Reitings Datori

Datori Elektriski Mehāniskās Tehnoloģijas Elektronikas un Tehnikas veikali Elektrotehnikas serviss Mobilie telefoni
Sūdzību skaits uzņēmumā
IThelpers.lv
Pcdakteris.lv
25%
Imo.lv

tsc mosers - atsaka garantijas remontu

tie pidari man atsaka garantijas remontu, pamatojoties uz to, ka telefonam trieciena pēdas, kautgan telefonam nekādas trieciena pēdas saskatīt, pats nevarēju, tikai dabīgo nolietojumu, nolēmu vēl ielikt citā garantijas remontā, kur man veica garantijas remontu.Intresanti ne?

E edmunds 23.05.2011

Kurzemes Datorcentrs - internets

Apnicis ka nets vienmer cakarejas.Ta taisa sevi par baifgi labo firmu.Bet maksaju par to ka biezak neiet internets neka iet.Nost ar tadam firmam.Un nets tik lens ka nesaprotu par ko maksaju

U User15803 19.05.2011

Tele 2 - Amorāla reklāma

Amorāla reklāma Delfos pēc jebkura video noskatīšanās ieslēdzās TELE 2 reklāma, kura pēc būtības ir amorāla. Jo pēc tās spriežot - ja gribi krāpt vīru (viens otru) tad pieslēdz TELE 2 internetu! Tas pat nav smieklīgi! Un tad Latvijā attiecīgi ir šķiršanās statistika, jo vesels bar domā tik pat amorāli kā reklāmas veidotāji! Jebkuras tautas morāle māca ka krāpšanai attiecībās nav vietas! A TELE 2 māca ka ir! Un tam ir sekas, un par to var pateikties TELE 2! :)

V Viktors 13.05.2011
Komentāri 3 Datori

sia:hansa: - nepatiesa informacija

Par SIA hansa -darba iekartosanas agenturu arzemes (liepajas filiali), meliga, nepatiesa informacija, agresivs pakalpojuma uzspiesanas veids(ne pasa sakuma), atrodoties jau arzemes nav iespeju mainit situaciju.legala, oficiala darba iespejas vieta man, kauna lieta, iesmereja nelegala darba iespeju-- varu pieradit --tatad-- sia HANSA agentura nodarbojas ar nelegala darba speka piegadi arvalstu firmam. nupat liepajniekos ievietots sis firmas sludinajums, ka tiek meklets automehanikis darbam...

V Vitalijs 12.05.2011

Tera.lv - Attieksme pret klientiem

Attieksme pret klientiem Attieksme pret klientiem vienkārši nožēlojama. Neviens neko neziņo, neviens neko nesaprot, tik māk gudri solīt un nepildīt. Nedēļu formēja no pirmdienas līdz 5dienai formēja līzingu, piektdien pasakot ka vīniem nepatīk strādāt ar aizdevēju kompāniju aizdevums.lv.

J Juris 06.05.2011
Komentāri 2 Datori

online-rabota.ru - Izkāš naudu!

Izkāš naudu! http://online-rabota.com - Ļoti jauki viss uzrakstīts! Arī ieejot iekš http://makingsmoney.com/ viss brīnišķīgi, bet tomēr tā padarīšana ir riskanta, skatamies bildēs! Var redzēt kā strādā Online grāmata, to ko pierakstat jūs, to redzēsiet tikai jūs, jo lapa saglabājas jūsu keš atmiņā! Skrīni ir sataisīti no 2 dažādiem datoriem, var arī aplūkot no 2 brauseriem, 1 būs jūsu pieraksts, bet otrā viņa nebūs! Lūk tā nokāš no cilvēkiem pa 89$! :) Jo Admini tur nepieļaus rakstīt sliktus komentus, tur kas viss ir, tas ir tikai pašizdomāts! :D

M Mareks 29.04.2011
Komentāri 0 Datori

"Elektrons S" - Internets

Internets neatbilst savam aprakstam. Ātrums lēns, pats internets bieži pazūd. Spēļu māņiem normāli paspēlēt nav reāli, jo internets bieži "nokrīt" un notikumi spēlē aizkavējas.

A Anonīms 29.04.2011

labakie.lv - nemākulība

Uzpilda kārtridžu printerim, neiztīrot to.

H haris 28.04.2011

Draugiem.lv - nestrada majaslapa UK

Es atrodos Anglijā un man otro dienu nestrādā www.draugiem.lv mājas lapa. Latvijā strādā, kāpēc Anglijā nestrādā?

K Ketija 26.04.2011
Komentāri 17 Datori

sia dk baltic - отдала компютер на ремонт,и мне его не возврашают 5 месецов

Я 24.ноября здала компютер на ремонт в фирму SIA DK Baltik, сегодня 22.апреля, компютер мне невернули, а тагже на мои телефонные звонки не отвечают, преехав по их адресу, естествино там не кого не оказалось.

о Ольга 22.04.2011
Komentāri 10 Datori

Tehnolink+ - Kvalitāte

Качество в магазине этом по заправки картриджей плохое. Картриджы текут после заправки, а когда им приносиш обратно его деньги не хотят возвращать. Говорят что материалы потрачены для заправки и горантии нету. Незря у них стоит заправка так дёшево. Лучше заплатить по дороже, но с горантией.

D Dmitrijs 12.04.2011
Komentāri 2 Datori

Draugiem.lv - Slikts serviss.Ļoti.

Slikts serviss.Ļoti. Jau trešo dienu mēginu izdzēsties.Protams, ka nedarbojas serviss, sistemā kļūda un, kad beidzot tieku līdz paroles ievadīšanai-izrādās, ka ta neesot pareiza! Nu vai zini-profilā ieiet var, bet izdzēsties nevar!Gudrinieki.Jo nav jau interesanti zaudēt klientu, ne?Un ta es tur vēl sēžu un gaidu, kad varēšu pamest to [brīnišķīgo] portālu.Tās viņu progresīvās inovācijas ir ne tikai man līdz kaklam... Nekad neizmantošu vairs sī kantora pakalpojumus, un neiesaku citiem! Līva.

PDS Portatīvo Datoru Serviss - Remonts

Remonts Обращался к этим бездарям с ремонтом ноутбука, сказали ремонт будет стоить до 50 лат, если больше, то позвонят. Прошло две недели, ни ответа, ни привета, звоню сам - говорят ремонт выполнен, стоимость - 90 лат. Немного офигивая с такой наглости, заплатил, думая, что теперь мой ноутбук будет работать как новенький (ну за такие-то деньги). Гарантия на ремонт - 3 месяца. За 5 дней до конца гарантии компьютер "порадовал" черным экраном и писком из системного динамика, напрочь отказываясь хоть...

I Igorj 03.04.2011
Komentāri 4 Datori

Creative Projects - ремонтом ноутбука

I Igorj 03.04.2011

GFK Baltic - par konkursu

GFK Baltic konkurss par tautas skaitītājiem bija blefs, jo salika pagastu darbiniekus bez konkursa, bet visi citi nezin kāpēc šo konkursu neizturēja, īpaši, ja bija konfliktā ar pašvaldību.Korupcija bezkaunīga.

D dana 02.04.2011
Komentāri 0 Datori

BM Serviss R Sia - Datora remonts

Datoram bija bojāta austiņu ligzda, aiznesu uz remontu!Pirmo reizi kad aiznesu solīja ka remonts būs maksimums 10ls, pēc nedēļas garām ejot, (piektdien) izdomāju ieet un uzprasīt varbūt dators ir gatavs, teica ka vēl nēesot, būs gatavs sestdien vai pirmdien un teica ka remonts būšot 15ls, tas jau sāka mani neapmierināt.Tā kā es nevarēju aiziet pēc datora pirmdien iedevu draugam kvīti un gaidīju zvanu no servisa, kad varēšu iet pakaļ.Man pazvanīja OTRDIEN, kad draugs aizgāja pakaļ, viņam prasīja...

P Peteris88 01.04.2011
Komentāri 6 Datori

NC Group/ MDD datortehnikas serviss - Nenorēķināšanās

Lauris, kurš vadaMdd Datortehnikas Un Foto Tehnikas Servisu Maskavas ielā 55a nu jau 11 mēnešus nav norēķinājis par izkrāpto fotoaparātu un avansā iemaksāto naudu. Un tāds es neesmu vienīgais.

V valdis 25.03.2011
Komentāri 7 Datori

www.spoki.lv - laiks slēgt ciet!

Šodien aicinu cilvēkus, pulkstens 13.00 pie Kultūras ministrijas protestēt par šo elles nostūra portālu www.spoki.lv. Kāpēc? To var izlasīt manās iepriekšējās sūdzībās. Laiks beigties visatļautībai un cilvēkiem vajag mācīt patiesās vērtības un cieņu pret apkārtējiem, bet nevis lasīt tupus, melīgus rakstus, ar mēslaines saturu. Lūgums, nāciet, kopā mēs varam attīrīt mūsu bērnu prātus un internetu, no visādiem mēsliem, kas posta cilvēku!

L Lorēna 24.03.2011
Komentāri 17 Datori

Mdd Datortehnikas Un Foto Tehnikas Serviss - Piesavināšanās

kurš vada MDD DATORTEHNIKAS UN FOTO TEHNIKAS SERVISU Maskavas ielā 55a nu jau 11 mēnešus nav norēķinājies par izkrāpto fotoaparātu un avansā iemaksāto naudu. Un tāds es neesmu vienīgais. Klienti, ja Jums ir nepieciešamība pēc servisa pakalpojumiem, meklējiet tos citur ja negribat iekļūt līdzīgās problēmās.

V valdis 23.03.2011

MA-1 - Dators - serviss

Portatīvais dators nestartējās. Viņi diagnosticē baterijas vainu... uz jautājumu: kāpēc tad nestrādā ar vadu (pieslēgts elektrībai), atbilde šokē: "beigta mātes plate!" Viņi piedāvā sataisīt par apmēram Ls150. Kā beigās izrādās (un vainu noteica cits servis), ka strāvas pievades vadam kabelis zem izolācijas uz īso sagājis... Remonts man beigās izmaksāja 10cm izolācijas lentes... tas ir apmēram 3 santīmus...