Edijs Šteinbergs - Krāpnieks

Edijs Šteinbergs pārstāv firmas phone4you un group4you. Izkrāpj no pircejiem naudu, nepiegada preci un neatgriezh ari naudu.
Mēs griezāmies PTAC - patērētāju tiesību aizsardzības centrā, rakstījām ierakstītu vēstuli viņam un arī uz to viņš neatbildēja.
Naudu atgrieza tikai tad, kad jau PTAC paši rakstīja šim neģēlim vēstuli!

Esiet uzmanīgi!!

A

Komentāri (6)

K kristaps 18.08.2010

Tīra krapniecība, iešu uz policiju... zvanu un neceļ augšā un neatbild uz e-pastiem. Telefona nav un naudu neatdod.

E Egils 18.08.2010

100% piekrītu: ne tikai krāpniecība, bet KLAJA un ŅIRGĀJOŠA attieksme pret "klientiem". Diemžēl arī es iekritu. Taču to tā neatstāšu: ja PTAC var vērsties pret firmu (tādas jau var mainīt kā zeķes), tad Ekonomikas policija arī pret personu. Un tur gan neizspruks.

T Tana 24.08.2010

Bet kāpēc tadi darboni vel nesesh aiz restem???

N nunu 11.09.2011

ooooh, re cik pasaule ir maza. šis cilvēks ir pamatīgs krāpnieks, izliekas tik nevainīgs, tik tīrs, tik pareizs, preci nepiegādāja, naudu bija saņēmis, nelīdzēja arī ptac, teicās gribot atgriezt, bet tad pazuda, necēla klausuli utt. lai gari nerakstītu, noteikti šai firmai uzticēties nevar, neizprotami ir tas, kā tas itālis, kas skaitās firmas īpašnieks nezin, kas notiek viņam aiz muguras !! edijs pats ir diezgan kārnas miesasbūves, ne visai gara auguma, ir dēls mazs.

N Niknā 15.09.2011

Edijs Šteinbergs ir jkrāpnieks un viņa itāļu draugs biznesmenis ir vēl lielāks KRĀPNIEKS.
Šajā shēmā arī es iekritu, jo šie abi darboņi īrēja manu dzīvokli un veica savu uzņēmējdarbību manā dzīvoklī. 3 mēnešus nenomaksāja īri un komunālos maksājumus, ka man nācās viņus izlikt no dzīvokļa. Viņi man radīja lielus zaudējumus. Mans rēķins viņiem ir 1.5 tūkstošu latu apmērā. Man pat beigās vajadzēja nosegt pašai viņu patērētos siltumu, elektrību un pārējos komunālos maksājumus (un šie rēķini bija ļoti lieli), lai mani pašu neieliktu "nemaksātāju sarakstā". Un pat bija nolīgta sieviete, kas tīra dzīvokli un gludina viņa kreklus, par ko man beigās bija pašai jāsamaksā. Neapskaužama situācija. Tā teikt puiši skaisti padzīvoja uz mana rēķina.
Es konsultējos ar jurisiem un gandrīz jau iesniedzu prasību tiesā, bet tas neko nebūtu līdzējis, tik būtu radījis man vēl lielākus zaudējumus. Un ir paņēmis vīli uz Itāliju, līdz ar to mana prasība Latvijas tiesā neko nelīdzētu, jo itāļu tiesas īpaši negrib sadarboties starptautiski.
Un vēl atļāvās draudēt man ar tiesāšanos par viņu personas aizskaršanu, ja es ievietošu šo ziņojumu www.sudzibas.lv. Tad nu lūdzu rīkojaties puiši, tiesājiet mani, gribu redzēt kā un par ko! Un atdodiet MANU NAUDU!

Ko es ieteiktu pārējiem - esiet ļoti piesardzīgi darījumos ar šīm personām!

D Dāvis Simanovičs 28.10.2018

Edijs arī mani ir piekrāpis 3 gadus atpakaļ. Vācijā, Minhenē strādāju pie viņa par kurjeru pus gadu un atgriezos mājās. Pēdējo algu solija pārskaitīt dažu dienu laikā un tā arī pazuda. Neatbildot un ignorējot.
Ļoti labprāt gribētu satikt..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes