maksājusi jo ideja bija mana, tas bija viens reti stulbs gājiens no tavas puses, vīriesi jau nav stulbi, ar otru ir jārēķinās.

V Vava 21.10.2010

Laba vieta pirmajam randiņam- centrālā stacija :D LAikam pirms tam sarunājāt satikties pie pulksteņa- romantika :D