www.sudzibas.lv Asperāgi GPR Recruitment--Dodamies ceļaā?

Asperāgi - GPR Recruitment--Dodamies ceļaā?

Labdien cienījamie draugi!

šā nebūs nekāda sūdzība par ==GPR Recruitment== bet gan balstīta uz to, lai Mēs varētu iepazīties, pirms dodamies ceļā uz Angliju darbā uz asperāgiem.

Es izveidoju mazu foruma vietni, tiesa ļoti ļoti atvainojos, ka uz bezmaksas servera :-( Lai Mēs kā topošie darba kolēģi varētu iepazīties, un dalīties domās par visu kas saistīts par un ap šo darbu.

Lūgums foruma debatēs neiesaistīties, tiem kuriem nav ar to nekāds sakars.

visi laipni gaidīti http://asperagi.ucoz.lv

A anonīms 04.03.2010

Veidojam forumu kopā, kā arī iesakiet savas tēmas, kuras vajadzētu pievienot.

A Aija 04.03.2010

īsti nesapratu domu:"...uz Angliju darbā uz asperāgiem." Tāpēc nezinu- ir man ar to kāds sakars vai nav!:(

A anonīms 04.03.2010

Tēma tikai izveidota lai atrastu tos cilvēkus kuri brauks strādāt marta beigās, tā tas ir domāts, atvainojos ja nekorekti kas tika uzrakstīts.

P pufa 04.03.2010

ja kādam neskaidrības, kas ir asperāgi, tie ir sparģeļi.mazums, kāds, kurš taisās braukt uz sparģeļiem, izdomā, ka šis forums nav priekš viņa...

B Belinda 04.03.2010

Vai ku smieklīgi. Tas bija par tevi teikts lai nespamo kur neko nejēdz.

A Aija 04.03.2010

Nu, man līdz šim likās, ka ir ASPARĀGI...:(

A anonims 05.03.2010

Tā nav nekāda spamošana, bet tam visam ir tikai viens mērķis, atrast visus cilvēkus kas brauc strādāt, lai dibinātu kādus kontaktus kas un kā.

T Tatjana 05.03.2010

Marta beigās uz Nīderlandi??? Varu daudz par to pastāstīt...

M mikipele 12.03.2010

Tatjana, tad lūdzu pastāsti, par tiem sparģeļiem un Nīderlandi?!

A anonīms 02.01.2011

Asperāgi un marta beigās, tas ir absurds, 2010 gadā karavānā nogaidijām 3 nedēļas kamēr sākās sezona...

E Eseseseseseseses 02.01.2011

Un cik ilgi veel letinji brauks uz arzemem dzivot necilvecigos apstalkjos, stradat netirakos darbus, neko nenopelnit un sanemt drausmigu attieksmi? Tiesam kadam veel ir iluuzijas, ka ar taam kapeikaam, ko nopelnisiet, varesiet daudz maz cilvecigi dzivot?

D Dina 08.01.2011

Jā, ļoti daudz sūdzību par šīs firmas darbību.Slikti darba un sadzīves apstākļi-ne tādi, kādus pirms izbraukšanas sola te Rīgā.Kad no turienes mēģinājām sazināties ar GPR direktoru-mūs ignorēja...Ka tik naudu savākt pirms izbraukšanas!

R ritvars 08.01.2011

Es strādāju dānijā, pie ūdelēm. stundā man maksāja 70 kronas, jeb aptuveni 6, 50Ls. dzīvoju normāli, pārstrādajies nebiju, apstākļi cilvēcīgi. protams braucu caur starpnieku...ja tiktu pa tiešo tad zelta dzīve. nopelnīju pa trim nedēļam 1800Ls. Mēnesī var 2000Ls un vairāk dabūt. Tapēc nah man visu uk kur tikai 1200Ls rukājot kā pēdējais jefiņš var nopelnīt?! dzīvot atkritumos un ēst mēslus? Tas nav normāli!
Ar to es gribeju teikt, ka pašam ir viss jāmeklē, nevis caur kādām mistiskām firmām.
Katrā ziņā, ārżemēs darbs ir, tikai jāmeklē, un bez valodas neiztikt;)

E EVA 25.01.2011

hmm es ari domāju izmeģināt braukt uz Uk griezt sparģeļus...firma jau nu dikti pretimnākoša..bet es aizsutiju pa tiešo epastu ādai UK fermai, kas nodarbina cilvēkus sparģeļu, melleņu un kartupeļu darbos un pajautāju vai cviņi zina tādu firmu Recruitment GPs un vai sadarbojas ar tiem? un - kā domājat ko Uk ferma man atbildēja - nē, viņi par tādu neko nav dzirdejuši un vispar - ir tikai 4 lielas kompānijas ar ko viņi sadarbojas darbā iekārtošanas jomā.!!! ko sakat par tādu joku?

E EVA 25.01.2011

interesanti vai ne, jo tieši Recruitment mājas lapā bija ielikta jauna vaklance(nesen) ka tiek meklēti sparģeļu (asparagu) griezēji uz marta beigām un ka darbs būšot tajā pašā cobrey fermā, ar kuru es sakontaktējos! Es to nesaprotu, jo šī pati Recruitment firma tak darbojas vairakus gadus, ir populāra, cilvēki brauc caur viņiem un tad kā var būt tik klaja krāpšana? hmm kādas jūsu domas?